Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

@marzena89  Pani Marzeno. Połączenie K5 + Panownica PA techkar to jest max jaki mozna osiągnąć z piany aktywnej. Jeśli chce się dostać lepszą pianę-bita śmietana, gęsta, to tylko mocniejsza myjka ciśnieniowa np. Karcher HDS + pianownica PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupowalem karcher k5 w ich sklepie, przy okazji zapytalem czy maja pianownice PA. Pan odpowiedzial mi ze mie zamawia tych z techkaru ale ma takie za 150zl. I teraz zastanawiam sie czy brac u niego bo mówi ze to wloskie itp czy zamawiac z techkaru. 

Jak wklepiecie w google grafika: wloska pianownica zolta to wyskoczy dokladnie ta ktora opisalem.

Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, MlodyKoguT napisał:

@BiałyGTi a to nie dogadalismy sie bo chodzilo mo o ta "sklepowa“ czy warto ktora mam mozliwosc kupic na miejscu

a co ma za sklepie?? PA ?? jesli tak i cena ci odpowiada to kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pokrętło regulacji umieszczone na myjce ustawione jest np. na połowę , a na lancy obracasz na MIX  i przez przeźroczyste wężyki nie widać przepływu płynu , to myjka jest uszkodzona i musisz skorzystać z rękojmi. 

 

PS: oczywiście zakładam iż z butelki zdjąłeś korek i przebiłeś membranę "niekapka" dobijając butelkę do końca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjka została jeszcze raz złożona, i po odłączeniu lancy coś tam przez wężyki próbuje lecieć, nawet gdy lanca jest zamontowana a pokrętło ustawione w połowie to również płyn próbuje się przedostawać przez wężyki, ale na pewno nie można tego nazwać mycie szamponem a raczej płukanie wodą z małą ilością chemii. Czy jest to normalne??  Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam opcje kupienia takiej pianownicy do mojego Karchera:

image.png.c7befcd3d274e68a56908649d2e2baf9.png

 

I tutaj pytanie: jakie są opnie o tym? Pieniądze w błoto czy uzyskam z tego dobrą pianę?

Zaznaczę, że zaczynam z tym wszystkim dopiero zabawę i nie miałem nigdy styczności z pianownicą, a taki sprzęt mam na miejscu w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.