Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy sobie poradzi :idea:

Ja juz pisałem stan lakieru to taki : http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 6310f353bd

wszystko już mam tylko ten cleaner chce wymienić ;)

A niewiem czy sobie właśnie poradzi ten AUTO FINESSE REJUVENATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP Achilles Prep jest bdb :) Jak dla mnie SRP przy nim wymięka.

 

czyli mówisz że jest lepszy od SRP. Używał go ktoś z produktami PB?

 

ktoś używał? chcę dziś złożyć zamówienie i nie wiem czy brać SRP czy może VP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczek11, Tak jak napisał kolargol, srp łatwiej się pracuje, ale achilles jest bardziej ściernym clinerem od srp, jak dla mnie nr.1 to Autobrite Cherry Glaze, mocno ścierny nie jest ale tak jak wykańcza powierzchnie ... :good: i według mnie najlepiej wypełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCI, przeoczyłem ten test, następnym razem poszukam lepiej.

 

Wpadł mi jeszcze do głowy Auto Finesse Rejuvenate? Co o tym myślicie? Po teście przeprowadzonym przez Evo wydaje się być ciekawą propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie jaki wybrać dobry i w przystępnej cenie Cleaner do wosku FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax? Proszę podajcie z dwie, trzy propozycje, chcę uzyskać maksymalny efekt wet look, cleaner musi być delikatny NIE może mieć właściwości ściernych ponieważ mój lakier ma dosyć cieńką warstwę mimo że auto ma dopiero 5lat, kolor auta srebrny. dodam że oczywiście użyje glinki przed cleanerem (Valet Pro lub może Bilt Hamber soft)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip48, osobiście zaopatrzyłem się w WOLFGANG - PAINTWORK POLISH ENHANCER 473ML, ale na mysli też miałem R222 PAINTWORK CLEANSER 350 ML

 

Porównując co nich DODO JUICE LIME PRIME LITE 250ML wychodzi dosyć drogo, jako stosunek cena do ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaki wybrać dobry i w przystępnej cenie Cleaner do wosku FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax?

To samo pytanie mnie nurtuje od dłuższego czasu, myślałem o Optinum Poli-Seal, ale jakoś nie mogę znaleźć opinii o tym produkcie. Spełni swoją rolę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, czyli najbardziej do tego wosku Wosk Finish Care 1000p i srebrnego lakieru pasują:

- Rejuvenate

- Dodo Juice Lime Prime

- Zymol HDC

- WOLFGANG - PAINTWORK POLISH ENHANCER

- R222 PAINTWORK CLEANSER 350 ML

 

jeszcze jakieś propozycje?

 

[ Dodano: 31 Sierpień 2011, 19:24 ]

1. przeczytałem prawie cały ten wątek i mam pytanie bo chciałbym po glince użyć jakiegoś Cleanera który kryje ryski i posiada wypełniacze czyli najlepszym rozwiązaniem będzie jakiś SRP i teraz który najlepiej Auto Glym SRP czy też HDC (proszę o rozszyfrowanie tego skrótu) czy też może jakiś inny?

2, No i drugie pytanieczy po użyciu SRP nie trzeba stosować już zwykłego Cleanera? bo jeśli nie to chyba mając używane auto lepiej stosować SRP zawsze to pokryje ryski a dodatkowo ma właściwości podobne do zwykłego cleanera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK poczytałem o Auto Glym SRP faktycznie jest dużo o tym na forum, także sorki za wcześniejsze pytanie, ale nachodzi mnie jeszcze pytanie na które jednoznaczenie nie znalazłem odpowiedzi, bo wcieramy ten SRP w lakier aplikatorem bawełnianym no i po ilu minutach przecieramy mikrofibą? robimy test palca jak na wosku? bo na filmie na youtube wogule nie widać by gość wycierał to mikrofibą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zabrać głos odnośnie HDC, pachnie obłędnie i tak samo wygląda na lakierze. Praca może nie należy do najłatwiejszych, trzeba pracować na małych obszarach i w miare szybko wycierać/docierać bo szybko zasycha. Już po samym HDC lakier wyglądał mega i nie jestem pewien czy wosk wniósł coś więcej do wyglądu auta:) Polecam HDC i jak dla mnie jest to must have w moim detailerskim arsenale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.