Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
19 godzin temu, Druss napisał:

Powiem Wam szczerze że trochę się boję kupować używkę, cholera wie kto i jak jej używał 😕

 

Tez tak pomyslałem ale jak kupiłem k570 i bez zadnego serwisu chodziła 3 lata pozniej poszłą na serwis to 150 zł i jak nowa, cisnienie trzyma jak nominał a tą myjką myje rozne rzeczy najbardziej w kosc dostaje przy dywanach bo stosunkowo długo sie je płucze a moja mam lubi miec czyste dywany 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druss Na oleole teraz jest też dostępnych kilka modeli myjek Nilfisk. Ja zamówiłem model C135.1, ale z silnikiem indukcyjnym. Myjka dotarła i czeka na pierwsze testy 😉 a wracając do Lavor vertigo 26, to od Lavor Wash Polska dostałem informację, że myjka ma ciśnienie robocze na poziomie 120-130 bar. Piszę to w formie ciekawostki, może komuś się przyda 😉 choć widziałem też informacje w internecie, że ta myjka ma ciśnienie robocze 145 bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



najbardziej w kosc dostaje przy dywanach bo stosunkowo długo sie je płucze a moja mam lubi miec czyste dywany  


Mycie dywanów myjką to nieporozumienie. Nie należy ich przemaczać. Co prawda są pralnie, które piorą na wskroś, ale mają zazwyczaj wirówkę do odwirowania dywanu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, gromog napisał:


 

 


Mycie dywanów myjką to nieporozumienie. Nie należy ich przemaczać. Co prawda są pralnie, które piorą na wskroś, ale mają zazwyczaj wirówkę do odwirowania dywanu.

 

Wiesz co od kliku ładnych lat piorę tak dywany i nic się z nimi nie dzieje 😄 a moja mama ma drogie dywany u parę tańszych tez 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Piotr coś kombinuje w temacie, można pisać email do niego to zapewne odpowie
piotr@promur.pl
Dostałem też wyceny na MTM lecz oni posiadają swoje własne złączki i nic poza MTM nie podejdzie, natomiast Mosmatic w katalogu na 2020 posiada złączki nierdzewne 1/4 i 3/8.
Aktualnie prowadzę rozmowy z Kyle z OG w sprawie ich nowego setupu na Mosmatic zrobionego typowo pod nich... kusząca sprawa pomijając $$$.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do OBI , dźwignij najpierw K5 , potem Vertigo , a potem jeszcze K7 karchera i pomyśl dlaczego ten K5 taki lekki ... oszczędności na wszystkim czuć od razu . Zobacz np. jak wygląda element pistoletu gdzie wkłada się lancę w obu markach i wybierasz pomiędzy mosiądzem , a plastikiem 😉 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, powalla napisał:

Podjedź do OBI , dźwignij najpierw K5 , potem Vertigo , a potem jeszcze K7 karchera i pomyśl dlaczego ten K5 taki lekki ... oszczędności na wszystkim czuć od razu . Zobacz np. jak wygląda element pistoletu gdzie wkłada się lancę w obu markach i wybierasz pomiędzy mosiądzem , a plastikiem 😉 

Właśnie widziałem kiedyś Vertigo i wykonanie wydawało się spoko ale K5 nie macałem... o to mi chodziło w każdym razie - dzięki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 13:50, #kris napisał:

Pan Piotr coś kombinuje w temacie, można pisać email do niego to zapewne odpowie
piotr@promur.pl
Dostałem też wyceny na MTM lecz oni posiadają swoje własne złączki i nic poza MTM nie podejdzie, natomiast Mosmatic w katalogu na 2020 posiada złączki nierdzewne 1/4 i 3/8.
Aktualnie prowadzę rozmowy z Kyle z OG w sprawie ich nowego setupu na Mosmatic zrobionego typowo pod nich... kusząca sprawa pomijając $$$.
Pozdrawiam.

Cześć,
 Masz jakiś kontakt do tej firmy po za emil ? ?
Wolałbym sam porozmawiać, trochę czasu minęło i żadnej informacji ;>

Jeszce raz zadam pytanie czy kombinujecie z węzami miękkimi od myjek do pistoletu czy wystarcza Wam to co macie seryjnego ? Jak wam się sprawuje to na bębnach wiszących na ścianie ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz87
Mam takie coś:
Jak ktoś myje bez przenoszenia myjki to można połączyć jak Matt z OG czyli 1122/1622
https://www.obsessedgarage.com/products/kranzle-k1322ts-pressure-washer
Mamy znacznie ciszej i wogóle.
U nas to 1152 i chyba 7/1225f8e272b6027bf4befa2be3e50a3b2e1.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadro szacun, mi gość z serwisu też chciał ją sprzedać ale jak będę gdzieś poza siedzibą coś robił to z prądem może być problem.

U mnie dylemat 1152/2160 - ( mogę deszczówki używać ).

@lukas87 będę zamawiał szpeje z OG od Matta może chcesz od nich ten niebieski

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@david2888 Juz Ci wyzej pisałem 😛 

Widze ze jestes z Ostrowa to masz w Kaliszu http://somar.pl/?str=69 

Ostatnio zakuwali mi nowy waż do mojego karchera to zakucie na nowych koncówkach i przyłączach wyniosło mnie 120 zł jak dobrze pamietam za 8m, cena weża jest okolo 10 zł za metr i mozesz sobie pomacać i wybrac jaki chcesz ja akurat wybrałem wzmocniony z grubszą guma ale tam maja sporo do wyboru. 

Nie wiem czy akurat tak bardzo elastyczny jak chcesz beda miec ale zawsze mozesz zapytac telefonicznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888  w jednym oplocie wąż kosztuje 10 zł za m. B, w podwójnym oplocie 20zl m. B, do tego końcówki złączki,  od 15/25 zl szt plus zakucie 15zl strona, tak jest np u mnie  firma która wykonuje i sprzedaje takie rzeczy to tyle mniej więcej kosztuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Streat napisał:

Widze ze jestes z Ostrowa to masz w Kaliszu http://somar.pl/?str=69 

Pracują w sobotę?? Masz moze zdjecie jak to wygląda ? możesz mi na PW przesłać 🙂

4 minuty temu, boT napisał:

firma która wykonuje i sprzedaje takie rzeczy to tyle mniej więcej kosztuje. 

w sumie cena nie gra roli 🙂 ale chce wąż co nie będzie PLASTIKOWY i sztywny.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
54 minuty temu, david2888 napisał:

Pracują w sobotę?? Masz moze zdjecie jak to wygląda ? możesz mi na PW przesłać 🙂

 

Czy w sobote pracują to nie wiem bo ja zawsze tam w tygodniu jestem, google mowi ze zamknięte ale najlepiej jak zadzwonisz i sie zapytasz. 

Co do zdjec weża to prosze bardzo:

IMG-20200128-143934534.jpg

IMG-20200128-143948102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.