Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory lubiłem matowe dressingi i takich też szukałem, ostatnio spodobał mi się efekt satyny, taki trochę błyszczący. Fajnie jakby te plastiki przyciemniło i nie zostawały plamy po wodzie. Preferuje te dressingi z atomizerem. Obecnie używam ADBL wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy rynek daje olbrzymi wybór i nie wiem czy ktoś przetestował wszystko ale nawet jeśli to raczej nie w jednym konkretnym aucie. Podrzucę Ci takie których efekt znam nie z etykiety i mógłbyś spróbować właśnie w vagu.

4detailer superior interior dressing - płynny, atomizer, ładny zapach, łatwa aplikacja, efekt w audi/vw satyna, można użyc jako interior detailer

Fx protect interior dressing - jak wyżej

Shiny garage apple plastic dressing - płynny, atomizer, zapach jabłko, łatwa aplikacja, mocniej przyciemnia niż robi satynę ale może Ci podejdzie, też można użyć jak interior detailer

Myślę że inni mają więcej na myśli i też coś podrzucą. Powodzenia

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba znalazłem idealny dressing dla mnie....no może poza zapachem...bo go brak...

Maguiars Ultimate Protectant, jak dlanoe od wczoraj nr1, gęsty nie pryska po wnętrzu jak reszta dressingów, mocno przyciemnia, robi delikatny połysk, choć bardziej chyba satyna po wyschnięciu...Jego wada to cena.

Może macie coś podobnego w wyglądzie, konsystencji podobnego do tego produktu?

Jak nie ma to przeżyje co jakiś czas wydatek 85 zł....

Do tej pory najbardziej zadowolony byłem z Wow z ADBL , zapach fajny, wygląd fajny ale pryska po całym wnętrzu, FX Protect Interior dressing też był znośny, Detailer's Magic fajnie pachnie ale średnio przyciemnia i pryska jak szalony.Kilka dressingów jeszcze przerobiłem ale to nie było to.

IMG_20230621_153522.jpg

IMG_20230621_153536.jpg

IMG_20230621_153703.jpg

IMG_20230620_212928.jpg

IMG_20230620_213000.jpg

IMG_20230620_213104.jpg

IMG_20230621_110140.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie ostatnio króluje InnerQD od Carpro. Staram się auta nie zapuścić ale raz na tydzień psik psik na mikrofibre i gotowe. Czyści, zabezpiecza i konserwuje. Jeden z lepszych ostatnio zakupów 😄 Nawet moja siostra wzięła do siebie do samochodu i wyczyściła to mówi, że bardzo jej sie spodobał.

Dodatkowo ten cytrusowy zapach - nie męczy ale jest wyczuwalny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
42 minuty temu, Rafal9304 napisał(a):

Mam oba i jak dla mnie różni się tylko zapachem i kolorem. Jak dla mnie Gentelman ma ładniejszy zapach.

Miał ładniejszy zapach. Obecnie uległ "zmianie"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eross jakis nie odkryty zapach.Delikatny w zapachu i mat hmmm..

Panowie mam zagwostkę. Auto sprowadzone z Belgii i mam mega specyficzny zapach tapicerki. Petarda jak dla mnie.

Z mojego Arsenalu nie mogę nic podobnego dobrać. Coś w stylu adbl unlimited.qd i wlaśnie Eros. Z tych świeżych, raczej perfum. Nie kwiat, nie owoc.

Trafił ktoś. A może czym smalcują plastiki zagranicą?


Wysłane z mojego SM-A326B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2023 o 17:36, alexander.p napisał(a):

Eross jakis nie odkryty zapac

FW Eros ma zapach Versache Eros edt, tańsza alternatywa Guess 1981 Los Angeles Men. Jak ci się podoba możesz nimi psikać 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.