Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić Myjke Ciśnieniowa tylko nie wiem jaka wybrać kranzle znacznie za droga zaś Karcher to nie jest Karcher jaki był na początku, wiec może jest ktoś w stanie coś doradzić. Dodam iż myjka nie będzie wykorzystywana do mycia samochodu zas do wszystkiego. kwota do przeznaczenia myślę do 1000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już niezły budżet. Za 2tys., nawet niecałe masz Nilfiska P160. Ma on mosiężną głowicę i ceramiczne tłoki. Ciśnienie robocze 150 bar i przepływ wody roboczy 570l/h. Do zastosowania nie przemysłowego tylko domowego starczy Ci w zupełności. Jest też jego odpowiednik Sthila(silnik ten sam co w nilfisku, tylko ubrany w plastiki sthila) kosztujący około 2,3tys. A jak chcesz wydać więcej i nie ma różnicy czy to będzie 2,5tys. czy 4tys. to możesz wybrać jakąś myjkę z Kranzle. Jest to firma której myjki chyba są najlepsze jakościowo i wytrzymałościowo.

 

-- 23 kwietnia 2015, 22:17 --

 

Chce kupić Myjke Ciśnieniowa tylko nie wiem jaka wybrać kranzle znacznie za droga zaś Karcher to nie jest Karcher jaki był na początku, wiec może jest ktoś w stanie coś doradzić. Dodam iż myjka nie będzie wykorzystywana do mycia samochodu zas do wszystkiego. kwota do przeznaczenia myślę do 1000zl

 

Kup Nilfisk e130. Kosztuje około 1000PLN i w tej cenie ciężko polecić coś lepszego. Parametry zadowalające do domowego użytku. Ciśnienie robocze 125 bar, przepływ wody roboczy około 450 l/h. Parametry ma rzeczywiste, a nie wzięte z kosmosu dla przyciągnięcia kupujących (ważne właśnie, żeby nie sugerować się podawanymi wartościami max. parametrów tylko wartościami roboczymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wołk Twoja opinia jest na tyle sensowna, że mocno rozważany zakup karchera k4 zaczął mi się nie wiedzieć :/

 

Jeśli chcesz żółtą myjkę to minimum K5. Nic poniżej tego modelu z Karchera bym nie kupił.

Jak masz budżet do około 750PlN to kup Nilfisk C130 lub Sthil RE 109 bo w sumie to to samo. Aluminiowy pompa, silnik indukcyjny. Parametry to około 110 bar ciśnienia roboczego i przepływ wody roboczy 380l/h. Są to według mnie minimalne akceptowalne wartości przy których zakup myjki ma sens. W K4 będzie pompa kompozytowa, a więc za 3-4 lata będziesz musiał znowu szukać nowej myjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam nilfiska e130 juz ponad rok do wszystkiego mycie kostki 240m elewacja 3 auta no do wszystkiego ci się brudzi. I złego słowa nie powiem wręcz przeciwnie polecam tą myjkę każdemu co stoi przed wyborem ;) to byly najlepiej wydane pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Przejrzałem wątek i szukałem na forum, ale nie mogłem znaleźć informacji na temat Black&Decker PW2000T. Jej cena to ok. 30 złotych więcej niż za polecany model pw1700, a parametry nieco lepsze. Ma ktoś ten model, albo może coś o nim powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Przejrzałem wątek i szukałem na forum, ale nie mogłem znaleźć informacji na temat Black&Decker PW2000T. Jej cena to ok. 30 złotych więcej niż za polecany model pw1700, a parametry nieco lepsze. Ma ktoś ten model, albo może coś o nim powiedzieć?

 

Nie ma się nad czym zastanawiać.Wyższy model, mocniejszy silnik, lepsze parametry ciśnienia i przepływu wody oraz waga o 4 kg większa w stosunku do modelu PW1700 za kwotę około 30 zł. W tym przedziale cenowym ciężko o dobrą myjkę, ale będzie to w miarę sensowny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepatrzyłem temat i dokonałem wyboru taniej myjki. po zapoznaniu się z treścią pstów z ostatnich kilkunastu stron wybór mógł być tylko jeden - black&decker w castoramie za 380zł niecałe. w zestawie z trackerem do kostki, tą niby szczotką samochodową i pianownicą. mam nadzieję, że będzie służyć.

 

ps1: dzięki za pomoc w wyborze forumek!

ps2: czy ta pianownica si do czegoś nadaje czy trzeba raczej dokupić nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad nr aukcji do lavor prime 155 nr 5307249276, a możesz mi powiedzieć jak długo masz tego Lavor WAVE HR135 i jak się sprawdza mam zamiar później dokupić porządną pianownice myjka bedzie wykorzystywana do mycia 2 samochodów kosiarki do trawy, kosy spalinowej itp. jakiegoś dużego obciązżenia nie bedzie, dawid.zu a jak z tym ciśnieniem roboczym jest nie za słabe, czym więcej się czyta tym głupszym się staje i człowiek ma mętlik bo nie wie co ma wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna awaria B&D teraz nie da się węża podłączyć, coś w pistolecie się zepsuło, oddam do casto na gwarancję i jakbym jakimś fartem dostał za to kase od razu biore Nilfiska.

 

co Ci się stało? moze zatrzask w pistolecie Ci się wygiął lub wypiął? jak masz gwarancje to naprawią, akurat B&D na gwarancji wszystko przyjmuja. Chociaz ja pistolet sam wzmocilem i przewód zrobiłem na stałe z pistoletem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu myjki ciśnieniowej.

Rok temu kupiłem black deckera pw1700, jednak szybko sprzedałem. Powodem była duża ilość kamienia w wodzie i słabe ciśnienie 1 bar(w mojej instalacji wodnej).

Po zamontowaniu zmiękczacza i zwiększeniu ciśnienia do 4 bar postanowiłem znowu zakupić myjkę.

Będzie ona służyła do mycia 2 aut, kostki brukowej, okazyjnie płotu i elewacji.

Cena do 500zł.

Dodam że po black decer pozostała mi profesjonalna pianownica(za którą zapłaciłem 135zł, jednak nie pieniła się. Jednak się nie dziwie jak miałem praktycznie całą skalę kamienia w wodzie).

 

Co radzilibyście mi zakupić, tak aby móc wykorzystać tą pianownice?

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.