Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie napisałem bo softa nie miałem ale moim zdaniem purple haze jest lepsze od blue velvet pod względem looka.Teraz będe testował jeszcze 2 woski pod tym względem

1.Meguiar's gold class carnauba plus

2.Meguiar's NXT 2,0 liquid wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Co da dłuższy efekt, wosk czy sealant ? . Wcześniej użyje glinki, cleanera valett pro Achilles i na to poorboys White diamond

lakier srebrny Vw. Auto stoi ciągle na dworze wiec potrzebuje cos trwałego co nie zejdzie predko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Ktory z wosków da mi najlepszy wet look i efekt lustra. Wiem ze rozbieżność cenowa jest spora ale cena schodzi tutaj na dalszy plan. Wosk na lakier BMW z 2009r. Woski to:

Harly Wax 400g

Waxaddict Edition 21

Chemical Guys Pete's 53'

Zlymol Glasur

Zymol Titanum

Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ktory z wosków da mi najlepszy wet look i efekt lustra. Wiem ze rozbieżność cenowa jest spora ale cena schodzi tutaj na dalszy plan. Wosk na lakier BMW z 2009r. Woski to:

Harly Wax 400g

Waxaddict Edition 21

Chemical Guys Pete's 53'

Zlymol Glasur

Zymol Titanum

Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam

 

Widziałem efekt po pete's 53 i był mega. Nie wiem jak inne woski ale ten nawet na srebrnym aucie robi robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, co byście polecili do takiego koloru lakieru? Interesuje mnie maks. wet look, wyciągnięcie ziarna, nie interesuje mnie trwałość, może leżeć tylko tydzień ;) Wiem że największy efekt dałaby korekta (i pewnie zmiana koloru :D ), ale nie mam niestety garażu z prądem i nie mogę nic podziałać :( Byłem już prawie zdecydowany na DG 601 + 111 ale przeczytałem że sealanty tłumią ziarno lakieru i troche już zgłupiałem. Może natty's red, pete 53, masełko? plus jakiś QD?

 

KA1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.