Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie testowałem ,POLISHANGEL® Esclate Lotion Lackreiniger

 

Tutaj wielkie podziękowania dla Teamu WWL :good::good::good:

 

Cleaner w moim przypadku jest bardzo wydajny, dobrze sie z nim pracuje i łatwa aplikacja.

 

Wcześniej miałem tylko PB PP, ale po tym jest znacząca przewaga dla PA :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zastosowaniu cleanera a przed zastosowaniem wosku trzeba powierzchnie zmyć dodatkowo IPA czy nie jest to konieczne?
nie, wtedy zmywasz cały cleaner więc to nie ma sensu. kładziesz cleaner i bezpośrednio na niego wosk.

 

cleanerem da się usunąć hologramy na miękkim lakierze? (ew. jakimi cleanerami)
da się, takim co ma właściwości lekkościerne np DodoJuice Lite Prime (nie Lite Prime Lite!).

 

ale poprawcie mnie jeśli coś źle napisałem, dopiero się uczę od Was :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cleanerem da się usunąć hologramy na miękkim lakierze? (ew. jakimi cleanerami)

 

po zastosowaniu cleanera a przed zastosowaniem wosku trzeba powierzchnie zmyć dodatkowo IPA czy nie jest to konieczne?

 

Mi na Toyocie zeszło po cleanerze. Poz zastosowaniu cleanera nie używaj IPA. IPA służy do usuwania pozostałości po pastach polerskich w celu kontroli stopnia korekcji. Natomiast cleaner pomaga woskowi lepiej związać się z powierzchnia i wielu przypadkach daje dodatkowy look.

Poczytaj jeszcze dłużej forum. Wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkolm, a to prawda, ale nie jest tak źle, większość troszke kryje. Choć właśnie takie nazwijmy to "odżywienie" jest czasem poszukiwane, plus właściwości ścierne to fajne połączenie. Oczywiście ścierny delikatnie, tutaj na foto auto po korekcie kiedys tam, no i dodo usunął najpłytsze swirle od wycierania czy glinkowania. Fajnie sie z nim pracuje, lubie go i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś cleanery z atomizerem?

 

Chodzi o coś maksymalnie szybkiego i łatwego w użyciu - spryskać element, przetrzeć MF i po chwili nakładać wosk..?

 

Poczytaj sobie lepiej dokładnie wątek. Będziesz wiedział do czego służy cleaner i jak się go wypracowuje. Najwięcej roboty to właśnie przygotowanie lakieru pod wosk. Wosk jest tylko wisienką na torcie po ciężkiej mozolnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie jeszcze polecić jakieś cleanery lekkościerne oprócz wcześniej wspomnianego DodoJuice Lite Prime :?:

 

zastanawiałem się nad ag uds,(czarny lakier)ale producent nie zaleca nic na niego kłaść wosku ale jak to wygląda w praktyce? chodzi mi o trwałość wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie jeszcze polecić jakieś cleanery lekkościerne oprócz wcześniej wspomnianego DodoJuice Lite Prime

Ja używałem do tej pory R222 i wg mnie daje radę. Dodatkowo wydawało mi się, że przykrył rysy lepiej niż BH. Możliwe jednak, że coś zrobiłem nie tak :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.