Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że testem tego nazwać nie można i mogłem zrobić jeszcze wiele rzeczy ale czas naglił. Może komuś się przyda ;)

Mi się przydał, wielkie dzięki! Szukam Rotona bo przy swojej cenie na alledrogo ~13zł za 700ml pozamiatał a do regularnego mycia felg powinien się nadać bo na szczury to tylko kwas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polećcie jakiś produkt warty swojej ceny do mocno zabrudzonych alufelg, do tej pory były tylko myte zwykłymi płynami do mycia karoserii.

 

I czy samym preparatem "krwawiących felg" domyje je czy potrzeba jeszcze czegoś.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cos z krwaych felg nie pomorze to tylko kwas ratuje mocno zabrudzone felgi , uzyty tylko do zaoranej felgi wstepnie , pozniej juz mozna uzywac i pilegnowac preparatem krwawicej felgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bedac na myjni autem przyszłej teściowej, ktorej obiecalem ogarniecie lakieru i felg ktore od nowości nie były myte i 4-o letni syf zalegający na nich dawał sie we znaki standardowo apc adbl, pedzelkowanie nastepnie tar&glue od shiny oraz iron off v3 i dawało rade. Na stacji był własciciel ktory mył swoje auto i użyczył mi preparat ktory uzywa do deironizacji felg. Był to tenzi snack( produkt do czyszczenia taborów kolejowych, głównie pendolino). Preparat ten leżał na felgach jakies 40 min. Nastepnie splukałem felgi i probowałem spryskać jeszcze iron offem v3 i nic nie poprawił po tenzi. Niestety nie mam zdjec. Preparat bardzo słabo krwawił ale to podobno dlatego, ze ma malo tego czegos co zabarwia na czerwono. Nie moge nigdzie znalezć tego specyfiku a w mojej opini jest bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zamówiłem k2 roton. jak będzie krwawić to wstawię fotki. Nien wiem czy z 700 ml zostanie mi coś na felgi bo chciałem cały lakier oczyścić. Cena 12 zł i do tego 13 przesyłka. U mnie na wiosce tego jeszcze w sklepach nie ma więc nie miałem wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie miał okazję, to polecam przetestować Valet­PRO Dragon’s Bre­ath. Jest gęsty, wolno ścieka i obficie "krwawi" ;) Można obejrzeć to na filmie z porównaniem płynów do felg:

Specyfik śmierdzi adekwatnie do nazwy :lol:

 

Pełny test do przeczytania tutaj: http://antymoto.com/plyny-do-felg-porownanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowalem K2 Roton.powiem szczerze ze w tej cenie nie spodziewalem sie rewelacji.po okolo minucie krwawil na felgach i tarczach jak cholera.lekko poprswilem pedzelkiem i clear.jest w cholere wydajny.2 psikniecia na 17 calowa fele z rantem wystarczyly.atomizer jest solidny.zamowie wiecej bo warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowalem K2 Roton.powiem szczerze ze w tej cenie nie spodziewalem sie rewelacji.po okolo minucie krwawil na felgach i tarczach jak cholera.lekko poprswilem pedzelkiem i clear.jest w cholere wydajny.2 psikniecia na 17 calowa fele z rantem wystarczyly.atomizer jest solidny.zamowie wiecej bo warto

W takiej cenie to grzech nie wypróbowac :) może wkrótce pojawi się w marketach, u mnie w mieście na sklepy nie ma co liczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się jaracie tym K2-spoko ,że domywa ale narusza jednak wosk.

Na razie zwiedziłem tesco i auchan i nie mają tego cuda

Czy nie jest przypadkiem tak, ze kazdy deironizer narusza wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.