Jump to content

GreQu

Użytkownik
 • Posts

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

GreQu last won the day on July 13 2017

GreQu had the most liked content!

About GreQu

 • Birthday 09/14/1995

Informacje

 • Imię
  Krzysiek
 • Auto
  Astra H OPC - Z20LEH
 • Lokalizacja
  Nowy Sącz
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

GreQu's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Będzie robiona korekta jedno etapowa i w sumie chcę by jak najwięcej zostało " ukryte " więc ipa wymyję mi wszystkie niedoskonałości wcześniej ukryte.
 2. Hej, Które połączenie będzie najmocniejszym połączeniem? Pacjent czarny lakier, głównie zależmy mi by wosk jak najdłużej wytrzymał w zimowych warunkach. Cleaner Dodo Juice LP + Collinite 467 Cleaner Dodo Juice LP + FK1000P Cleaner Dodo Juice LP + Manufaktura Wosku HardCore Wax
 3. A dla firmy elektronika samochodowa, mechanika, blacharstwo i lakiernictwo? Oczywiście używam praktycznie wszystkich kosmetyków do pielęgnacji jak i przygotowania powierzchni do dalszej pracy
 4. Wracając do Koch Protector Wax, jakoś nie jestem przekonany rozcieńczeniu 1:100, więc osobiście rozcieńczę sobie 1:50, lecz nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy rozcieńczyć produkt zwykła wodą czy destylowaną?
 5. Właśnie złożyłem kolejne zamówienie nr 15391 Fajnie jakbyście dorzucili brakujące atomizery z zamówienia 14082
 6. Jeszcze jedno zasadnicze pytanie, czy można nanosić owe produkty na już wcześniej zaaplikowaną powłokę czy też wosk naturalny jak i sealent?
 7. Potrzebuję produktu najlepiej w formie sprayu albo produktu, który nanosi się na plastiki zew. bez jego docierania. W VW G7 GTI mam dużo elementów, które chcę pokryć dessingiem a większość trzeba nanosić aplikatorem albo wycierać nadmiar. Na tylnym zderzaku jest dyfuzor, który ma od cholery dziwnych wgłębień, coś ala plaster miodu i żeby dobrze rozprowadzić, musiałbym poświęcić trochę czasu nad pędzelkiem.
 8. Właśnie też zastanawiam się nad tym produktem, ciekawe jak on się ma do SG WP ...
 9. Nie ma żadnego problemu, tak w sumie z ciekawości chciałem zapytać Produkty już dawno użyte i GTI czeka na korektę lakieru
 10. Zamówienie nr 15016, jak zawsze szybko i konkretnie. Mam tylko jedno zastrzeżenie, dostałem chyba o jeden atomizer za mało, moim zdaniem SG D-Tox jak i SG Apple Dressing powinny mieć atomizery w zestawie.
 11. Nie wyobrażam sobie bardziej prostszego wyjaśnienia tematu dot. ceny kalendarza... Wszystko jest jak czarno na białym, jak co roku wszystko profesjonalnie zrobione, lecz z małym poślizgiem, ale to żaden problem
 12. Kalendarze już zamówione czy czekamy na spóźnialskich do potwierdzenia druku?
 13. Dla formalności można u mnie zmienić ilość z 5 na 4, ale przelew za 4 sztuki powinien już dojść, więc myślę, że problemów nie będzie.
 14. 1. Detailer’s Magic - 2 szt naklejki nie potrzebne 2. zdrowy_zab - 1szt - bez naklejek 3. G.R.K. - 1 szt - naklejka wzór nr 3 4. GreQu - 4 szt. - naklejki losowe. - EDIT - zmiana ilości sztuk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.