Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę na allegroszu,sprzedawcy wstawiają fotki jak leci,które naprawdę nie pokazują sprzedawanego towaru i piszę tutaj o zwijanym wężu.Na fotkach jest a naprawdę brak.Niedawno tak kupiłem telewizor,długo wybierałem,zakupiłem,powiesiłem i po dwóch dniach okazało się,że nie ma funkcji,które chciałem i były w opisie .Oczywiście sprzedawca zaoferował zwrot towaru,ale nie chciało mi się już tego demontować i TV został jak i niedosyt.Jest gdzieś jakiś opis Karchera z symbolami,które opisują dokładne wyposażenie modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść kupił myjke z Lidla
Porownalismy do mojego Boscha aqt 37-13. Jakoś wykonania nie ma co porównywać, plus dla Boscha. Moc myjek ciężko stwierdzić ale wydaje się mocniejszy Bosch, teść stwierdził że trzeba było kupić aqt.
Po raz kolejny się przekonałem tak jak w przypadku lavora aby nie patrzeć na wydajność podana na plakietce tylko na markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2019 o 16:19, rustin napisał:

Teść kupił myjke z Lidla
Porownalismy do mojego Boscha aqt 37-13. Jakoś wykonania nie ma co porównywać, plus dla Boscha. Moc myjek ciężko stwierdzić ale wydaje się mocniejszy Bosch, teść stwierdził że trzeba było kupić aqt.
Po raz kolejny się przekonałem tak jak w przypadku lavora aby nie patrzeć na wydajność podana na plakietce tylko na markę.

myjka wydaje się być solidna, jutro o 7 wbijam na sklepy 😄 Pianownica techkar juz zamówiona osobno

no i sorry, 3lata gwara lidlowska ❤️

 

a ten bosh to ma max robocze 130bar czyli jakieś robocze normalne z 90? słabe to i też 370l/h max to też kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 21:07, antek1987 napisał:

Jakiś czas temu kupiłem myjkę Kranzle 1152TST, dokupiłem do niej pistolet PA na szybko złącze, dodatkowo dysze od chińczyka oraz kilka przejściówek i olej 🙂 
Tak to teraz wygląda 🙂 Efekt jest super, aż che się myć autko 🙂 

53413543_2195018477381644_1832325059557982208_n.jpg

53536652_2087293344903642_5616770591177572352_n.jpg

54433527_623834154722801_8084797866205249536_n.jpg

Antek,

Jakie średnice mają te dysze?

Można zamówić każdy rozmiar?

Sorry, ale nie mogę znaleźć info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szurszur1 napisał:

myjka wydaje się być solidna, jutro o 7 wbijam na sklepy 😄 Pianownica techkar juz zamówiona osobno

no i sorry, 3lata gwara lidlowska ❤️

 

a ten bosh to ma max robocze 130bar czyli jakieś robocze normalne z 90? słabe to i też 370l/h max to też kiepsko

Dokup sobie z Ali jeszcze lance z wymiennymi dyszami, gdzie będziesz miał 25 i 40 stopni. Mega wypas. Wersja myjki  Lidlowska 150 daje wtedy kopa 😉

https://pl.aliexpress.com/item/Car-Washer-Metal-Jet-Lance-Nozzle-with-5-Quick-Nozzle-Tips-for-Lavor-Sterwins-Hammerflex-High/32760857842.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.50315c0fsjzLIa

Do sprawdzenie, czy dalej jest złącze bayonet.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki,🙂

Tylko że nigdzie nie ma podanych  rozmiarów dysz.

Ja mam Kranzle 2160 i obawiam się, 

że będę musiał kombinować z rozwiercaniem.

Jak odpalisz swoją 1152, to podaj proszę jakie Ci pokazuje ciśnienie na manometrze z tymi dyszami.

Oczywiście przy regulatorze ciśnienia na maxa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka długość szlaufa (węża ogrodowego) może być maxymalna do podłączenia myjki k5 z kranem ? w sklepie mówili mi max 12 m, a wy co sądzicie ?

Ja mam ze 20m ale 3/4 a nie 1/2 cala.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaku napisał:

jaka długość szlaufa (węża ogrodowego) może być maxymalna do podłączenia myjki k5 z kranem ? w sklepie mówili mi max 12 m, a wy co sądzicie ?

Wg instrukcji min. 7,5 metra. 1/2 cala spokojnie wystarczy, 

2 godziny temu, mkr napisał:

Ok dzięki,🙂

Tylko że nigdzie nie ma podanych  rozmiarów dysz.

Ja mam Kranzle 2160 i obawiam się, 

że będę musiał kombinować z rozwiercaniem.

Jak odpalisz swoją 1152, to podaj proszę jakie Ci pokazuje ciśnienie na manometrze z tymi dyszami.

Oczywiście przy regulatorze ciśnienia na maxa.

 

Nie rozwiercaj szpachelki ( rodzaj strumienia) bo zniszczysz dyszę. Uzyskasz wtedy tyko strumień punktowy. Podaj parametry myjki to dobiorę rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.