Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy trzeba dawać cleaner pod wosk,jeżeli chcę go nałożyć np po 2-3tyg po wczesniejszym nakładaniu??Np robię pełną korekte wszystko nakladam ze sztuką i po 2-3tyg chcę nałożyć nowy,to czy coś robić przed nałożeniem,oczywiście pomijajac dokładne mycie??

 

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, po myciu auta aktywną pianą na bezdotykowej myjni lepiej jak go wytre do sucha czy zostawie mokry? jak myślicie po takim myciu mogą zostać jakieś piachy i tym podobne syfki przez które mógłbym porysować lakier na aucie?

Wiem że moge zmyć tym wosk z auta ale chyba jednak jak autko czyste jest z "uszkodzonym" woskiem, niż brudne z woskiem pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, po myciu auta aktywną pianą na bezdotykowej myjni lepiej jak go wytre do sucha czy zostawie mokry? jak myślicie po takim myciu mogą zostać jakieś piachy i tym podobne syfki przez które mógłbym porysować lakier na aucie?

Wiem że moge zmyć tym wosk z auta ale chyba jednak jak autko czyste jest z "uszkodzonym" woskiem, niż brudne z woskiem pod spodem.

Raz zrobiłem taki błąd i wytarłem i pojawiło się pełno nowych rys,także nie polecam,a lepiej już przejechać się za miastem szybciej,żeby osuszyc..Tylko wytrzyj dobrze uszczelki i okolica zamków i zawiasów.

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to co kolega wyżej pytał też mam na Aucie FK i już chyba się powoli kończy a nałożony 23 października od tego czasu auto codziennie jeżdżone po 50km w mieście i parkowane pod chmurką. Teraz pytanie czy właśnie lepiej go teraz co 10-14 dni myć na bezdotykowej pianą i potem płukać żeby śnieg czy sół nie zostawała na aucie czy zostawić tak jak jest i nie zmywać wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy no ja właśnie dałem foto i żeby koledzy specjaliście ocenili czy jest czy nie. No kropelkowanie i powierzchnia jakas już nie taka idealny chyba jak po woskowaniu wiadomo że trochę czasu minęło ale to dopiero ponad 1 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.