Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja właśnie wczoraj kupiłem sobie u pana clinera sampler dodo i lime prime lite

już nie mogę się doczekać wiosny bo chce już spróbować jak się pracuje z LP :-]

 

Będziesz naprawdę zadowolony - w moim odczuciu LP to świetny cleaner :good:

 

to się cieszę bo do mnie też idą właśnie 3 testerki Dodo i Lime Prime... chciałem go dać na wiosnę ale nie wiem czy wytrzymam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze uważałem, że R222 i DoDo LP mają jedną cechę wspólną, sa bardzo uniwersalne, nadają się pod większość wosków dostępnych na rynku, przy czym sam sposób pracy, zwłaszcza maszynowo, bardziej odpowiada mi z R222.

Ostatnio nawet sprzeniewierzyłem się swojej żelaznej zasadzie i położyłem R222 pod Carbona. nie sądzę, żeby osłabił trwałość, a jeśli chodzi o efekt, to na srebrnym lakierze różnice są mikroskopijne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
przy tej cenie ma prawo być najlepszy

 

No to fakt, cena jest abstrakcyjna niestety....

 

a w kategorii popularnej(50-80zł/250ml) w której jest największa różnorodność taki top 3 no powiedzmy top 5?

 

Hm, w kwestii czystych cleanerów, bez podziału na ścierne/nieścierne to :

 

 

AF Rejuvenate, różowy Raceglaze , Lime Prime, Lusso RC. Jeżeli pominiemy kwestie pojemności, to za ~70 zł jest do kupienia 100 ml CF Regular, wtedy wskakuje przed Raceglaze'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zgadza się, ale o ile dobrze odkodowałem nazwę na czarnej butelce, to nie jest Proffesional ;)

 

 

Foto na szybko, nie najlepszej jakości ale kolory chyba widać :

 

isigp0343.jpg

 

 

Od lewej S40,Menzerna SF4000, CF Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie używałem na tyle Mediuma i Stronga żeby powiedzieć o nich coś konstruktywnego :oops: A jeśli chodzi o Regulara...ciężko porównać, bo jeden to czysty cleaner a drugi to ścierny cleaner/finish. Napewno na obydwu woski SV siędza tak samo dobrze, IMO wykończenie zostawione przez CF Pro jest lepsze niż przy połączeniu zwykłego finishu (np. Ultrafiny, S40, FinalFinisha) i CF Reguar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, sonus nie jest scierny - dodo te co wymieniles tak wiec jak to porownywac??

 

ja się nie upieram, że ma być ścierny lub nie. Ma być dobry ;)

 

Szukam wosku i cleanera na sezon, Coli zostawię na zimę i na rower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.