Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób zgodnie ze sztuką i "płaczów" nie będzie. Albo i nie wrzucaj, bo widać delikatny jesteś na krytykę.

 

Na konstruktywną krytykę zawsze jestem otwarty, a z aptekarzami nie chce mi się dyskutować :] dla mnie praca przy aucie to zabawa i nie każdy musi walczyć o położenie 0,1g wosku mniej na aucie itp itd. Kolega chciał porównać 2 produkty ze sobą w sposób w jaki sobie obmyślił i bardzo dobrze, przynajmniej mu się chciało. Jak krd przeprowadzał test pewnych produktów to już chyba nie pamięta jaka była wrzawa na temat przygotowania powierzchni i doboru odpowiednich cleanerów ;) ? Z mojej strony koniec OT, zluzujcie i nabierzcie dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

test całkowicie nie miarodajny kłaść wosk na wypełniacze z pasty i to jeszcze na takiego tluściocha jak s17 lepiej byłoby na lakier bezpośrednio po umyciu nawet bez ipy a tak fusso poleży miesiąc czyli tyle co przeciętny wosk z marketu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konstruktywną krytykę zawsze jestem otwarty

No chyba nie za bardzo, bo właśnie wytknięcie błędu w postaci położenia wosku na S17 jest w 100% konstruktywną krytyką!.

Z która autor testu się nie obraził a Ty zacząłeś mieć pretensje.

 

Równie dobrze mógłbyś kłaść wosk na auto wysmarowane olejem kujawskim albo w ogóle brudne, nawet nie opłukane efekt wytrzymałościowy będzie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Test" miał na celu jedynie wyłapanie różnicy w kroplingach obu produktów, ani Fusso ani BSD nie polezą na aucie nawet 10 dni, bo zostało ono już wysmarowane czymś na nowo... :kox: . A błąd w "sztuce" był poniekąd zamierzony (drobny druk na końcu). Równie dobrze mogłem napisać, że umyte, glinkowane, jałowione IPA wtedy w napięciu czekalibyśmy na rezultaty... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Test" miał na celu jedynie wyłapanie różnicy w kroplingach obu produktów, ani Fusso ani BSD nie polezą na aucie nawet 10 dni, bo zostało ono już wysmarowane czymś na nowo... . A błąd w "sztuce" był poniekąd zamierzony.

I tak też właśnie myślałem, że tak było.... :good:

 

Ale jak coś, to masz nowego adwokata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Test" miał na celu jedynie wyłapanie różnicy w kroplingach obu produktów, ani Fusso ani BSD nie polezą na aucie nawet 10 dni, bo zostało ono już wysmarowane czymś na nowo...

 

i o tym ciągle pisałem. miał kolega jakiś cel w tym żeby zaplikować to tak, a nie inaczej i to zrobił !

 

[ Dodano: 27 Kwiecień 2014, 20:28 ]

Na konstruktywną krytykę zawsze jestem otwarty

No chyba nie za bardzo, bo właśnie wytknięcie błędu w postaci położenia wosku na S17 jest w 100% konstruktywną krytyką!.

Z która autor testu się nie obraził a Ty zacząłeś mieć pretensje.

 

Równie dobrze mógłbyś kłaść wosk na auto wysmarowane olejem kujawskim albo w ogóle brudne, nawet nie opłukane efekt wytrzymałościowy będzie taki sam.

 

widze, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży, bo pretensję mieli koledzy wyżej, że ktoś zrobił test nie mający sensu, bo trwałość będzie kiepska, a okazało się, że celem testu było co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw nalezy ustalic co rozumiecie panowie pod pojęciem test. Kiedyś testy na tym Forum czytało się z zapartym tchem,poznawało nowe specyfiki,kolejność,technike. itd itp.Czegos mozna było się nauczyc. teraz posmarujecie nieprzygotowane auto czyms z jednej strony, czyms z drugioej strony i staracie sie przekonac że to był test? test czego?.takie testy tysiące ludzi robią codziennie na osiedlowych parkingach. Co wynika z tego testu? I po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przydał by się :P teścik coś w ten deseń po traktowaniu Fusso jakąś piana czy wytrzyma tyle co "sonax" :P:P Sonax jest tępy i to chyba jego jedyna wada :P jak by ktoś miał czas i chęci :P mógłby zrobić taki teścik co do wytrzymałości, łapania kurzu itp ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonax Polymer NetShield tępy ? Od kiedy ?

 

Bo chyba nie piszesz o QD Sonaxa w porównaniu do wosku ?

Nie to zabezpieczenie powierzchni i nie to zastosowanie docelowe produktu.

 

Lepsze porównanie było by z Collinite czy FinishKare Hi-Temp - bo i cena chyba nie powinna być znacznie wyższa od wspomnianej dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zrobic tescik Megs #16, FK1000 i Soft99

Nie ma się co zastanawiać. ;):good: Jedyne co to bym założył inny temat, bo w tym 13 stron pytań "kiedy będzie" także zniknie w tłumie ;)

Zresztą fajnie by było, jak by ten temat został gruntownie posprzątany tylko do merytorycznych postów, przyjemniej by się w przyszłości przeglądało - ale to już prośba do modów/adminów :song:

 

[ Dodano: 28 Kwiecień 2014, 19:15 ]

Panowie przydał by się teścik coś w ten deseń po traktowaniu Fusso jakąś piana czy wytrzyma tyle co "sonax"

Co Cię powstrzymuje? :song::-]

 

Zresztą nie wiem czy czytałeś: :-]:-]:-]

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 611#479611

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ;-) widzę ze kolega z tego samego miasta :P miło ;-)) co do testowania na swoim aucie to ciężko z czasem :-// jeszcze dobrze po zimie nie ogarnąłem jak należy :-/ a przymierzam się już chwile żeby zrobić lekkie odświeżenie powłoki :P jestem na etapie kompletowania all i jakiś 2 dni wolnych od pracy i obowiązków :P Co do Fusso to jak oglądam filmiki na YT to pięknie to wygląda jak pożyje 2-3mc z naszymi kwaśnymi deszczami i całym tym ... z ulicy przy powiedzmy co tygodniowym opłukaniu + mycie neutralnym ph, to będzie to mój kolejny wosk hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zdziwiły właściwości maskujące tego produktu. To że potrafi zamaskować swirle było już powiedziane i pokazane, ale z większymi "grubasami" też potrafi sobie całkiem dobrze radzić. Miałem przy sobie jedynie telefon i ciężko mi było dobrze to uchwycić na zdjęciu, ale możecie mi wierzyć, że wyszło bardzo dobrze ;)

 

u5sXFjo.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 17 stron o produkcie nie było mowy o żadnym cleanerze pod ten produkt.

Czy ktoś próbował aplikować soft-a po zastosowaniu dodatkowo cleanera czy wszyscy kładli na "golasa" ( o gruntownie oczyszczonym lakierze nie wspomnę, bo o oczywistej kwestii nie będziemy dyskutować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował aplikować soft-a po zastosowaniu dodatkowo cleanera czy wszyscy kładli na "golasa"

Nie wszyscy kładli bez cleanera, tu cleaner jak najbardziej był: ;)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 959#480959

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.