Skocz do zawartości

Neoxal Quick Detailer/ Coat


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
22 godziny temu, Domel napisał:

Grzegorz, ponawiam pytanie, bez żadnego hejtowania lub głupich podtekstów. Sprawdzaliście jaki ma czas wiązania z lakierem? 🙂

Pytam bo mam na tapecie 3 produkty i te czasy są różne. Jak u was ?

@NEOXAL EUROPE

Cześć, tak sprawdzaliśmy. W temperaturze 22°C 2 godziny. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 minutę temu, Saczi napisał:

@NEOXAL EUROPE, a jakie są minimalne temperatury aplikacji i jak wtedy wygląda czas wiązania?



PS. Zrobię jeszcze korektę i nałożę QD, ale tylko dla siebie.

@t.sienkiewicz91, QD już przeszedł w ręce kumpla.

Minimalna temperatura aplikacji to 5°C. W niższych zimno w palce.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pachnącą wersję QD i nie miałem żadnych problemów przy lub po aplikacji, aplikowany na kilka aut niezabezpieczonych oraz z położoną ceramiką.

 

Dzisiaj dotarł Show Cars, w weekend zaaplikuję na dwa auta bez korekty (biała perła oraz grafitowy metallic), zobaczymy jakie będą wrażenia 😊

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
6 godzin temu, kazyPL napisał(a):

@NEOXAL EUROPE Wiadomo kiedy Show Cars znów pojawi się w sprzedaży?

Cześć, przepraszamy za brak dostępności produktu. Do dwóch tygodni QDek Show Cars powinien być dostępny. Pozdrawiam, Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest szkiełko po Show Cars 😊

Nie jest to oczywiście typowe PPZ, ale moim zdaniem łatwiejsze w aplikacji niż zwykła wersja Quick Detailera. Specjalnie leciałem na bogato, aby sprawdzić, czy będzie się mazać, ale nic z tych rzeczy. Przy nadmiernej ilości produktu zostaje on w formie kropelek/mgiełki na lakierze, jedno przetarcie fibrą aby zebrać nadmiar i wszystko gra. Zaaplikowałem również na szyby boczne i tylną, zero problemów przy docieraniu. 

Co ciekawe , świeżo po aplikacji lakier nie wydaje się być ani jakoś bardzo śliski, look też jest przeciętny. Dopiero po 1-2 godzinach widać wyraźne zeszklenie oraz przy mizianiu lakieru mocną śliskość. Widocznie nałożona warstwa musi się utwardzić/ mocniej związać z lakierem, aby uzyskać finalne właściwości. 

IMG20221022020817.jpg

IMG20221022012204.jpg

IMG20221021225322.jpg.cd569dd357c7617447d3489f84104a01.jpg

IMG20221021225046.jpg.52b608e08b2d93d41ab9411518140987.jpg

IMG20221021224909.jpg.807f4bdf7d4513ea5ef19fcbe5d209a6.jpg

  • Lubię to 11
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sparco0 Wydaje mi się że Neoxal SC robi mega robotę na każdym kolorze.  Kładłem u siebie na czarnym,  potem na białym,  a teraz na zielonym... wszędzie szkiełko pierwsza klasa! Dawno mnie tak żaden produkt nie zachwycił 😄😊

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przetestował, ale czy SC ma jedna i ostateczna wersję, czy może jest jak z jego poprzednikiem?
Maskuje defekty chociaż trochę?

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy produkt zatyka atomizer? mój pluje a użyłem tylko na kilka elementów i zawsze przedmuchiwałem. Produkt zielona butelka bez zapachu kupiony kilka miesięcy temu więc zakładam wersja ok pierwszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 dni od aplikacji @NEOXAL EUROPE Show Cars, jeżdżone głównie po mieście, dwa wypady za miasto na grzyby, zrobione od aplikacji 1500 km, garażowane pod chmurką, w tym czasie płukane demineralką na bezdotyku. Dziś umycie na bezobsługowej myjni:

- płukanie zwykłą wodą (nie było dużo brudu),

- aktywna piana Shiny Garage Fruit Snow Foam Neutral pH,

- ręczne mycie szamponem Neoxal 737, 

- płukanie zwykłą wodą,

- płukanie demineralką, 

- wytarcie do sucha.

Moje wrażenia są następujące:

Auto prezentuje się zacnie, jest błysk, jest efekt szklistości, natomiast jeśli chodzi o zrzut wody to nie ma super kropelkowania tylko "taflowanie", chociaż zrzuca wodę 🙂 Jestem ciekaw jak długo "posiedzi".

Dla zainteresowanych dołączam filmik z dzisiejszego mycia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91 Ja wczoraj dokładałem kolejną porcję,  ale taflowanie miałem tylko na dołach drzwi.  Cała reszta auta nadal miała fajne krople po równo miesiącu od pierwszej aplikacji.  Auto garażowane.  Zimy nie posiedzi,  ale realnego 2 miesiące mu daję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, penkus5 napisał(a):

@t.sienkiewicz91 Ja wczoraj dokładałem kolejną porcję,  ale taflowanie miałem tylko na dołach drzwi.  Cała reszta auta nadal miała fajne krople po równo miesiącu od pierwszej aplikacji.  Auto garażowane.  Zimy nie posiedzi,  ale realnego 2 miesiące mu daję 🙂

@penkus5 To i tak bardzo dobry wynik. Jeśli na przykład producent jakiegoś qd mówi, że efekt utrzymuje się przez kilka tygodni - to dla mnie sygnał, że trzeba go dokładać najpóźniej po drugim ręcznym myciu. Innego mycia nie popełniam. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, penkus5 napisał(a):

@KUBA46 To prawda,  spodziewałem się że dłużej pożyje na aucie. 

@ral6014 Ja przez ten czas umyłem auto 3 razy,  a właściwie to 3 raz był wczoraj,  przed dokładaniem porcji. 

@penkus5 W jaki sposób myłeś? Ręcznie/bezdotyk? Z doświadczenia zauważam, że nawet za mocny oprysk dobija lsp. W moim aucie doły drzwi to po prostu umieralnia dla czegokolwiek, zwłaszcza jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ral6014 Ręcznie myłem,  2x snow ball Adbl,  a wczoraj Neoxal 737. Raz wleciała piana na bezdotyku, a 2x tylko woda przed myciem. Biorę poprawkę że jest jesień,  że tylko doły drzwi poległy... ale liczyłem że może to być produkt na zimę,  a już wiem że raczej nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.