Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

który wosk Softa daje najlepszy look/połysk ? pobawiłem sie 12 months dark i w sumie już mysle czy na wiosne nie dac czegoś co może krócej trzyma ale daje + 2 % do wyglądu :D ma ktoś porównanie wszystkich softów ? :) lakier czarny perłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu położyłem Fusso, oczywiście lakier przeszedł odsmolenie, deironizacje, gliknę, cleaner po położeniu efekt kropelkowania super, teraz tydzień auto stało w deszczu, nie myte jeszcze i efekt jest taki:

950df63b04f3eb01gen.jpg

Czy coś złego się z tym woskiem dzieje czy to normalne i po myciu wszystko wróci do normy? Jak czytam forum nie raz spotykam opinię że przed Fusso a po cleanerze dobrze jest przelecieć lakier zmywaczem sylikonowym, teraz będę woskował drugie auto i zastanawiam się czy warto to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję na zimę położyć Soft99 Fusso Coat 12 Months Dark na cleaner Prima Amigo.

Fusso tak jak jest mega wytrzymały, tak niekoniecznie jest mistrzem połysku.

Czym najlepiej go podkręcić (pod połysk/lusto) w codziennej pielęgnacji czarny lakier? Mam Reload'a i Fukupikę. Może DG #951 ?

Polecicie jakiś QD ? A może co jakiś czas podkręcić połysk QW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 24 godzinach w garazu prysnałem meguiarsem UQD. Super sie polubił z softem :good: żadnego docierania itp tylko dwa przetarcia fibra i wyszła bajka. Dodotkowo on sam w sobie jest dość trwały więc przy regularnym stosowaniu przedłuży żywotność wosku. 951 też sie powinien sprawdzić ale jak lubisz lustro to UQD bedzie w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak wam się pracuje z Fusso przy niższych temperaturach? Chętnie bym go zarzucił, ale temperatura robocza u mnie w garażu to 10st, może więcej i obawiam się, że pogłębi to pewnie trudności z aplikacją...

Też mam tyle w garażu, ale dodatkowo wziąłem wczoraj grzejnik i nagrzewałem podczas pracy. Kładłem FK 1000hp na DG#101 i zero problemów. Myślę, że z Fusso też nie będzie problemów. Lepiej cienko i dwa razy niż raz zbyt grubo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki używasz aplikator ? mi zawsze zostają mazy na masce albo hologramy... Robie koliste ruchy, oryginalny zwilżony aplikator, czas do polerowania rózny, od "od razu" do 20 minut i nie ma różnicy... jzu nie mam siły do tego wosku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.