Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

U  mnie NL leży jakieś 4-5 miesięcy na desce.

Na aplikator z fibry i lecisz 🙂 Ten zapach jest taki że się aż chce nakładać i nakładać. I ja osobiście nie miałem nigdy problemów z zaciekami po wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwa słowa o produkcie z Rosji

Grass Detail Plastic to dressing do plastików wewnętrznych

Cytat

Środek do pielęgnacji wewnętrzych powierzchni. Plastic (PL) nadaje matowy, naturalny wygląd, chroni powierzchnię z tworzywa sztucznego od wypalenia i deformacji, ma działania antystatyczne. W 100% wchłania się.

0fca8ee5fe18d05371a8f873df900ab1.jpg.6215db63d85092c2cb460944e8a07408.jpg

 

Zapach delikatny wyczuwalny ale nie przy aplikacji. Także nic nie drażni i nie przeszkadza. Tu jest neutralnie.

Nakłada się bezproblemowo, jak to dressing. Konsystencja wodnista.

 

Zostawia....... hmmm ....  praktycznie nic 🙂  Jest świetną propozycją dla tych którzy preferują wygląd jak z fabryki. Dressing ani nie przyciemnia, ani nie matowi powierzchni i praktycznie nie dodaje połysku. To ostatnie pojawia się u mnie w stopniu naprawdę minimalnym. Siada elegancko jakby go nie było.

 

Na poniższych fotkach po lewej jest PB NL, ;po środku jest około 2-3 cm powierzchni wyczyszczonej i nie przykrytej niczym a po prawej Grass Detail Plastic

 

IMG_4280.JPG.73314882a4bb022e0a0f4d261d2b48b3.JPG

IMG_4281.JPG.40b9320ddbe9fd9fc218e8e103740bf4.JPG

IMG_4282.JPG.17ec6f687ef08b0c9910b578d4c3df7d.JPG

IMG_4283.JPG.b0130076a6f5b595405996761443db81.JPG

IMG_4284.JPG.a5130de53239650672d27d5adc2d974c.JPG

IMG_4285.JPG.c24725d6209e8459dc0040a4e2fec752.JPG

 

 @bravowojtek, dzięki za podrzucenie produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.07.2020 o 22:45, markis80 napisał:

Potrzebuję na max matowy i mocno przyciemniający dressing bo już mam dość odbijającej się deski w szybie. Na tą chwilę używam PBNL a auto megane II. Co możecie polecić??

 

 

 

 

 

 

Mam ten sam problem w Fordzie Fokusie III. Stosowałem już różne preparaty i w zasadzie nic nie pomaga. Nawet C6 od Gtechniq'a nie likwiduje problemu. Znalazłem nietypowe rozwiązanie. Kupiłem za kilkanaście złotych na AliExpresie okulary fotochromowe i problem rozwiązałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dressing, który będzie dosyć trwały, nie pozostawi efektu tłustych, lepiących plastików i nie straszna mu woda, najlepiej z efektem hydrofobowym - co polecacie?

Myślałem o 303 Aerospace Protectant, Gtechniq C6 Matte Dash lub Prostaff CC Gross Gold Interior Coating.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2020 o 22:45, markis80 napisał:

Potrzebuję na max matowy i mocno przyciemniający dressing bo już mam dość odbijającej się deski w szybie. Na tą chwilę używam PBNL a auto megane II. Co możecie polecić??

 

 

 

 

 

 

Mam ten sam problem w Megane II, o ile po stronie pasażera gdzie kokpit jest normalny FW spokojnie daje radę o tyle na oslonie liczników i wyswietlacza środkowego nie ma zadnego przyciemnienia 😕 taki kiepski plastik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Musze zweryfikować nieco to co napisałem bo zrobiłbym krzywdę świetnemu produktowi. 
nie wiem co poszło nie tak kiedy miałem go w ręku po raz pierwszy ale być może przygotowanie powierzchni. Korzystałem wówczas z testowego preparatu, o którym nie wiedziałem nic i być może ów preparat nie spisał się przy oczyszczaniu powierzchni. 
 

Także, ten..... No....... teges...... Detail PL jest extra. Łatwość nakładania, odparowywanie, przyjemny zapach i to czego nie byłem w stanie wychwycić wcześniej - satyna i bardzo fajne przyciemnienie. 
 

Ja zdecydowanie polecam. Ma u mnie miejsce na stałe obok NL. 
 

E0CF7F3B-36BB-4524-B37C-B388443E4CC0.jpeg.dbb4461aa9ff79028fcea8a0269a6084.jpeg

0fca8ee5fe18d05371a8f873df900ab1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam ku potomności bo miałem problemy z aplikacją gtechniq mat c6.

Na aplikatorze fibrowym przysychał mi, bardzo szybko punktowo oddawał produkt i trzeba było działać w kawałkach po 15 cm.

Zmieniłem aplikator na zwykłe słoneczko idzie to dużo dużo lepiej. Żeby wyrównać wykończenie po pół minuty do minuty przetarcie puszystą fiberką i jest ekstra. Aplikując w ten sposób nie jest to jakaś szczególna przyjemność natomiast produkt jest nastawiony na ochronę to wybaczam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.