Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Eryczek weź od razu cały sklep :lol: tak na serio jeden w zupełności wystarczy na bardzo długi czas ;)

 

saddam sporawo Ci zeszło, chyba porządnie smarowałeś :D

 

Oj kupiłoby się cały sklep, tylko brak środków. Wosków kupiłbym najchętniej ze trzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam cleanerowanie rotacją, czarny wafel ABW, obroty gdzieś w okolicach 800 i robi się naprawde przyjemnie, a i chyba mniej zużywamy. Próbowałem i gabkowym aplikatorem i bawełnianym jednak maszyną idzie dużo łatwiej no i jeśli robimy czymś lekko ściernym jak LP to usunie jakieś minimalne skazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Po długim okresie użytkowania PB PP zakupiłem R222 Paintwork Cleanser.

Dużo lepsza kultura i łatwość pracy z R222.

Zastanawia mnie jednak jego wodnita konsystencja, czy ten typ tak ma? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zapodalem PB PP na DA i niebieską gąbke... i zauwazyłem, że das6 pro na najwyzszych obrotach mial troche trudnosci z obracaniem się na tym cleanerze... ciężko mu bylo :/ musialem lekko podnosić maszynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim okresie użytkowania PB PP zakupiłem R222 Paintwork Cleanser.

Dużo lepsza kultura i łatwość pracy z R222.

Zastanawia mnie jednak jego wodnita konsystencja, czy ten typ tak ma? :o

 

tak, ten typ tak ma,

wg mnie dzięki temu łatwo się z nim pracuje. Tylko trzeba uważać, ja już jeden załatwiłem przez tą konsystencje. Postawiłem otwarty na podłodze i przez przypadek potrąciłem butem. Gdy się spostrzegłem nie było co ratować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M!hau, glinką usuniesz smołę i inne zanieczyszczenia lakieru - cleaner usunie uprzednio nałożone woski i inne mazidła, dlatego warto go zastosować bo będziesz miał dużo lepszy podkład pod wosk - czytaj wosk lepiej "przyczepi" się do lakieru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundusze niestety zmuszają mnie do 5-krotnego analizowania potrzeb - stąd pytanie :)

Patrząc na to z drugiej strony, samochód prawdopodobnie "od urodzenia (13 lat)" nie widział żadnego wosku/politury więc nie byłoby co zmywać :D

Na pewno główną rolę odegra glinka bo zanieczyszczenia na moim lakierze to w 80% soki z drzew i inne przyspojone, wieloletnie brudy. Nad cleanerem pomyślę, najwyżej rozbiję świnkę z drobniakami :P

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.