Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Michał82 napisał:

Opłacało się to naprawiać? Nie lepszym wyjściem byłoby ponowne obszycie lub zakup fotela w lepszym stanie? X3 nie jest  unikatowym autem by nie znalazł się drugi kpl.

Kupić drugi  dobry w tym kolorze graniczy z cudem, jak już są to zestawy. 

Naprawić to nie był problem, jeszce plus za brak nici na zewnątrz. Przy takich szfach to przyjemność i uśmiech na twarzy że można było naprawiać z fajnym efektem 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzisko z motocykla również system FC 😉

Polish_20200204_190330941.jpg

21 godzin temu, sadam55 napisał:

Sonax ma swietne te pasty:, wykonczenie, pylenie mega.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Tak, to prawda system jest bardzo przyjazny dla użytkownika. 

 

13 godzin temu, Lukaso napisał:

Ale zajechane były masakryczne te fotele... 

Oj, uwierz mi na słowo, są przypadki gdzie święty boże nie pomoże 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaso  nie przebieram sobie w autach i nie idę na łatwiznę... Po to jest i powstała ta cała kosmetyka aut (Detailing) aby większość rzeczy można było zregenerować i ma być to tańsza opcja Nowego.  A jak wiadomo ceny u niektórych są mocno naciągnięte i przegięte, niektórzy to potrafią jebnąć ci taka kwota że jedziesz do lepszego tapicera i robi ci taniej jeszce o 20% jak jego magiczne malowidła czyli rzeźnik który uważa się za cudotwórcę.  Nigdy naprawiana powierzchnia nie będzie idealnie jak nowa, chodzi o trwałość, jak to co niektórzy zapewniaja 🤭 (tak tak proszę pana, naprawa wytrzyma jak ori element, jakieś 10 lat,) ehe  wytrzyma, nie ma osoby która nawet widziała swoją pracę 8 lat w przód. To tak samo jak magia powłok 5 czy 6 letnich ehe tak, Kowalski i piec lat jak myje Auto a powłoka siedzi...  

Dla mnie nie ma różnicy czy to nowy czy stary. Przy autach zmęczonych życiem bardzo cieszy mnie mina właściciela, kiedy z niedowierzaniem patrzy na to jak diametralnie zmieniło się Auto, wtedy efekt jest Woow i zostaje mu to w głowie na lata.   płaci i nie marudzi...  Obie strony są szczęśliwie i zadowolone.

Widziałem swoje prace po trzech, czterech latach. I widzę problemy jak i błędy, które robiłem,  większość spraw wynikają na przykład z  eksploatacji tych elementów w późniejszym czasie. Szybsze brudzenie się, farbowanie od jeansów, stosowanie środków czysczacych, jak wpływają na powierzchnię naprawiane, wszystko to na bieżącą aktualizuje i nie uważam się za jakiegoś Detailera, jest to dla mnie praca która lubię, a słowo Detailing ciężko mi przechodzi przez gardło, bo rynek dawno jest już zepsuty.... 

 

Apropo nowych aut i takich cwaniaczkow, którzy udają biznesmenów, urosly im piórka, i uważają się za fifarafa to jeździ na pęczki w nowych autach  i przeważnie większy procent tych klientów to są zwyczajne  tak zwane złotyówy, który wyliczy ci do złotówki, a jeszce na koniec będzie targował, albo szukał uja do dupy w trakcie odbioru auta, aby cenę koncawa jeszcze zmienić.... To nic, że umawialiscie się na cenę taka i taką, on jeszcze musi ci upierd.li. na koniec i nawet nie podziękuję, a jak podziękuję to uwierz że będzie to takie dziękuję że ty czkwaki dostaniesz. 

 

Studio detilingu - a brudne auta i ciężkie przypadki.  

Studio Detailingu i nowe auta- w tym przypadku dla mnie jest to znak zapytania????? czy dany człowiek wogole ma pojęcie o robocie, czy tato dał pieniążki na start, masz syniu i sobie kręć, ale obsada w pierwszej kolejności to koledzy z branży tatusia, gdzie jeżdżą mercedesy i inne ciekawe auta , albo zwyczajnie ktoś ma za dużo pieniędzy i chce przeprać te kasę.  

Detailing to nie ciągle obcowanie przy super autach, Detailing to nie ciągle patrzenie na fajne dupy, cycki i sesje zdjęciowe... Detailing to nie jest łatwy chleb do zgryzienia. Detailing to nie kopanlani złota. 

Detailing to ciężka praca, a jak ktoś myśli inaczej to zwyczajnie nie miał okazji pracować, a przeważnie ogląda za dużo filmików które są naciągnięte jak barania torba i pokazują tylko i wyłącznie wszystko co piękne , a tak naprawdę mijają się większość z rzeczywistością. 

Prawdziwy Detailer stawia czoła każdemu zadniu i nie boi się wyzwań, bierze zlecenie z uśmiechem na twarzy, i wierz mi że jest wielu którzy wolą zrobić i doprowadzić szczura jak siedzieć przy nowym autach bez jakiejkolwiek duszy , jakość wykonania pozostawia dużo do myślenia... Bo nawet naprawa często nie ma sensu bo jakość materiałów nie nadaje się niekiedy do obróbki, i jeszce będzie tak z kilka klikanasie lat że nie będziemy mieli co robić naprawiać, regenerować... 

 

  • Lubię to 9
  • Dziękuję 2
  • Super 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20200218_121043.jpg.a25f316088013e08e675248108d049f9.jpg

20200218_121130.jpg.6a3ba71ce67ad94156ab05034e2acf1e.jpg

Mocny zawodnik ten cleaner, ale szczotka mnie nie przekonuje...

Wlosie wylatuje strasznie, jest troche za miekkie i po dwoch kompletach tapicerek w somochodzie wyglada tak 

20200218_121354.jpg.5b01275cff7b2c5ccc660cf28092ede6.jpg

@ADBL czy sam cleaner bedzie do kupienia czy tylko zestaw?

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.