Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecę Trippla łatwo się aplikuje ściera i daje fajny efekt, mówię to z perspektywy totalnego świerzaka w temacie detailingu ja jeszcze na trippla położyłem dwie warstwy AF Tough Coat i lakier dodatkowo nabrał fajnej szklistości i gładkości. Co do zapachu trippl pachnie chemicznie ale jakoś nie przeszkadza mnie to w pracy wogólę tego nie czułem. Niestety ze swoich prac nie posiadam żadnej dokumentacji obrazkowej ale za to obejrzyj sobie ten krótki filmik który znalazłem na DetailingWorld w dziale poświęconym produktom AF:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Różnica między tymi dwoma klinerami jest taka że Prime Lite jest lekko ścierny.

Mam do Was takie pytanko na jaki lakier powinno nakładać się lekko ścierny? Kiedy na laku są drobne ryski?

Nie wiem jaki zastosować. Lakier mam świeży dopiero 2 razy umyty na 2 wiadra, jest tam kilka rysek od rękawicy.

PS pod woski COLI 476s , lakier czarna perła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid880701, i tu się nie zgodze, bo LP Lite nie ma cząsteczek ściernych a jedynie czyszczące więc nadaje się do lakieru nowego bądź zaraz po korekcie.

Jeśli na lakierze masz drobne ryski i hologramy to jednak wybrałbym DJ LP, który te niedoskonałości choć w części usunie :)

no chyba, że wolisz zamaskować większość to wtedy musisz szukać AIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
psemo, a coś wiecej o nim?

suchy czy oleisty?

pyli?

dobrze działa na rotacji?

nakładaliśmy razem więc ja odpowiem :D

jest trochę oleisty, nie pyli a nakładaliśmy ręcznie w porównaniu to DJ bajka wg mnie dużo lepszy wybór to R222 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czeka mnie jeszcze nałożenie Cherry Glaze i nasuwa mi się jedno pytanie. Ile go nakładać przy pracy z maszyną? Im więcej tym lepiej, czy minimalna ilość (2 krople) wystarczy? Już 2 razy niby go nakładałem, ale zawsze mam problem z idealnym dotarciem :/ Lakier jest tak jakby tłusty, a raz nawet po deszczu zacieki się "wtopiły" w lakier i przy przejechaniu palcem wszystko się rozmazywało. Proszę o kilka praktycznych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

k24, to co R222 przybywa? ;) ja LP na maszynie zużywam ok 10ml na całe auto czyli w sumie nic

Jaki cleaner będzie najlepszy pod "zimowe" hybrydy czy sealanty? Z punktu widzenia bardziej trwałości niż wyglądu. No i ma się lubić z rotacją i mieć właściwości lekko ścierne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.