Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś tu z kupujących na allegro produkty Fusso dostał przesyłkę, bądź jakieś info ? W sobotę kupiony wosk, dziś środa popołudnie a kuriera jak nie było, tak nie ma ...

 

SORRY ZA OT

 

Moj przypadek:

 

10-06-2014

 

Pytanie do dystrybutora kiedy wyślą.

 

10-06-2014

 

Odpowiedź:

 

Witam,

 

Dzisiaj Pana przesyłka zostanie wysłana.

 

Pozdrawiamy Zespół

Soft 99

 

11-06-2014

Poprosiłem o informację jaką firmą kurierską wysłali i nr przesyłki.

Do chwili obecnej nie mam odpowiedzi. Wosku także jeszcze nie otrzymałem a wszystkie firmy kurierskie mają system dostaw do 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to forum komercyjne, ale "nagonka" na "piszcie gdzie indziej" dopiero teraz, a wcześniej nie przeszkadzało? ;) ałć ;)

 

Ale luz 8-)

Pokasujcie z tematu sprawiedliwe i fin :good:

 

Jest też coś takiego jak PW.

 

Wielu osób nie obchodzą Twoje problemy z tą firmą czy ogólnie ta firma.

Evo wyczyścił temat i znowu syf jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja dodam parę słów od siebie dotyczących Fusso. Faktycznie ładnie maskuje niedoskonałości lakieru i jest w miarę łatwy w aplikacji. Przy odpowiednio cienkiej warstwie łatwo się go poleruje, zapach też do zniesienia. Jednak żywotność jaką deklaruje producent uważam za stanowczo przesadzoną i nie ma szans aby to wytrzymało 12 miesięcy przy regularnym myciu i użytkowaniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś doszła jasna wersja , spokojnie mieli problem z kurierem :)

Zap-ach, no lepszy niż Coli, pudełko fajne, ale troszkę mi przypomina Formułę 1

Aplikator chyba do wyrzucenia bo strasznie twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki test Fusso odrazu po dostaniu przesyłki :D powiem że jestem mega zadowolony. Tak jak wszyscy pisali maskowanie rysek świetne, aplikacja i polerowanie proste, zapach nie za bardzo ;) szklistość lakieru na wysokim poziomie :good:

 

2w2o.jpg

 

m3ds.jpg

 

acsk.jpg

 

pw74.jpg

 

rpqx.jpg

 

 

Naprawdę wosk robi robotę !! przykryło dość sporo holsów :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jak to śmierdzi... :zly:

IMHO gorzej od Coli 476

Położyłem testowo na tylnej klapie( na lusso Creme) i lusterkach (bez przygotowania powierzchni.)

 

Zobaczymy.

 

Krople pierwsza klasa

Odprowadzanie wody także.

 

Soft99-8.jpg

 

Faktycznie nadaje połysku.

Muszę położyć na reszcie auta na spokojnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz na chwilę przestał padać więc zrobiłem mały test wosków na masce.

Lakier oczyszczony, -> glinka -> Prima Amigo wymyty benzyną ekstrakcyjną i IPA było pod ręką to co tam :mrgreen:. Przy nakładaniu aż skrzypiało.

 

Meg's #16 , Soft99 Fusso Coat , PB Nattys Red

 

Nszz4MEl.jpg

 

Tutaj po nałożeniu, Soft99 był najtwardszy z trójki przez co za dużo go wziąłem na aplikator ... przełożyło się to na dosyć ciężkie polerowanie, trzeba było dużo więcej pomachać MF w porównaniu do 2 pozostałych wosków.

 

FzNgfs3l.jpg

 

 

Oczywiście tyle co udało mi się wypolerować woski, zaczął lać deszcz ... nie udało się zrobić zdjęć jak było jeszcze jasno :( auto wjechało pod zadaszenie, przeczekałem deszcz i wyjechałem porobić parę brakujących fotek. Z góry przepraszam za jakość nie dość że robione telefonem to jeszcze jak robiło się ciemno.

 

02XzPsOl.jpg

 

9UA7VQjl.jpg

 

Po prawej Nattys Red po lewej Soft99 Fusso

4BdbsGcl.jpg

 

Po lewej Meg's #16 po prawej Soft99 Fusso

ITv8Oldl.jpg

 

Podsumowując Soft99 Fusso najciężej się poleruje w porównaniu do Meg's #16 i Nattys Red.

Bardzo ładnie przyciemnia lakier - co widać nawet na tak słabych zdjęciach.

 

Mam film z kropelkowania, jednak jest on równie słabej jakości przez to że robiło się już ciemno. Jednak kropelkowanie tych trzech wosków zaraz po nałożeniu jest bardzo zbliżone do siebie. Jak ktoś ma ochotę to mogę wrzucić film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym skrzypieniem, to napiszę tak.

Nakładałem wosk za pomocą dołączonego aplikatora na całkowicie nie przygotowaną powierzchnię maski ( tylko po myciu) pokrywając rg42,natty blue,nanowax, fk1000.

Chciałem coś spróbować.

Na każdej z tych powierzchni aplikator skrzypiał.

Tak samo skrzypiał na klapie która była wyglinkowana , a później przesmarowana cleanerem Lusso.

Ten typ chyba tak ma .

 

ładnie przyciemnia ta wersja do ciemnych aut :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.