Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Takie cudo > https://sklep.techkar.pl/lanca-plaska-bd-techkar,3,3545,2825   Po zakupie piszesz jaką masz myjkę i jaką chcesz dyszę tzn. jaki kąt Cię interesuje .

Ja kupiłem 25* bo myję tylko auto ale jak ktoś chce np. puzzle myć , to dokupujesz jeszcze za 19zł samą dyszę 15* i jazda  😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim 🙂

Mam możliwość przejąć prawie za free myjkę Boscha AQT 37-13, jedyne co to musiałbym dokupić do niej pianownicę. Wydaje mi się, że powinna być w porządku aczkolwiek po przejrzeniu tematu raczej nie znalazłem za dużo poparcia dla myjek boscha

Parametry techniczne:

Maksymalne ciśnienie 130 bar

Moc silnika 1700 W

Maksymalna wydajność pompy 370 l/h

 

Czy to faktycznie za mało? Polecane myjki w tej cenie miały mniej więcej podobne parametry, a wydawanie 4-5 stówek wiadomo, średnio 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim
Mam możliwość przejąć prawie za free myjkę Boscha AQT 37-13, jedyne co to musiałbym dokupić do niej pianownicę. Wydaje mi się, że powinna być w porządku aczkolwiek po przejrzeniu tematu raczej nie znalazłem za dużo poparcia dla myjek boscha
Parametry techniczne:
Maksymalne ciśnienie 130 bar
Moc silnika 1700 W
Maksymalna wydajność pompy 370 l/h
 
Czy to faktycznie za mało? Polecane myjki w tej cenie miały mniej więcej podobne parametry, a wydawanie 4-5 stówek wiadomo, średnio
Wogole czytałeś z 10 postów wcześniej?

Myjki typu lavor może i mają więcej ale na papierze, mialem lavora i nilfiska c120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Bosch realnie daje realnie ok. 90 bar i 5-5,5 l/h wody.
Nilfisk c 120 w zasadzie to samo(85 bar, 5,4 l/h).
Obie zabawki.
Kupcie co tańsze bo to praktycznie to samo
 
Rozumiem że miałeś obie w ręku jak ja? Czy jesteś internetowym teoretykiem czytający dane.

Bosch ma dużo większa moc i dużo lepiej wykonany od nilfiska. Nilfisk nie jest zły, lavor to zabawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ty teoretyzujesz pisząc iż Lavor to zabawka ...wiesz ile Lavor ma serii myjek? To jakbyś patrzył na Renaulta  i napisał że tylko nadaje się do miasta bo patrzysz na Clio1.2 a zapominał o Megane RS 😉  Lavor ma np. model Tormenta 28 z mosiężną pompą , miękkim wężem z nawijaczem i lancami z mosiężnymi końcówkami za niecałe 1300zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rustin napisał:

Rozumiem że miałeś obie w ręku jak ja? Czy jesteś internetowym teoretykiem czytający dane.

Bosch ma dużo większa moc i dużo lepiej wykonany od nilfiska. Nilfisk nie jest zły, lavor to zabawka

A jeśli napiszę, że nie jestem teorytykiem i miałem w ręku ze 300  myjek różnych modeli i wielu marek, to zmieni  to sens tego co napisałem ? 😀

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ty teoretyzujesz pisząc iż Lavor to zabawka ...wiesz ile Lavor ma serii myjek? To jakbyś patrzył na Renaulta  i napisał że tylko nadaje się do miasta bo patrzysz na Clio1.2 a zapominał o Megane RS   Lavor ma np. model Tormenta 28 z mosiężną pompą , miękkim wężem z nawijaczem i lancami z mosiężnymi końcówkami za niecałe 1300zł .
Bądźmy poważni. Chyba logiczne, że pisząc o bosch aqt 37-13 czy nilfisk c120 nie porównywalem lavora za 2tys złoty tylko w przedziale do 500zl
A jeśli napiszę, że nie jestem teorytykiem i miałem w ręku ze 300  myjek różnych modeli i wielu marek, to zmieni  to sens tego co napisałem ?
 
 
Nie zmieni bo widać, że nie widziałeś ich na oczy i takie opinie są nic nie warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza polemika nie ma sensu, bo prowadziłaby do udowadnienia kto jest większym "specem" w tej dziedzinie.

Zostawmy to zatem dzieciom w piaskownicy.

Nie będę więcej "teoretyzował"

Życzę Ci szczerze dużo fanu podczas pracy nowym Boschem czy raczej AR-em😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to że dobrego efektywnego nilfiska kupi za 700zł+ może i więcej, więc pewnie pozostaje mi czekanie na kolejną promocję w lidlu na parkside - prosze o znak tutaj na forum jak pojawi się promocja, nie wiem czy w ogóle jeszcze ona będzie w ciągu miesiąca, jak myślicie?

znalazłem myjkę lavor, https://allegro.pl/oferta/myjka-cisnieniowa-lavor-240ewbar-2500w-pianownica-7830135678

fajna ale wiadomo, nie ma to jak z lidla z gwarancją na 3lata i ten lavor 160bar mocny troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.