Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Który cleaner proponujecie pod C476 lub ewentualnie Natty's Red (szukam wosku na sezon):

- SONUS PAINTWORK

- DODO JUICE LIME PRIME

- CHEMICAL GUYS VERTUA BOND 408

- POORBOYS PRO POLISH 2

 

a może coś innego?

 

Dodo używałem i mam o nim b. dobre zdanie. Moim zdaniem świetnie czyści, usunął mi naprawdę ciężki do usunięcia nalot, dodatkowo woski na nim trzymały u mnie dość długo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który cleaner proponujecie pod C476 lub ewentualnie Natty's Red (szukam wosku na sezon):

- SONUS PAINTWORK

- DODO JUICE LIME PRIME

- CHEMICAL GUYS VERTUA BOND 408

- POORBOYS PRO POLISH 2

 

a może coś innego?

 

Vanilla Hand Glaze mój ulubiony cleaner pod 476, mozna kupić tester i spokojnie wystarczy na kilka aplikacji jest mega wydajny, stosowałem też pod czerwonego natty'sa i śmiało mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Nie używałem na tyle Mediuma

 

 

To już jest nieaktualne, bo udało mi się w czeluściach hali odkopać buteleczke Mediuma i oblecieć Allroada który był akurat podstawiony do roboty. W zachowaniu bardzo podobny do Proffesionala, absurdalnie długie czasy pracy , fajny finisz i łatwiejsze ściernie z lakieru niż w przypadku finishowych Menzern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Escalate Lotion, dwa przejazdy na wolnych obrotach i miękkim padzie, całkiem ładnie jak na nieścierny cleaner

haha ja też dziś testowałem, jak dla mnie numer 1, HDC ma kilka wad których bardzo nie lubię

Escalate nie wysycha bardzo długo, świetnie się wypracowuje no i nie brudzi plastików, może jest trochę mniej wydajny, albo mi się wydaje przez ten nie za bardzo przyjazny dozownik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ładnie jak na nieścierny cleaner

 

Evo, Esclate jest minimalnie ścierny... takie 2/10 - czyli tyle co gąbka ściągnie. Przy pracy na miekkich lakierach można osiągnąć fajny rezultat, lecz trzeba się trochę napracować maszyną ;)

 

za bardzo przyjazny dozownik

 

Ja go akurat lubię ;) Chroni mnie przed "przesadą" :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak sie zastanawiam nad sensiem kupowania dedykowanych cleanerow do woskow

wiadomo, ze jak Z to hdc ale pytanie czy rzeczywiscie Zymole najlepiej leza na hdc czy to spisek marketingowcow i ksiegowych :o

porownywal ktos trwalosc np Zymola powiedzmy na LPL z Zymolem na hdc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.