Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Szybkie pytanie. BH Cleanser-polish aplikatorem gąbkowym, tricolorem, aplikatorem fibrowym? btw wrzuciłem to.. obudowę komputera w zmęczonym pianoblack, +finis. Look urwał mi cztery litery. Postanowiłem przedłużyć sezon lato i przelecieć auto jeszcze raz produktami letnimi. Zima poczeka do listopada w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tryhp3 napisał:

 bilt hamber cleanser-fluid to alternatywa do IPA.

Czyli to nie jest jakieś Cleaner którym przygotujemy lakier pod wosk na zimę ?

Cóż dostanie butlę z Firebolle'm może się przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2019 o 20:16, paperson napisał:

A tu:

fireball.jpg.e2d7a945ea589bda5d9e0351d0261d23.jpg

@damiano2007 chyba jednak nie po amerykańsku. Nawet oni nie mają 23 miesięcy w roku. Pytanie zatem czy aby nie jest to zaznaczona data ważności? Czasem producenci podają na opakowaniu datę ważności zamiast produkcji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syrio na próbę zrobiłem gąbkowym zwykłym błotnik i oksydacji nie ściągnął bo nie było, drobne ryski od mycia pod halogenem ani nie ściągnął ani nie wypełnił za bardzo. Lakier mimo wszystko dostał kopa i z finisem look, bez halogenu, urywa 4 litery. Nie szorowałem jakoś mocno. Cała akcja na element zajęła 5 minut + czekanie na haze. Obra produkty zeroproblemowe dotarcie na dwa trzy ruchy.

Docelowo polecę tricolorem i wypracuję, spróbuję fibrowym, zrobię też jakieś spoty vs dodo i zobaczę co jest co. Dodo na aplikatorze fibrowym drobne rzeczy potrafi na uni ściągnąć. Miałem nadzieję, że cleanser polish trochę je zaokrągli i trochę wypełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syrio na próbę zrobiłem gąbkowym zwykłym błotnik i oksydacji nie ściągnął bo nie było, drobne ryski od mycia pod halogenem ani nie ściągnął ani nie wypełnił za bardzo. Lakier mimo wszystko dostał kopa i z finisem look, bez halogenu, urywa 4 litery. Nie szorowałem jakoś mocno. Cała akcja na element zajęła 5 minut + czekanie na haze. Obra produkty zeroproblemowe dotarcie na dwa trzy ruchy.
Docelowo polecę tricolorem i wypracuję, spróbuję fibrowym, zrobię też jakieś spoty vs dodo i zobaczę co jest co. Dodo na aplikatorze fibrowym drobne rzeczy potrafi na uni ściągnąć. Miałem nadzieję, że cleanser polish trochę je zaokrągli i trochę wypełni.

Hmm cos chyba nie tak - zobacz sobie tutaj efekt po cleanser polish:

Sam BH pisze, ze to troche takie AIO: https://www.bilthamber.com/cleanser-polish
W zestawie powinien byc ich aplikator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Pierwsza próba. Wiem, że towar ma potencjał bo poleciałem tym .. mój test panel .. mam taką obudowę chiefteca piano black w której siedzi obecnie moje media center. Kopara opadła. Na czerwonym popracujemy nad aplikacją. Na lakierze nie ma nic poważnego. Ot love marks, jakieś wtrącenia, których tym razem nie usuwałem. Tyle. Taki też mam plan dla tego szuwaksu - na lato z tym co ma na półce ma robić look, finis, dsw, desirable - i trwać ze 3-4 mce przy myciu po naszemu.

@CAR CRAZY z cleanser polishem powinny być akcesoria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Tak tak u Was. Były takie dwie gąbki szare w kształcie łezki to pewnie to. Tym na próbę nałożyłem. Może z Twojej strony jakaś sugestia co do BH CP i aplikacji ręcznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syrio w garażu podziemnym, temperatura ~22-23*c. Auto umyte i postawione w garażu przestało 24h. Przed zabawą panel tylko obejrzany pod lampą i głaśnięty fiberką z kurzu. Może dzisiaj machnę drugi na próbę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.