Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się jednak na zakup TENZI PRIX, mam jeszcze trochę Iron Off, Tuge odpuściłem. Mam takie pytanie czy użycie Prixa przy temperaturze około 10 może negatywnie wpływać na jego działanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, miałem okazję się zdziwić przy nakładaniu na leciutko ciepłą powierzchnię. Temp otoczenia ok 12*C, autem przejechałem może 6 km po mieście i jak psikałem Tugą na przedni błotnik, to po ok 3 minutach zaczęła zasychać (cały czas leżakowania, a nawet wcześniej auto stało w cieniu) :? Także radzę uważać nawet na lekko nagrzane powierzchnie.

Co do samej skuteczności to przy tej temperaturze to jedna wielka kicha, prawie w ogóle nie krwawiło (przednie klocki dbają o to żeby było dużo pyłu) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładane przy 10*C-tuga. Trochę zaschła ale krwawić krwawiła głównie na przednich kołach z tyłu klocki mniej syfią to nie krwawiło prawie nic ale i tak następny będzie tenzi prix który krwawi praktycznie od razu.

Ox5G7N3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przetestowałem Iron Off V3 i AngelWax Revelation na bardzo zanieczyszczonych felgach.

Niestety z pośpiechu nie zrobiłem zdjęć efektu końcowego i zrobiłem bardzo zamazane zdjęcie felgi po aplikacji Iron Off, więc wrzucam foto działania AngelWax.

 

Felgi przed aplikacją AngelWax :

 

73560e9558cb6e68m.jpg

 

Krwawienie :

 

9c09886af4b4ce58m.jpg

 

A tutaj Iron Off na innych felgach, delikatnie zapylone :

 

22ded8e86553e182m.jpg

 

Osobiście obydwa preparaty bardzo dobrze się sprawdziły, na bardzo zanieczyszczonych felgach efekty były prawie takie same. Krwawienie lepsze ma AngelWax, Iron Off ciut gorsze, ale efekty końcowe prawie takie same.

Osobiście wole stosować AngelWax dlatego, że nie jest dużo droższy od Iron Off a na wielki plus zasługuje też zapach w czasie aplikacji AngelWex. Przyjemny zapach wiśni, Iron Off pachnie bardzo paskudnie.

 

Hej :) Jak byś ocenił przydatność AngelWaxa do deironizacji karoserii? Pytam w kontekście konsystencji środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kupiłem czerwoną tugę. fele mocno zapuszczone, wgryziony pył z klocków. krwawienia nie zaobserwowałem, ale po chwili pędzelkowania poszło wszystko. Ja jestem zadowolony. nie wiem jak tenzi prix bo nie miałem okazji używać. Iron X mam na lakier bo nie wiem czy tuga ma takie samo zastosowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie wiedziałem. Ze jest kwasowa to wiem. na opakowaniu pisze wyraźnie. Zieloną kupię jak doprowadzę fele do ładu

 

-- 13 kwie 2015, o 17:51 --

 

czyli ta czerwona nie usunie mi wbitych cząsteczek metalu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.