Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ma się do Esclate Lotion? idzie jeszcze łatwiej?

 

Nie, Esclate Lotion również tak samo banalny w pracy, a przygotowanie panelu to na tej samej furmance co LRC, i SV CF. HDC jest "chyba" jednak najbardziej "oszukańczy" ale to subtelna różnica. IMO, mając w/w cleanery można rzucać kostką, a ślepy test raczej nie do przejścia in plus przez żadnego z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z Was może porównać HDC, Lusso i Esclate do Dodo Lime Prime ? :oops:

Mam to samo pytanie ale tu chyba bardziej porównywać do DJ LPL bo nieścierny i takiego szukam czysty cleaner...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy po korekcie lakieru nalozyc Dodo Lime Prime, nastepnie Black Hole i wosk

czy moze pomunac LP lub BH?? ewentualnie jesli pominac to ktory bedzie lepszy??

 

kolor auta czerwony, woska PB Natty's Red,

 

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saddam, znalazłem jedną opinię.

W zeszły weekend pracowałem RaceGlaze Pre wax signature series opinie:

- cleaner rzadki , aplikowałem ręcznie

- metoda : rozprowadzenie aplikatorem lekkie wypolerowanie i następnie wypolerowanie mikrofibrą.

- praca na pewno lżejsza niż PB PP.

- efekt: lakier dostał mocnego Wet Look-a , w ogóle to wyglądał jakby był nawoskowany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Przyznam sie szczerze, ze teraz to juz zupelnie mam metlik w glowie :dontknow:

Jesli chodzi o cleaner to nalezy go wpracowywac, czy po prostu nalozyc poczekac az wyschnie i wypolerowac - niemal jak LSP ? Ten drugi sposob o wiele bardziej mi sie podoba bo wymaga mnieja machania rekoma :| , ale czy przy takim stosowaniu lakier zostanie oczyszczony ?

 

EDIT:

Zamiast paplac zrobilem to co powinienem zrobic na samym poczatku, czyli przeczytalem instrukcje na butelce :) :

For best results: Use in back & forth motion until a smooth non-binding surface is achieved. Turn cloth to buff"

Czyli jednak nalezy wpracowac do momentu az przestanie byc wyczuwalny opor na aplikatorze. Potem wytrzec pozostalosc szmatka. Jesli dobrze wnioskuje to aplikator z mikrofibry - lub szmatka.

 

Odgrzewam temat sprzed równo roku, ale szanowni koledzy nie osiągnęli konsensusu.

Czy aplikator do cleanera (HDC) ma być z mikrofibry, gąbki, czy ma to być zwykła szmatka?

Czy mój Megs Even-Coat Applicator Pad będzie dobry, czy trzeba kupić coś specjalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzięki wielkie!

 

Nie wiesz może ile mi tego pójdzie za pierwszym razem?

Auto - jak na zdjęciu w avatarze. Systematycznie glinkowane, nigdy nie widziało cleanera.

Bo nie wiem czy do wosku dokupić jednego 250 ml HDC czy od razu dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.