Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Dziś przetestowałem Iron Off V3 i AngelWax Revelation na bardzo zanieczyszczonych felgach.

Niestety z pośpiechu nie zrobiłem zdjęć efektu końcowego i zrobiłem bardzo zamazane zdjęcie felgi po aplikacji Iron Off, więc wrzucam foto działania AngelWax.

 

Felgi przed aplikacją AngelWax :

 

73560e9558cb6e68m.jpg

 

Krwawienie :

 

9c09886af4b4ce58m.jpg

 

A tutaj Iron Off na innych felgach, delikatnie zapylone :

 

22ded8e86553e182m.jpg

 

Osobiście obydwa preparaty bardzo dobrze się sprawdziły, na bardzo zanieczyszczonych felgach efekty były prawie takie same. Krwawienie lepsze ma AngelWax, Iron Off ciut gorsze, ale efekty końcowe prawie takie same.

Osobiście wole stosować AngelWax dlatego, że nie jest dużo droższy od Iron Off a na wielki plus zasługuje też zapach w czasie aplikacji AngelWex. Przyjemny zapach wiśni, Iron Off pachnie bardzo paskudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś może powiedzieć mi coś na temat "dzisiejszego" sonaxa do felg? Zdarzają się opinie, że nie chce "krwawić" i co po niektóre filmiki zdają się to potwierdzać, a mam go w rozsądnych pieniądzach i się nad nim zastanawiam, pod warunkiem, że działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie się sprawuje środek Pure Blood Wheel Cleaner od TK. Cena również nie zabija :) Szkoda że nie mam fajnych zdjęć z czyszczenia felg a było już tego sporo .

Możecie więcej poczytać http://tuningkingz.pl/cosmetics/produkty/tk-pure-blood-wheel-cleaner/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś myłem felgi po zimie i korzystałem z TUGA-chemie Alu-Teufel Spezial. Wiem że jest polecany na forum za stosunek cena/jakość ale nie spodziewałem się że bez szczotki się obejdzie. A i krwawi trochę (niezbyt obficie ale efekt jak dla mnie mega) :)

 

Zobaczę jak w lecie na białych felgach się sprawdzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuga zachowuje się dużo lepiej w wyższych temperaturach. Wtedy i krwawienie jest mocniejsze i czyszczenie lepsze. Iron off v3 za to i w zimnie dobrze działa, lepiej niż tuga w takich warunkach.

Dokladnie, powyzej 10 stopni jest ok. Przy 2-3 praktycznie brak dzialania :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem 4.kpl (po 1ym przyjemność znika :D ). kół i powiem tak - Tuga vs BILT-HAMBER Korrosol - przepaść na korzyść korrosola. Tam gdzie tuga coś tam robi - korrosol robi robotę - raz że krwawi , dwa że faktycznie rusza brud i idzie domyć do perfekcji koło. Tuga poszła tylko na start. Do tego zapach - korrosol jest fenomenalny pod tym względem. Lepszy zapach niż każdy inne deironizer i gęstość niż iron-x.

 

Temp. otoczenia ok 9C+.

Robiłem próbę - psik psik tugę na (na gołe oko czystą felgę) od strony wewnt. I nic. 5min później zero czerwonego śladu. A korrosol? Po zmytej tudze i 30sek - dziesiątki małych kropek a od nich spływające krwiste strugi. Jak dla mnie Król. Nie robiłem zdjęć bo późna godzina mnie zastała - ale nie zostawię tak tego :)

 

A testowałem już: Tenzi PRIX, Dragon od Valeta, IRon-X CarPro, Monnelo NonFerro, Tuga, sonax i Korrosol.

 

W sumie z tych w/w mam tenzi, dragona, tugą, korrosola, sonaxa - zrobię test - jak tylko zrobi się nieco cieplej. A pacjentem będzie biały lakier dostawczaka i alu srebne felgi po zimie z osobówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ten weekend zabrałem się za felgi w swoim aucie. Do mycia użyłem kemko super clean a do krwawienia abdl vampire. Jeśli chodzi o brud oraz lotną rdzę to jestem bardzo zadowolony z efektu. Mam jednak problem z dużą ilością słomy, która pozostała. Postanowiłem do walki użyć shiny garage new T&G oraz glinki sonusa. Czy te dwa dodatkowe preparaty załatwią temat smoły czy polecacie może inne środki. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że trzeba przygotować letnie koła do sezonu potrzebuję zamówić produkt krwawiący do felg. Dziś chciałem kupić w sklepie internetowym Tugę zadzwoniłem do Pana a On powiedział mi że TUGA się bardzo ostatnio popsuła i by zakupić Tenzi Prix. Czy podzielacie jego zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że trzeba przygotować letnie koła do sezonu potrzebuję zamówić produkt krwawiący do felg. Dziś chciałem kupić w sklepie internetowym Tugę zadzwoniłem do Pana a On powiedział mi że TUGA się bardzo ostatnio popsuła i by zakupić Tenzi Prix. Czy podzielacie jego zdanie?

Kolega używał z dostawy z poprzedniego tygodnia i nie zauważył żeby gorzej działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że trzeba przygotować letnie koła do sezonu potrzebuję zamówić produkt krwawiący do felg. Dziś chciałem kupić w sklepie internetowym Tugę zadzwoniłem do Pana a On powiedział mi że TUGA się bardzo ostatnio popsuła i by zakupić Tenzi Prix. Czy podzielacie jego zdanie?

 

Jakiś czas temu przy zamówienie w jednym ze sklepów usłyszałem to samo.

Dziś się chyba przekonałem na własnej skórze-wg mnie rzeczywiście tuga jakoś dziwnie działa-mimo, że długo odczekiwałem po rozpyleniu preparatu to jakoś słabo to działa porównując do butelek sprzed kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Tuga od początku jej "kariery" na forum prezentowała poziom stosowny do ceny - czyli niski. Kupiona przeze mnie ok. roku temu Tuga leży na półce i się kurzy... O niebo lepsze są - wg mnie - deironizatory naszych rodzimych producentów ADBL i SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.