Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wysiadasz z samochodu, patrzysz, "o nie, pełno swirli, nie mogę już na to patrzeć, nie mam kasy/sam nie potrafię zrobić polerki, co by tu zrobić... wiem! pyknę Auto Finesse Tripple!" po aplikacji : "wow! a ja chciałem wydać tyle kasy na korektę! swirle zniknęły (nie wszystkie oczywiscie), efekt mokrego lakieru, woda ucieka, i like it!" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jesteś umówiony na randkę z kobitką a tu auto wygląda jak by stado słoni afrykańskich na środku pustyni obok niego mieszkało. I masz mało czasu bo kobita już rozgrzana na myśl ze z Tobą pojedzie zjeść beze w kawiarni lub frytkę u Turasa. Masz wolne 2-3 h wiec myjesz autko, nakładasz AIO i na jakiś czas wygląda jak by było nawoskowane i odświeżone. Choć efekt nie będzie taki jak przy pełnym procesie który może trwać ok 6-9 h i kosztuje więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIO jest dla leniwych i dla tych co muszą np. szybko zrobić samochód na sprzedaż, giełdę, itp.

A ja wolę AIO raz w miesiącu i resztę czasu poświęcić rodzinie. Leniwy nie jestem, bo staram się dorabiać, dlatego nie mam czasu na porządną korektę, a jeśli od biedy by się znalazł, to wolę poleżeć i zregenerować organizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o lenistwo ale o to jaki chce się uzyskać efekt i ile ma się czasu. Ja lubię jak jest zrobione dobrze i mam krzywy mental mówiący mi ze im więcej produktów tym lepiej wiec AIO odpada bo bym się źle czuł psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę AIO raz w miesiącu

A gdzie wtedy cała ta magia stosowania wszystkiego po kolei, stopniowania postępów w pracy nad lakierem? :P

Dla mnie AIO to tak jakby w niedzielę do rosołu wrzucić schabowego i szarlotkę, takie obiadowo-deserowe niedzielne AIO :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wtedy cała ta magia stosowania wszystkiego po kolei, stopniowania postępów w pracy nad lakierem? :P
tylko przy takim stopniowaniu, procedurach cała reszta życiowych spraw przeradza się w AIO bo człowiek spędza 3/4 weekendu przy aucie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
był już temat poruszany cleanerów pod Colli. Generalnie wszystko możesz kłaść, pytanie ile taki zestaw pi razy drzwi ma wytrzymać. Jak jak najdłużej to bierz jakiś cleaner bez zawartości olejków glazujących itp.

 

Orientuje się ktoś może czy Auto Finesse Rejuvenate posiada zawartość takich olejków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na nadchodzący w tempie Veyrona okres zimowy, planuję zakup AIO nastawionego na jak najlepszy wygląd oraz maskowanie rys i swirli. Trwałość jest trzeciorzędna. W mojej głowie bije się trzech kandydatów:

1. AF Tripple

2. VP Achilles

3. AG SRP

 

Proszę o radę co wybrać, oczywiście inne produkty też możecie proponować, ale według mnie powyższe to czołówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.