Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechu23@Syrio @Birkhof@Eidos71 gdzie kupowaliście cleaner Fireball'a i jaką macie datę produkcji na spodzie butelki? Właśnie otworzyłem paczkę od motogo i data na naklejce to 23.01.16. Jeśli dobrze interpretuję, to mój "nowy" zakup ma trzy i pół roku 😅 

@michal_motogo możesz się ustosunkować do w/w sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson u mnie taka sama data produkcji jak u Ciebie.
Też mnie to zaciekawiło i zaraz po kupnie napisałem do Fireball Polska.


Odp. "Produkt nie posiada daty ważności i nadaje się do użytku".

Możemy spać spokojnie 😉 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych zamieszczam odpowiedź, którą otrzymałem od Fireball Polska:

"Skład produktu Ultimate Paintwork Cleaner pozwala na bezpieczne i skuteczne użytkowanie przez co najmniej 5 lat od daty produkcji. Produkt, który Pan zakupił, jest zatem produktem pełnowartościowym."

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeżeli na dzień dobry dostaję produkt po 3.5 roku od produkcji i 5-letnim okresem "skutecznego użytkowania" to zostaje mi 1,5 roku. Dla osób jak ja, który będę go używał może ze 3-4 razy w roku to jakoś średnio to wygląda. Pozostaje mieć nadzieję że produkt jednak zachowa swoje właściwości dużo dłużej i wspomniane wyżej "co najmniej 5 lat" to... 10 lat :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam zamiar kupić Cleaner pod fusso, zastanawiam się nad angelwax perfect polish. Będzie robiona również polerka DA na padach LC, jeden z nich to pomarańczowy HDO. Można na nim bez problemu przejechać cleanerem czy lepiej kupić coś innego ?  Może polecacie jakiś inny cleaner, który lepiej trzymał pod fusso 🙂 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qlimaxss napisał:

@salvien Będzie spoko, ale wymyj go po tym . Bo fusso lubi jałowizne😊😉

Pod syntetyki oczywiście IPA, tylko zakupiłem IPE Tenzi, która podobno jest słaba, więc chyb nie ma potrzeby jej rozcieńczać. Ewentualnie może polecacie jakąś inną ipę do rozcieńczania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salvien Też zaczołem swoja przygode z ta  Ipa od tenzi. Nie rozcienczaj. Bez sensu. Kup sobie czysta jest nawet w butelkach  100ml  koszt 5 zloty wlejesz 100ml demiraliki robisz 1-1. I gotowe I masz elegancki odtłuszczacz przed fusso. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod syntetyki oczywiście IPA, tylko zakupiłem IPE Tenzi, która podobno jest słaba, więc chyb nie ma potrzeby jej rozcieńczać. Ewentualnie może polecacie jakąś inną ipę do rozcieńczania

Ipa od tenzi jest o 20% zawartosci alkoholu. Czyli takie 1:4.
Kup sobie IPA litr o czystosci 100 na allegro lub u partnera forum i rozrabiaj wedle potrzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Birkhof napisał:


Ipa od tenzi jest o 20% zawartosci alkoholu. Czyli takie 1:4.
Kup sobie IPA litr o czystosci 100 na allegro lub u partnera forum i rozrabiaj wedle potrzeb

Stężenie na obecną chwilę powinno odpowiadać, kupię coś w następnym miesiącu bo już popełniłem zakupy 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.