Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Różne mirkofibry mają różne temp. prania. Ja mam firmy 3M, to na metce było napisane, żeby prać w temp. 60C (ale nie wiem czy tam nie było 90C, bo metka została usunięta :o ).

Myślę, że pranie w automacie w temp. 30 stopni (program do prania ręcznego) lub 40 stopni (program do tkanin delikatnych) nie wyrządzi mikrofibrze szkody.

Jak mam to używam płyn do prania, jak nie mam to proszek. I płyn do płukania też stosuję.

 

[ Dodano: 4 Styczeń 2010, 11:19 ]

Czy używał ktoś tych szmatek do polerowania? Mam na myśli te o rzadkim splocie jasnobeżowe i białe.

szmatkil.jpg

 

To samo pytanie odnośnie tego aplikatora z mikrofibry?

microfibral.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko ;)

Dzisiaj odebrałem mojego Boblbee od lakiernika :-] i chciałbym nadać mu większej głębi i blasku, bo póki co jest średnio, mam zamiar nałożyć Colli 476, ale może przydałoby się coś jeszcze ? Nie wiem też czy lakier nie jest jeszcze zbyt miękki ... przetarłem plecak parę razy ręką i zostały mikro ryski :/ Plecak jest z ABS'u jeśli ma ot jakieś znaczenie.

 

dscf3051q.jpg

dscf3055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy M205 Ultra Finishing Polish a M80 Speed Glaze, który polecacie??

czy #80 to 2 w jednym czyli pasta polerska i politura w jednym ??

 

#80 jest w technologii DAT i to taki środek cleaner/polish. M105/205 są to produkty nowe i w nowej technologii SMAT. Wg mnie pracuje się nimi lepiej, dają lepsze i szybsze wykończenie niż seria #8x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam SwirlX ale chciałem coś delikatniejszego

 

Weź ScracthX - jest delikatniejszy.

 

W tej chwili Megs nie ma nic delikatniejszego w serii detalicznej. Szkoda, bo IMO swietny byl Body Scrub - cleaner mocniejszy od DC1 ale slabszy od SwirlX.

 

megs_385.jpg

 

Od najsilniejszego do najsłabszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabul, zauwaz, ze porownanie agresywnosci produktow Megsa jest juz troche nieaktualne. Nie dziwne, bo zostalo przygotowanie ponad rok temu przy okazji wprowadzenie produktow z SMAT. ScratchX nie jest juz dostepny w dystrybucji Megsa ani w US, ani w PL - jest za to dostepny jego mlodszy brat ScratchX2.0, ktory jest silniejszy od SwirlX'a.

 

Ps. M80 powinien byc na rowni z M205 a nie po ScratchX1.0

http://meguiarsonline.com/forums/showthread.php?t=28407

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.