Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Przybyło ok 1500km na liczniku....

 

Auto nie myte od woskowania, dziś padało, także krople na brudnym aucie. :-]

 

ljr6.jpg

 

PS> przypomnę, że wosk też położony bez cleanera ani IPA (itp.) - "Kids, don't try this at home!" :D

 

PS2> jakość zdjęcia, wiem, że nie powala, ale sykane telefonem - sorki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki uprzejmości kolegi Grzegorza miałem możliwość przetestowania Fusso coat. Nie będę się zbytnio rozpisywał bo tu już wszystko zostało napisane,efektu wizualnego nie przedstawiam bo śmierdziel nie bardzo miał co maskować,auto jeszcze nie wiele przeżyło przebieg:

23ocx5.jpg

Fusso położone na lakier przetarty IPA.Odprowadzanie wody,kropling,śliskość lakieru wszystko ekstraklasa

2vmwruw.jpg

70uxav.jpg

149bhw1.jpg

Zaczynam test długodystansowy. Do porównania na zderzaki psiknąłem tylko BSD by porównać odprowadzanie wody i tutaj zwycięża Fusso :kox: chyba że jedno wypite piwo zaszkodziło mi w poprawnej ocenie sytuacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegi Grzegorza miałem możliwość przetestowania Fusso coat

Cieszę się, że zapaszek się spodobał :mrgreen:

 

A jak Ci się zmarowało, sama łatwość użycia, docierania?

 

PS> starczyło próbki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cieszę się, że zapaszek się spodobał

 

A jak Ci się zmarowało, sama łatwość użycia, docierania?

 

PS> starczyło próbki?

nakładnie kiepsko pojemniczejk nie był do końca szczelny i siuwaks trochę przysechł a druga sprawa aplikator k2, polerowanie spoko próbki starczy na drugą warstwę dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Zabrzu dosyć mocno padało... gdy w siadałem do samochodu, na aucie znów były kropelki wody. Naprawdę piękne, szczególnie w słońcu, które potem wyszło :roll:

 

Zdjęć nie ma sensu znów wstawiać, bo wyglądały zaraz jak po nałożeniu :good:

 

Emejzing :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje 5gr. Istota mojego mini testu... Fusso vs Sonax BSD

 

Maska została przepolerowana S17+ na czarnym padzie (w sumie pro-forma, bo lakier na tym aucie jest w stanie idealnym), bez wymywania IPA został położony Sonax BSD na stronę kierowcy i Fusso Coat na stronę pasażera. Reszta na zdjęciach i filmach, do oceny. Moje odczucia są chyba prawidłowe, Fusso radzi sobie odrobinę lepiej, ale nie zapominajmy że jest to porównanie Quick Detailera do twardego wosku syntetycznego. Ale w sumie czemu takiego porównania nie robić? Pozdrawiam

 

o5nptf.jpg

 

2gwxndj.jpg

 

2150xf4.jpg

 

Na tym zdjęciu widać, że Fusso lepiej przyciemnia lakier

 

2uji2qh.jpg

 

 

No i kroplingi:

 

 

 

35iole8.jpg

 

 

Jako bonus... takie rzeczy tylko na bezdotyku... :ad::kox:

 

102jp0z.jpg

 

PS. nie podejmuję dyskusji z IPA hejterami i detailingowymi laborantami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej coś zrobił i pokazał ;) , a nie tylko klepanie przez kilka stron kiedy bedzie po ile bedzie ile kosztuje na ebayu ile idzie z ebaya.. Widzę, że do tej pory wszyscy kupili wersje to ciemnych lakierów, natomiast ja mam do jasnych i jeśli znajdę chwilę czasu po weekendzie majowym coś tam pstryknę, ale nie obiecuję, bo potem i tak ktoś stwierdzi, że nie wnosi to nic do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.