Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Roko, uzyc materialow podobnych to takich z jakiego sa wykonane zaslepki czyli najprosciej nie srubokretem tylko miekkim listkiem gitarowym. Jest to dobry sposob na rozbieranie wszelkich obudow plastikowych, nie zostawia zadnych sladow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czym i czy wogole sie da doczyscic lakier czarny metalic (Honda Jazz) ktory posiada zacieki jakby ktos rozlal benzyne, tak jakby ultelniony lakier? Kolor niebiesko fioletowy. Wystepuje to przy klamkach (smugi w dol drzwi) lusterkach, we wglebieniu maski sciekajac na zderzak tez na zderzaku wlasnie tez fioletowo niebieskie przebarwienia. Szyba przednie tez posiada takie defekty. Najbardziej widoczne przy brzegach gdzie szyba jest czarna.

Od czego to wogole jest? Podejrzewam ze auto stalo na dworze caly czas. Samochod pochodzi z miejscowosci oddalonej od morza ok 2 km, moze to ma znaczenie.

pozdr.

Gansan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz FK1000 kładłem w poprzedni czwartek, chciałbym położyć kolejna warstwę, ale mam na to czas dopiero w sobote. Czy mogę położyć 4 warstwę tego sealenta po półtora tygodniowej przerwie ? Czy dobrze zwiąże się z poprzednią warstwą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP Poorboys'a jest ścierny. Ale naprawdę minimalnie. Większość osób na tym forum tego nie zauważy, ponieważ posiada auta z warstwą lakieru bezbarwnego, ja natomiast mam Oplowski akryl i działając aplikatorem widać lekkie zabarwienie.

Choć na lakierze z klarem w sumie też będzie widać, że ten środek jest ścierny. Warunek to ciemny i mocno zmatowiony lakier. Po kilku mocniejszych przejazdach aplikatorem widać, że powierzchnia nabiera koloru (oczywiście rys tym się usunąć nie da).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłem tym PB PP i powiem, że delikatnie jest ścierny... miałem w takim jednym miejscu lekko zmatowione, bo na paluchu miałem klej i kiedys sobie przez przypadek pocierając jakaś kropke zmatowiłem to miejsce i po PB PP delikatnie zeszło to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz FK1000 kładłem w poprzedni czwartek, chciałbym położyć kolejna warstwę, ale mam na to czas dopiero w sobote. Czy mogę położyć 4 warstwę tego sealenta po półtora tygodniowej przerwie ? Czy dobrze zwiąże się z poprzednią warstwą ?

 

Czy to jest tak, że im więcej warstw tym lepiej czy po przekroczeniu którejś warstwy nie ma juz różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.