Skocz do zawartości

Jaki wosk na zimę ?


Big

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, V1RU$ napisał:

Spoko.

Mam już FK1000. I kilku moich znajomych też nabyło jego testery. Więc ta zima będzie z FK1000 testowana.

Bardzo łatwy w aplikacji. Choć krople nie są na pierwszym planie to bdb produkt i trwały.

A trwałosć podawaną przez prodcentów można często podzielić przez 2 i wtedy jest bardziej realna 🙂 (milion zmiennych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ghost napisał:

Bardzo łatwy w aplikacji. Choć krople nie są na pierwszym planie to bdb produkt i trwały.

A trwałosć podawaną przez prodcentów można często podzielić przez 2 i wtedy jest bardziej realna 🙂 (milion zmiennych)

No a te Japońskie wynalazki to 6m chyba w Japonii leżą. Raczej w naszych warunkach nie ma opcji. Zresztą SOFT99 u nas też nie poleży tyle ile deklaruje producent.

Dlatego padło na FK1000. Ale testowo znajomy weźmie Bilt Hamber Double Speed Wax. Choć u nas mało o nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób już pisało na temat BH DSW np. kolega @ghost .  Ze swojej strony mogę dodać, że wosk jest bardzo łatwy w nakładaniu/docieraniu. Zapach  chemiczny, ja w nim jakaś słodką nutę wyczuwam. Na samochodzie mojej żony leży już 2,5 m. na cleanerze Soft99 i na tą chwilę świetnie kropelkuje. Będziesz zadowolony to bardzo dobry wosk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Hej,

Które połączenie będzie najmocniejszym połączeniem?

Pacjent czarny lakier, głównie zależmy mi by wosk jak najdłużej wytrzymał w zimowych warunkach.

Cleaner Dodo Juice LP + Collinite 467

Cleaner Dodo Juice LP + FK1000P

Cleaner Dodo Juice LP + Manufaktura Wosku HardCore Wax

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GreQu napisał:

Cleaner Dodo Juice LP + Collinite 467

Cleaner Dodo Juice LP + FK1000P

żywotność jest podobna, coli utrzyma dłużej kształtne krople, fk utrzyma się minimalnie dłużej całościowo.

po cleanerze, przemyj płynem inspekcyjnym przed woskiem

 

zawsze możesz wybrać jakiś bardziej współczesny wosk zamiast dinozaurów 🙂

 

W tym temacie masz ze dwadzieścia innych do wyboru 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Strus napisał:

Typo wymyj cleaner Wipe Out'em albo IPA

Będzie robiona korekta jedno etapowa i w sumie chcę by jak najwięcej zostało " ukryte " więc ipa wymyję mi wszystkie niedoskonałości wcześniej ukryte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym Ty tego one-stepa robisz ? Jaką pastą ?

 

Zarówno Colli jak i FK wolą jałowy lakier. Więc albo chcesz max trwałości albo max krycia. A wtedy to nie te woski tylko coś kryjącego. Ale nie licz na jakąś specjalną trwałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.