Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Godzinę temu, Streat napisał:

CT Inside Cleaner, uwielbiam go i czyszcze nim wszystko co sie da

Potwierdzam bardzo fajny produkt zarówno w aucie jak i w domu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycje :), z czasem pewnie kupię różne produkty w celu przetestowania 🙂 

A testowaliście, który z powyższych jest słabszym produktem? Carlab Inside czy CleanTech Inside Cleaner, już nawet nie chodzi o różnicę w cenie, a do bieżącego przecierania raczej nie potrzebuję mocarza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zieloczek100 też mam oba dressingi od FW. Ja co jakiś czas czyszczę środek Interior Cleanerem od GS, a na bieżąco jak kurzu trochę jest to zbieram go mikrofibrą i przecieram mademoiselle czy gentleman, zależy co mam pod ręką. Raz czy dwa razy do roku przelatuje wszystko Advanced APC od Excede.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Po przeczytaniu wszystkich wątków o  plastikach pragnę   sprawdzić czy to będzie dobry wybór a więc pacjent to honda accord 7 z ciemnym plastikiem i czy da radę tak:

Koch Refresh Cockpit Care  -do wnętrza chcę lekkie przyciemnienie ożywienie i lekki połysk a może być macik

Tenzi Motorplast Silnik konserwacja -a ten czy jest super do plastików w silniku

 

Aha mam dylemat jeszcze taki jak jest dana powłoka polimerowa tak na myjni powiedzieli to czym to teraz konserwować najlepiej za wszystkie sugestie będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu wrócę do Detail PL. Ten produkt jest mocno niepowtarzalny i nie da się za bardzo przewidzieć jak usiądzie na konkretnym plastiku. Tu znowu plastiki Volvo i jakby praktycznie dressingu nie było.

PL jest po lewej stronie poduszki, po środku coś co niebawem będzie na rynku, a po prawej nieśmiertelny PB NL

IMG_0736.JPG.6a02df4b009be3b929f4c47c5ad4e1cd.JPG

 

IMG_0738.JPG.48d6469d82602323c009a54789ead165.JPG

 

IMG_0739.JPG.eac626e6fc00daa102b8473b410fcc76.JPG

 

IMG_0737.JPG.d9cad9838332c2a3c67ef8a02b915f5b.JPG

 

IMG_0741.JPG.4c219763f04576129468a0c50ad9d90a.JPG

 

IMG_0740.JPG.176d66cb314488da602eb77db5bef729.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sprawdziłem wiele produktów do wnętrza i mam swoje dwa TOP produkty:

- GTECHNIQ C6 AB MATT DASH daje świetny mat. Jest bardzo delikatny, wręcz mało widoczny po nałożeniu, ale jeśli chodzi o efekt matowy jest bezkonkurencyjny

- MEGUIAR'S QUIK INTERIOR DETAILER - super produkt. Bardzo ładnie przyciemnia, daje efekt lekko satynowy / matowy a plastyki po jego nałożeniu nie wyglądają tanio. Gorąco polecam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy do takiego szybkiego odświeżenia plastiku konieczny jest już QD? Czy nie wystarczy po prostu dać jeden strzał dressingu na fibre, ew. rozcieńczyć z wodą destylowaną 1:1 i mieć taki preparat na szybkie akcje? 

Pytam po prostu, ponieważ tych preparatów robi mi się coraz więcej, a także jakoś nie widzę sensu qdka do plastiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Szpako99 napisał:

Czy nie wystarczy po prostu dać jeden strzał dressingu na fibre

wszystko zalezy jaki masz ten dressing 😉 

Ogólnie duzo dressingów ma w sobie dodatki czyszczące ale tak naprawde nic sie nie powiino stanie jak dasz strzał na fibre i przetrzesz plastiki z kurzu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, przed piątkowymi zakupami. Obecnie korzystam z dwóch dressingów od Funky Witch Mademoiselle i Gentleman, ale już mi się trochę znudziły, dlatego pytam Was w jaki dressing teraz pójść ADBL Interior Wow czy PB Natural Look, chciałbym odmienny look od Funky Witch, a może coś innego polecicie? 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rudi0018 napisał:

Szybkie pytanie, przed piątkowymi zakupami. Obecnie korzystam z dwóch dressingów od Funky Witch Mademoiselle i Gentleman, ale już mi się trochę znudziły, dlatego pytam Was w jaki dressing teraz pójść ADBL Interior Wow czy PB Natural Look, chciałbym odmienny look od Funky Witch, a może coś innego polecicie? 😉 

AngelWax AnGel! 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, przed piątkowymi zakupami. Obecnie korzystam z dwóch dressingów od Funky Witch Mademoiselle i Gentleman, ale już mi się trochę znudziły, dlatego pytam Was w jaki dressing teraz pójść ADBL Interior Wow czy PB Natural Look, chciałbym odmienny look od Funky Witch, a może coś innego polecicie?  

Ja się przerzuciłem Wlansie z mademoiselle na PB natural look i tu bardziej idzie w satynę/ połysk (w zależności od plastiku), bardzo przyjemny i podoba mi się wykończenie po nim i zapach zajebioza Po FW na moich szarych plastikach BMW nie było nic praktycznie widać i równie dobrze mogłem jedynie jakimś qd przelecieć, ale na podszybiu mniej swiatlo odbijał FW i on tu się lepiej sprawdzał. Jak by nie było polecam kupic testerek PB na próbę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szpako99 bardzo fajny dressing, super zapach czekolady, dobrze się aplikuje nawet na gładkich plastikach nie zostają smugi i ładnie odparowuje

Po lewej FW Mademoiselle po prawej MX. Zdjęcie zrobione od razu po aplikacji obu, FW wyszedł tutaj na bardziej błyszczący ale po czasie robi się matowy natomiast widać że MX robi lepszy mat. Mi osobiście z tych dwóch bardziej podoba się MX.

PXL_20201031_163719818.jpg.0cc719c8a5824d1fe64ea331130da1ff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2020 o 20:45, Tomas-sg napisał:

AngelWax AnGel! 😇

Niestety żelowe produkty mi nie leżą. 
@Bapko Właśnie zastanawiam się jeszcze dodatkowo nad FX Protect Interior Dressign do wyżej wymienionej dwójki (Interior Wow oraz Natural Look).
Który z tych trzech produktów ma najładniejszy look waszym zdaniem i nie świeci się mega, ale przyciemnia? I będę widział różnicę między Funky Witch. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D@ViD i tak właśnie zrobiłem, chciałem bardzo wziąć również PB Natural Look, ale niestety problemy z dostępnością, mam nadzieję, że FX Protect będzie strzałem w 10, ale znając życie jak z dressingami do opon, dopóki nie będę miał wszystkich mnie interesujących na raz dopóty nie dowiem się, czy to mój numer 1! 😄 
 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rudi0018 napisał:

@D@ViD i tak właśnie zrobiłem, chciałem bardzo wziąć również PB Natural Look, ale niestety problemy z dostępnością, mam nadzieję, że FX Protect będzie strzałem w 10, ale znając życie jak z dressingami do opon, dopóki nie będę miał wszystkich mnie interesujących na raz dopóty nie dowiem się, czy to mój numer 1! 😄 
 

No to łap porównanie tych trzech o których wspominałeś. Dodatkowo załapał się SGxMX.

Na żywo jak i na zdjęciach nie ma różnicy pomiędzy ADBL, FX i PB. Jeśli chodzi o aplikację tych trzech to zdecydowanie FX Protect. Prosto, szybko, bez mazów i potrzeby docierania fibrą. Najgorsza aplikacja PB (ale zapachem jak dla mnie wygrywa nad wszystkimi), ADBL jest pomiędzy - trochę za wodnisty jak dla mnie, zapachowo też mi nie podchodzi.

Co zaś się tyczy SGxMX

Świetna aplikacja, bez problemów na każdym rodzaju tworzywa (również na matowych gumach spotykanych w grupie VAG). Nawet przy nałożeniu dużej ilości nie wymaga docierania, odparuje sam nie pozostawiając po sobie mazów. SGxMX również jest zwycięzcą jeśli chodzi o śliskość po aplikacji, te poprzednie wydają się w dotyku bardzo tłuste (PB na kierownicy to totalne zło 😄)

 

P1060498.jpg

P1060500.jpg

P1060501.jpg

P1060503.jpg

  • Lubię to 4
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.