Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Ktos wie gdzie mozna kupic opryskiwacze kwazara w takiej oprawie graficznej ??

 

MercuryProColorOptions.jpg

 

Kurcze przeciez one sa produkowane w Polsce, a oczywiscie w USA jest ich wiekszy wybor jak w kraju gdzie sa produkowane, paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja używam APC Megsa. Dobry wielozadaniowy środek. Czyściłem nim również elementy wewnetrzne w niskim stężeniu i nie było żadnych problemów, brud schodził bardzo ładnie.

 

A czy APC megsa nadaje się do prania dywaników welurowych i podłogi ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usunąć plamę na lakierze powstałą przez gumę od anteny CB?

Czym mogę spróbować spolerować 30cm rysę do podkładu na dachu? rysa od piasku pod anteną, kiedyś automaxem leciałem takie rysy ale rysa nie znikła a lakier się "przytarł" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi tak: teraz parkując auto pod drzewem ptak narobił na masce, wielkość jest około 7 cm czym i jak najlepiej to zmyć aby nie naruszyć wosku.

2 pytanie. Jak teraz umyć auto skoro jest zabezpieczone przed zimą? Myślałem że pojade na myjnie bezdotykową ale wiadomo tam proszek pewnie zniszczy wosk. Objechałem myjnie ręczne i nie chcą myć innym szamponem niż ich. Wiec jak teraz umyć auto, niestety umyć normlanie już nie mam jak bo na podwórku gdzie myłem auto u dziewczyny już woda zakręcona:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne nie tylko ja mam garaż blaszany, z tym że z niego jeszcze nie korzystam, ponieważ skrapla się na suficie duża ilość wody, dzisiaj cały sufit był mokry, i ślady mokre na podłodze w wielu miejscach, konstrukcja garażu ściany boczne jak i dach to blacha falista, osadzony na płytkach chodnikowych nic poza tym, dostęp powietrza jest, jak wyeliminować ten problem by nie kapało na samochód? wyłożyć sufit styropianem i na to płyty osb? czy inny pomysł ? zwalczał ktoś taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sealant jest to produkt "długotrwale" zabezpieczający lakier, a qd jest to produkt mający na celu odświeżenie lakieru i ewentualnie uzupełnić warstwę wosku lub sealanta.

 

a sealant kiedy powinno sie stosowac? po kazdym myciu auta czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal, sealant to preparat z grupy ochrony lakieru możemy je podzielić na dwa główne typy: sealanty - preparaty syntetyczne i woski - preparaty oparte na naturalnych składnikach, poza tym są jeszcze inne jak quick detailery, qiuck waxy itp. Mam nadzieję, że trochę się to rozjaśniło dla Ciebie ;)

 

P.S. Sealanty to bardzo trwałe preparaty i nie stosuje się ich po każdym myciu, średnio wystarczy raz na parę miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosiu: ocieplenie dużo nie da - będzie się skraplać tyle tylko że pod styropianem. Najlepiej pokombinować z nachyleniem dachu tak, żeby ściekało w jedną stronę. Dach masz w tym garażu spadzisty?

tak dach jest spadzisty, dach na wejściu ma gdzieś 2,8m a na końcu garażu 2m z groszem,

garaż 550 na 310, ogólnie garaż ma posłużyć za miejsce do przetrzymania samochodu przez zimę, ale nie widzi mi się by na niego non stop kapało. Pomimo tego ze jest spad miejsca kapania są nie na końcu tylko w wielu miejscach garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vwosiu, wydaje mi się że ocieplenie styropianem powinno pomóc aczkolwiek nie jestem pewien w 100%, (wjeżdżasz ciepłym samochodem, powietrze się ogrzewa, blacha jest zimna i występuje skraplanie, jako że styropian jest "ciepły" nie powinno się nic skraplać). Tak mi się przynajmniej wydaje :idea: ewentualnie można coś (folia, plandeka) rozpostrzeć pod sufitem żeby ściekało tak jak pisze @mutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal, sealant to preparat z grupy ochrony lakieru możemy je podzielić na dwa główne typy: sealanty - preparaty syntetyczne i woski - preparaty oparte na naturalnych składnikach, poza tym są jeszcze inne jak quick detailery, qiuck waxy itp. Mam nadzieję, że trochę się to rozjaśniło dla Ciebie ;)

 

tak troche choć dalej w 100% nie rozumiem :)

 

wiec mozna sealanta uzywac zamiast wosku rozumiem tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.