Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przypadkiem wpadł w mi oko ten K2 Roton, więc kupiłem za niecałe 11zł :good: Nawet nie spodziewałem się, że tu na forum będzie miał dobre opinie. Po prostu szukałem czegoś taniego do szybkiego umycia zimowych alufelg na bezdotyku. Jak tylko temperatura wejdzie na plus pochwalę się jak to u mnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja używam Vampira made by ADBL.

Oprócz konretnego mycia z obu stron przy okazji wymiany sezonowej felg raz w miesiącu czyszczę nim felgi z zewnątrz.

Wcześniej używałem innych środków w tym ValetPro Dragona i CarChem Iron Remover.

 

Swoją drogą chciałem zamieścić zrobiony w zeszłe wakacje timelaps prezentujący działanie Vampira.

Jak dla mnie środek jest rewelacyjny i bezkonkurencyjny zarówno pod względem działania i ceny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co mi polecicie do felg z polerowanym rantem, bo czytam i nie ma konkretnej odpowiedzi. Dzisiaj testowałem od TK Blood'a, ale szału jakiegos nie zrobil, ale fakt jestem ciekaw, czy znacie coś lepszego. Czekam na Wasze propozycje.

TK Blood:

KGXlo4L.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Co mi polecicie do felg z polerowanym rantem, bo czytam i nie ma konkretnej odpowiedzi. Dzisiaj testowałem od TK Blood'a, ale szału jakiegos nie zrobil, ale fakt jestem ciekaw, czy znacie coś lepszego. Czekam na Wasze propozycje.

TK Blood:

 

Carchem iron remover

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może pomożecie w moim problemie . Kupiłem jakiś czas temu ADBL Vampire 1L , i jest on tak gęsty że nie chce pryskać z atomizera . Wypróbowałem już kilka innych atomizerów i dalej to samo :wallbash: Nie wiem co dalej robić a szkoda mi go wywalić do kosza bo to dobry środek.

Ostatnio jak myłem felgi to musiałem przelać go trochę do pojemniczka i śmigać pędzlem po każdej feldze :( Może z was miał ktoś taki problem i go rozwiązał i miałby ochotę pomóc .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.