Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, chudy2355 napisał:

Witam. Co sądzicie o myjce karcher o oznaczeniu HD 10/25 S. Mam okazję kupić go sprawnego za 1000 zl. Pomijając fakt finansowy czy warto wziąść ta myjke? Co o niej sądzicie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

1000 zł ? To jak za darmo. Chyba że w myjce jest jakiś zonk. 

Sama myjka to już konkretny sprzęt do konkretnej roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Ktoś ma jakąś opinie o tej myjce?

http://www.myjki-lavor.pl/index.php?p780,lavor-myjka-wysokocisnieniowa-160bar-270ewbar-stm160-oem

 

Miałem parksida 150bar ale denerwował mnie sztywny wąż więc ja sprzedałem.

Ktoś coś wie na temat tego lavora?

Ogólnie wyczytałem że Parkside i lavor to prawie to samo, ale czy ten model potwierdza tą tezę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla no spoczko sprzęcior. A orientujesz się może czy wąż jest znowu taki sztywny? Tym zniechęcił.mnie Parkside jak w ciągu mycia auto potrafił się zawinąć piec, sześć razy 😛

pytano odnośnie silnik indukcyjnych w myjkach? Jakie z tego profity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w końcu wytłumaczyć o co chodzi z tymi myjkami ? Jedni mówią, że myjki za ~700 zł dają radę a inni, że za 700 zł to śmieć.  Potrzebuję myjki tylko do auta raz na tydzień powiedzmy, raz do roku oczko i schody parę razy w roku. Zgłupiałem czytając ten temat, w sumie inne tematy też bo nadmiar informacji jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tu:

 

Problem dotyczył przycinającego się wyłącznika ciśnieniowego w niektórych urządzeniach na pierwszej wersji głowicy wyprodukowanych bodajże w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2016r.

Nie sądzę, żeby ktoś miał modele sprzed ponad trzech lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2019 o 18:15, Kuba95 napisał:

Bierz nilfiska. W tej cenie lepszego sprzętu nie znajdziesz, a te 300-400zł przeznacz na pianownice PA, filtr i piane. I jeszcze trochę zostanie 😉

https://www.obi.pl/myjki-cisnieniowe/lavor-myjka-cisnieniowa-vertigo-26/p/3320298

A to nie będzie lepszym wyborem? Warto dołożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie i solidnie wykonana myjka . Pompa mosiadz , silnik indukcyjny  2.6kW , cisnienie robocze 145 , metalowa lanca z szybkozlaczka do dysz + 4 dysze w komplecie . Jeszcze tylko musze sprzedac 6 szt i ta wystawowa co mi na polce stoi idzie do mnie w dobrej cenie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, vhs napisał:

Widziałem w Castoramie promocje na Karchera K5 w cenie 899zł czy warto ten sprzęt wybrać ?

Przy tej cenie wybrałbym raczej:

https://www.obi.pl/myjki-cisnieniowe/lavor-myjka-cisnieniowa-vertigo-26/p/3320298

Stałem przy niej i macałem. Kawał dobrego sprzętu. Jedyny minus. Bardzo ciężka, 25kg. Jeśli ktoś trzyma w jednym miejscu to spoko, ja niestety muszę mieć bardziej mobilny i kompaktowy sprzęt...

Chciałbym ją zobaczyć w boju.

K5 to też nie jest zły wybór. Tutaj liczą się każdego osobiste preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MyaS napisał:

Przy tej cenie wybrałbym raczej:

https://www.obi.pl/myjki-cisnieniowe/lavor-myjka-cisnieniowa-vertigo-26/p/3320298

Stałem przy niej i macałem. Kawał dobrego sprzętu. Jedyny minus. Bardzo ciężka, 25kg. Jeśli ktoś trzyma w jednym miejscu to spoko, ja niestety muszę mieć bardziej mobilny i kompaktowy sprzęt...

Chciałbym ją zobaczyć w boju.

K5 to też nie jest zły wybór. Tutaj liczą się każdego osobiste preferencje.

Ja też ją oglądałem, ale tak jak napisałeś jest bardzo ciężka a ja potrzebuje czegoś mobilnego.

U mnie taki sprzęt nie jest trzymany tylko w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska,

Co myślicie o karcherze pro HD 400? W internetach opinie są bardzo skrajne. Niby profesjonalna myjka, pompa mosiężna, 130 ciśnienie robocze, wąż 10 m, a teraz w jednym ze sklepów budowlanych można ją wyrwać za 1750 zeta. Z drugiej strony podobno delikatna i często ląduje w serwisie. Myślicie, że warta wydania tyłu srebrników czy lepiej dołożyć te 150 zł i kupić kranzle 1050 ts?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.