Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bez korekty to może SRP + jakiś soft 99 King Of Gloss lub butter wet wax i na to mainz hype.Może trwałością do 3 tyg dociągniesz ale powinieneś być zadowolony z efektu .

Znajomy na srebrne bmw teraz dawał dg601 i 111 i jest zadowolony-ponoć kurz też słabiej łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzieś ktoś tu pisał że BH kładziony ręcznie daje znikome efekty...Jeżeli miałbym kłaść jakieś glaze to albo Cherry Glaze albo CG wet mirror finish -oba mam i używałem z dużym plusem na korzyść tegp drugiego. Osobiście na czarny pod natty'sa polecę ci AG SRP(AIO)-świetnie wyciąga głębie i jest banalnie prosty w nakładaniu. Kanapka z natty'sem poleży na srp około 3 -max 4 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Moim zdaniem co byś niestety nie położył na srebrne to d..y nie urwie bo srebrny to taki z leksza nijaki kolor.Będzie się "świecił" ale taki efekt da prawie każdy wosk .

 

Niestety ale potwierdzam dlatego u siebie stawiam tylko na trwałość. A np. tylko po myciu QD Mornning Dew na butelkową zieleń na Vectrze ojca i efekt :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, moim zdaniem z srebrnym nie ma co przesadzać. U siebie na srebrnym testowałem : PB nattys, Dodo Juice Diamond white, SG Beads ( spray i pasta ) Soft99 Fusso coat, Sonax HP 01-06 i powiem szczerze, że ja żadnej różnicy nie widziałem. Jedynie trwałość u Soft99 największa a kropelkowanie najlepsze u PB. Więc na srebrnym wolę postawić na trwałość i odświeżać QD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie ! Lakier mojej czerwonej hondy słabo się ma ...

sesja+(54).jpg

Po myciu , glinkowaniu i polerce (korekta ) , chiałbym uzyskać dosyć mocny głeboki wet look !

Czy takie połączenie po przygotowaniu ma sens i jest dorbym rozwiązaniem ?

 

Najpierw Cherry Glaze , a po nim wosk PB Nattys Red / Fusso / Finish Kare ( JAKIEŚ INNE PROPOZYCJE ??? )

 

Prosze o pomoc bo od czytania mam straszny mętlik w głowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zrobisz porządną korektę to już będzie ładny i porządny wet look, Cherry osłabi działanie wosku więc zależy co chcesz osiągnąć, finish kare może jest wytrzymały ale to wszystko, dużo lepsze będą dwie pierwsze propozycje jakie podałeś

Pamiętaj po samej korekcie auto jest zjawiskowe.

Ewentualnie jak chcesz na jakieś wystawy przygotować auto to wosk typu AF Illusion czy inny konkursowy coś tam podbije, ale najważniejsza jest sama korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.