Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

642150 IPA go usunie? Tego mam w domu pod dostatkiem. Czy trzeba cleanera?

Raczej nie usunie. Colli to twardziej, a IPA to oranżadka.

Zmywacz silikonowy, dotarcie IPĄ lub umyj normalnie auto, zrób mocniejsze APC 1:5, kilka strzałów na panel, przetarcie rękawicą, płukanie.

To z takich szybszych technik.

Cleaner będzie oczywiście niezastąpiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

TAk tylko w sklepie jest 1 litrowy i 5 l. a był 100 ml i pisało po angielsku i pod spodem pisało ,,Do usuwania wosku,, i kod produktu jest inny nie taki LC223

 

A tak zapytam z ciekawości jaki jest ważność szamponu koncentrat carchem 1000:1? Bo w sklepie jedna butelka miała duuzo osady, śmierdziała itd ale 250 ml i była mniejsza 100 ml. i była ok. Ta większa miała kolor jasny zielony a ta mniejsza ciemnazielona, bez osady i nie śmierdziała...

 

I czemu takie małe litery w tył butelki że trzeba korzystać szkło powiększające żeby nie ślepnąc...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie fusso ledwo żyje, chce go zdjąć (a raczej jego resztki) i nałożyć jeszcze raz. Mam w arsenale SG Perfect Active Snow, który podjada woski, do tego chciałem dolać trochę Tenzi Truck i APC Red Devil. Czy taka mieszanka wystarczy czy z czegoś zrezygnować/coś dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, jaki dać cleaner pod Fusso? Polecany DG SC nie jest już dostępny. 4nano Scrub? Dedykowany cleaner Soft99? Po glinkowaniu nie może być tylko umyty i przetarty IPĄ, bo lakier ma 15 lat, nie miał korekty i nie będzie jej miał przed nałożeniem wosku, a zależy mi na trwałości. Fajnie by było gdyby cleaner był dobrze ścierny a jak najmniej oleisty i wypełniający. Czy może lepiej pociągnąć lakier jakimś finishem, potem mycie potem morze IPY i na to Fusso?

 

I jaki szampon i QD polecacie do Fusso? Zależy mi na tym, żeby przedłużyły życie wosku, ale żeby to wosk mi chronił lakier a nie szampon czy QD (jak w przypadku Sonaxa BSD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fusso zdechło po 4 m-cach, felgi po kapitalnym malowanku, przemyte rozcieńczalnikiem sylikonowym i położone dwie warstwy w odstępie 24h. Jak to zrobiłeś że tak długo leży :D chyba, że naszmalcowałeś przed zimą na leżakowanie i zarzuciłeś dopiero na wiosnę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.