Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witka.

panowie trapi mnie pytanie o zdatnosc naszych preparatow do pielegnacji samochodu. jest jakis termin przydatnosci poszczegolnych specyfikow? na ironx'ie jest termin bodajze 12 m-cy od daty produkcji, ale na pozostalej chemii nie zauwazylem zadnych ograniczen czasowych...

Uzywal ktos przeterminowanego iron'a? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, moze tak być ze produkty sprzedawane w UE musza mieć datę ważności, jest to troche irracionalne bo co się może przeterminować np. w domestosie, ale no cóż każą to jest :D

 

sól kamienna - miliony lat w ziemi, traci ważność po dwóch latach od "produkcji" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako osoba nie mająca dotąd styczności z takimi cudami zakupiłem (po czytaniu tego forum) ValetPRO Dragon's Breath i muszę przyznać że cuchnie to naprawdę diabelsko. Porównania z innymi preparatami nie mam ale felgi się wręcz zalały krwią mimo że wcale nie wyglądały jakby im taka kuracja była potrzebna. Także preparat chyba swoje zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako osoba nie mająca dotąd styczności z takimi cudami zakupiłem (po czytaniu tego forum) ValetPRO Dragon's Breath i muszę przyznać że cuchnie to naprawdę diabelsko. Porównania z innymi preparatami nie mam ale felgi się wręcz zalały krwią mimo że wcale nie wyglądały jakby im taka kuracja była potrzebna. Także preparat chyba swoje zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A co zrobić, kiedy po kolejnym użyciu środka do felg one wciąż krwawią, czyt. nie udało się rozpuścić wszystkiego? Przecieram to szmatą/zmywakiem i wciąż coś zostaje...

A myłeś wcześnie czymś felgi,jakimś kwasem albo zasadą? Jeśli nie to spróbuj najpierw w ten sposób, później deironizer, spryskać zostawić na chwile, wypędzelkować spłukać, ewentualnie powtórzyć jeszcze raz deironizatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.