Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ml NXT 2.0 schodzi średnio na jedno woskowanie auta ?

 

Nie tak malo, ja woskowalem nim chyba z 4 samochody to wyszlo ok 1/3 opakowania czyli wychodzi okolo 40ml na raz. Ale moze za duzo go dawalem ..

 

[ Dodano: 1 Listopad 2010, 21:16 ]

Byl kiedys na tym forum temat o kiepskich/nie polecanych kosmetykach . Nie moge go teraz znalezc.

 

Czy moze mi ktos pomoc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szybkie pytanie czy robie coś źle/niepotrzebnie po myciu i wyglinkowaniu?

-UC

-DJ LP

-SRP

-#476

 

DJLP jest tutaj niepotrzebne/SRP jest tutaj nie potrzebne.

DJLP to typowy clenaer (wersja lite jest nieścierna) a zwykłe DJLP jest ścierne (troszkę).

SRP jest to AIO - poleruje(ukrywa)czyści/zabezpiecza.

 

Jeżeli korektę robisz ręcznie przy użyciu UC, to proponuje SRP i na to 476s - ukryje Ci pozostałe ryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję usunąc naklejki z lakieru- kupiłem samochód z niemiec i poprzedni właściciel na lakierze nakleił sobie naklejki srednicy moze 4 cm. Usunąc mam także zamiar najlejkę z przedniej szyby. Co mi polecicie abym mogl to zrobić? Najlepiej jak by było gdzies dostepne w sklepie pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tomeq631, tak możesz tylko użyj nowej nie po paście do czarnych butów :lol:

 

[ Dodano: 2 Listopad 2010, 18:36 ]

krzychu147, są specjalne zmywacze do naklejek dostępne w sklepach z wyposażeniem lakierni,mieszalniach ale najprostszy sposób to zwykły denaturat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy do prania foteli moge użyc szczotki np. do pastowania butów??? Oczywiscie nowej czy sa jakies inne lepsze do tego typu zabiegów??? Srodek piorący to APC Poorboys

 

Możesz użyć szczotki pod warunkiem że ma miękkie i delikatne włosie - oczywiście bez przesady ;)

 

[ Dodano: 2 Listopad 2010, 18:39 ]

potrzebuję usunąc naklejki z lakieru- kupiłem samochód z niemiec i poprzedni właściciel na lakierze nakleił sobie naklejki srednicy moze 4 cm. Usunąc mam także zamiar najlejkę z przedniej szyby. Co mi polecicie abym mogl to zrobić? Najlepiej jak by było gdzies dostepne w sklepie pzdr

Suszarka i ręka, ew. opalarka ale tu potrzebna wprawa!

Jeśli pozostanie klej to wyglinkuj i zrobione.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.