Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

To przeciez zapas dystrybutora - dzis jeszcze jest, a jutro moze juz go nie byc. Spojrz na meguiars.pl i meguiars.com - ScratchX1.0 nie jest juz kontynuowany i obecnie SX jest najslabszym cleanerem dostepnym w firmowej dystrybucji, tak jak pisalem powyzej.

 

Ps. czy stary ScratchX byl tylko do aplikacji recznej czy tez DA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam

chcę znaleźć niedrogą polerkę - proszę od razu o nie pisanie postów w stylu "kup drozsze bo lepsze", "te tanie są do d...", ponieważ jeszcze nigdy nie polerowałem i chciałbym nauczyć się tanim kosztem i metodą prób i błędów :)

 

chyba że znaleźliście jakieś inne oferty z Sosnowca i okolic (chciałbym odebrać ją osobiście) i zależałoby mi żeby miała walizeczke, żeby się później nie miotała po garażu, a cena do 100zł

 

chciałbym ja kupić jak najszybciej, dlatego też piszę tutaj, a nie w temacie "jaka polerka dla początkującego"

 

 

z góry dziękuję za pomoc :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym ja kupić jak najszybciej, dlatego też piszę tutaj, a nie w temacie "jaka polerka dla początkującego"

 

A powinieneś to właśnie tam napisać, ale najpierw wypadałoby go przeczytać jak i również przejrzeć forum. Jest kilka propozycji, jak Ty coś znajdziesz, czego tutaj nie ma, to w tamtym wątku możesz o to zapytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiłem auto dzisiaj w nocy po polerowaniu zieloną gąbką i zieloną pastą. Oczyściłem to co się napruszyło mikrofibrą. Dzisiaj wieczorem robię pozostałe etapy. Auto stoi w hali, nie jest brudna ale też nie sterylna. Czy powinienem jakoś auto przygotować przed pomarańczową gąbką ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powinienem jakoś auto przygotować przed pomarańczową gąbką ??

 

Pomarańczową tą płaską 3M co wrzuciłeś na fotce w Twój Arsenał ? Z tego co pamiętam to pomarańczowa i zielona to praktycznie to samo więc jeżeli zrobiłeś już auto zieloną to teraz raczej użyłbym czarnej/żółtej 3M z żółtym korkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej pomki nożnej do opon, która nie złoży się przy 2 pompowaniu oraz dobrego/dokładnego ciśnieniomierza do opon. Co sprawdzonego polecacie?

ja bym zaryzykował firmową pompkę rowerową, taką stojącą. łatwiej kupić dobrą rowerową niż samochodową, a i ciśnieniomierz ma dobry:) proponuje park tool lub sks.

 

ewentualnie yato YT-7350 wygląda dosyć solidnie;) ale ja wybrałbym rowerowa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używał ktoś może kompresora podłączanego do zapalniczki?

tak, wolę pompkę. pół godziny na koło tym kompresorem małym, MASAKRA.

A yato jest na prawdę przyzwoitej jakości, kupiłem nasadki i jestem zachwycony:) Jeśli nie masz warsztatu i nie będzie to pracować 24/7 to jest moim zdaniem idealne.

 

a tak przy okazji, masz szanse pierwszy raz kliknąć pomógł:DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuflik, potrzebuję pompki aby na bieżąco sprawdzać ciśnienie i dopompowywać. Bo wiadomo jak na stacjach działają kompresory a w serwiasach oponiarskich zawsze się krzywią i chcą 2 zł za pompowanie. A tak na bieżąco, bez problemu/łaski sprawdzę sobie i podpomuję kiedy chcę. I nie będę się obawiał, że mam niedopompowany zapas w razie czego. Kupię ją i jeszcze ciśnieniomierz muszę kupić, aby mieć drugi niezależny pomiar!

p.s. kliknąłem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. kliknąłem;-)

:-]:-]

no i mam pierwszy punkt;)

 

Wydaje mi się, że ta pompka wystarczy do tego co potrzebujesz:) Tez nad taką myślę;p ale z racji roweru to jednak kupie rowerową:P Bo co pojade na stacje to kompresora nie ma bo ktoś zaj.bał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granda, w życiu bym nie zapłacił za sprawdzenie ciśnienia! To już jest chamstwo...

Marco, a co powiesz na to: pojechałem zmienić opony na zimówki, tylko przełożenie kół. Idę płacić, a gościu do mnie mówi: 20 zł + 2 za sprawdzenie ciśnienia i dopompowanie. Szczena mi opadła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granda, w życiu bym nie zapłacił za sprawdzenie ciśnienia! To już jest chamstwo...

Marco, a co powiesz na to: pojechałem zmienić opony na zimówki, tylko przełożenie kół. Idę płacić, a gościu do mnie mówi: 20 zł + 2 za sprawdzenie ciśnienia i dopompowanie. Szczena mi opadła...

Zmień wulkanizacje... :/ i to szybko...

 

 

 

Szybkie pytanie: Wkrętarka 12V czy 14,4V. Jaka różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powinienem jakoś auto przygotować przed pomarańczową gąbką ??

 

Pomarańczową tą płaską 3M co wrzuciłeś na fotce w Twój Arsenał ? Z tego co pamiętam to pomarańczowa i zielona to praktycznie to samo więc jeżeli zrobiłeś już auto zieloną to teraz raczej użyłbym czarnej/żółtej 3M z żółtym korkiem.

 

Łukasz pomarańczowa pomarszczona to taka jak żółta. Jest sporo miększa od zielonej, zupełnie inaczej się nią pracuje. Z tego co mi wiadomo żółtej 3M już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.