Skocz do zawartości

Neoxal Quick Detailer/ Coat


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
W dniu 14.11.2022 o 17:49, marcineke napisał(a):

Jest gdzieś sklep gdzie można kupić Quick Detailer o Show Car razem, bo co sklep to jest jedno albo drugie....jeszcze jakby było w opakowaniach 200 ml i z BF rabatami to było by cudo....aż nie mogę się doczekać żeby je porównać do Gold Watera i Pirouette ...

Cześć, jest tutaj: https://cosmetic4car.pl/

I tutaj: https://www.djakdetailing.com.pl/

Pozdrawiam, Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE zanim wrzucić link , sprawdź czy mają produkty,  w cosmetic4car są 2 z 3 produktów, jest Show, jest Primer a nie ma QD.w drugim jest, oczywiście zamówię ale wyczekuje na rabaty z BF bo na razie cena standardowa 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygląda docieranie i aplikacja QD i SC przy temp rzędu 2-5 stopni na zewnątrz? Jakieś większe problemy czy można działać. Chętnie bym któregoś jeszcze przed ostrą zimą spróbował na podbicie powłoki Gyeona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk14 QD dawno mi się skończył i nie powiem teraz,  ale SC kładłem w temp. 5 stopni i jest ok.  Trzeba go trochę bardziej dotrzeć,  bo wiadomo że wolniej odparowuje,  ale mazów nie zostawił i dużo więcej zabawy z nim nie było 🙂

Też chciałem zdarzyć przed zimą 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krótka przejazdzka i......zero zrzutu,zero kropelek 😏 splynal po pierwszym deszczu? On tak ma? Czy tez trafil mi sie jakis bubel......

20230116_174436.jpg.4c206ee61eae3d3c5d3fa9ff7df101db.jpg

@zeea zle zrozumiales,kropelki sa ale nie po stronie gdzie lezy Neoxal! Podzielilem auto celowo na 2 czesci kładąc 2 odmienne produkty dla porównania,po stronie Neoxala nie ma kompletnie nic.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, Saczi napisał(a):

@menior no tak to wygląda...

Ja kupiłem zwykłego neoxala i to samo. Nawet wymieniony został. Efemtu hydrofobowosci brak.

Zgodziliśmy się wymienić pod warunkiem przysłania do nas rzekomo wadliwego produktu. Otrzymaliśmy go i do wymiany doszło. Jak rozumiem drugi, wysłany na wymianę też nie działa? No tak...

Sprawdziliśmy zwrócony. I o dziwo, wszystko z nim w porządku. Normalna aplikacja i bardzo dobre hydro. Dlatego Panski przypadek jest w szufladzie "sytuację patowe". Mimo wielkich starań, wszystkich nie zadowolimy.

Z poważaniem, Grzegorz.

2 godziny temu, menior napisał(a):

@Saczi a juz myslalem ze tylko mnie sie bubel trafił,bo skad fenomen tego produktu 🤔 niczym sie wlasciwie nie wyróżnia....

Nie ma takiej możliwości że trafił się bubel. Neoxal Show Cars quick detailer booster jest wytwarzany według stałej, sprawdzonej receptury i stale kontrolowany. Każda partia podlega testom. Nie jest możliwe aby wadliwy QDek trafił do sprzedaży. Powodem problemu mogą być niesprzyjające warunki aplikacji, źle przygotowanie powierzchnia, ingerencja osób trzecich w zawartość opakowania.

Z poważaniem, Grzegorz z Neoxal-u 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior Absolutnie to tak nie wygląda,  zobacz sobie nawet na moje zdjęcia w temacie... jawnie "coś Ci nie pykło". U mnie nawet na nieprzygotowanym lakierze kropelkował jak szalony! Jedynie deklarowana trwałość jest MOCNO naciągnięta...

20221030_145102.jpg.d6fa350f5e6453b9a8f322bf9c4598cc.jpg

20221030_145115.jpg.77e86cd5a1e58856845c0bb9b8b931a2.jpg

20221022_102921.jpg.74c76c5a698de3540fd17e9212c415f3.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał(a):

Zgodziliśmy się wymienić pod warunkiem przysłania do nas rzekomo wadliwego produktu. Otrzymaliśmy go i do wymiany doszło. Jak rozumiem drugi, wysłany na wymianę też nie działa? Sprawdziliśmy zwrócony. I o dziwo, wszystko z nim w porządku. Normalna aplikacja i bardzo dobre hydro. Dlatego ten przypadek jest w szufladzie "sytuację patowe". Mimo wielkich starań, wszystkich nie zadowolimy.

Z poważaniem, Grzegorz.

Nie ma takiej możliwości że trafił się bubel. Neoxal Show Cars quick detailer booster jest wytwarzany według stałej, sprawdzonej receptury i stale kontrolowany. Każda partia podlega testom. Nie jest możliwe aby wadliwy QDek trafił do sprzedaży. Powodem problemu mogą być niesprzyjające warunki aplikacji, źle przygotowanie powierzchnia, ingerencja osób trzecich w zawartość opakowania.

Z poważaniem, Grzegorz z Neoxal-u 

Czyli mam rozumieć ze ten produkt tak dziala??? Co do reszty,przynajmniej na masce produkt nakladany wrecz wzorowo 😉 lizniecie sprawdzonym polishem i odtluszczony ipa,bawie sie tymi produktami juz chyba z 10 lat wiec pewne doswiadczenie w tym mam,zreszta po to nakladam 2 produkty obok siebie by porownac i wykluczyć takie przypadki,skoro produkt X obok lezy perfekcyjnie(jak i wiele innych nakladanych podobnie w tym o wiele bardziej wyrafinowane pelno wymiarowe powloki) to oznacza ewidentnie ze z waszym produktem cos nie tak,ale ok uznam po prostu ze on tak dziala i tak go ocenie 

@penkus5  no moze i nie pyklo ale polozony obok inny produkt pyklo i to konkretnie,pieknie kropelkuje i zrzuca jak szalony.....wniosek? Albo moja wersja to bubel albo jest on mega wrazliwy na niewiadomo co,bawie sie tymi produktami juz z 10 lat i z czyms takim sie pierwszy raz spotykam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior Nie wiem,  ja swojego kładłem w lato,  a i teraz przy 2 stopniach też.  W lato dotarcie to praktycznie formalność, a przy niskiej temperaturze to trzeba się namachać jednak.  Absolutnie jednak nie zmienia to faktu że wodę zrzuca mi jak wściekły,  zachowuje się jak dobry wosk ze średnią trwałością...

Zresztą widzisz zdjęcia po aplikacji i pierwszym deszczu (kilka dni po aplikacji jak dobrze pamiętam).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 minut temu, menior napisał(a):

Czyli mam rozumieć ze ten produkt tak dziala??? Co do reszty,przynajmniej na masce produkt nakladany wrecz wzorowo 😉 lizniecie sprawdzonym polishem i odtluszczony ipa,bawie sie tymi produktami juz chyba z 10 lat wiec pewne doswiadczenie w tym mam,zreszta po to nakladam 2 produkty obok siebie by porownac i wykluczyć takie przypadki,skoro produkt X obok lezy perfekcyjnie(jak i wiele innych nakladanych podobnie w tym o wiele bardziej wyrafinowane pelno wymiarowe powloki) to oznacza ewidentnie ze z waszym produktem cos nie tak,ale ok uznam po prostu ze on tak dziala i tak go ocenie 

@penkus5  no moze i nie pyklo ale polozony obok inny produkt pyklo i to konkretnie,pieknie kropelkuje i zrzuca jak szalony.....wniosek? Albo moja wersja to bubel albo jest on mega wrazliwy na niewiadomo co,bawie sie tymi produktami juz z 10 lat i z czyms takim sie pierwszy raz spotykam 

Dobrze, proszę więc się trzymać " o wiele bardziej wyrafinowanych pelno wymiarowych powlok". Jednocześnie radzę zwracać większą uwagą na kolory. Mówisz o jednym przypadku a posługujesz się Kolego dwiema maskami, szarą i niebieską. Byłby to eufemizm gdybym powiedział że coś tu brzydko pachnie.

Z poważaniem Grzegorz z Neoxal-u 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior Buteleczkę Show Cars już prawie zużyłem. wybitnego hydro nie dawał , chyba że pod spodem coś dobrego leżało to fajnie odświeżył hydro. Dla mnie to bardziej taki odpowiednik Bead Makera , bo głównie podbija mi śliskość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE maska jest ta sama o takim samym kolorze 😉 za jakość zdjec faktycznie nie odpowiadam(inne swiatlo i wydaje sie inny kolor)zreszta nie o kolorach tu byla mowa a o hydro....brzydko cos pachnie ale w waszym produkcie,wydalem na niego 5 dych a raczej wyrzucilem w bloto i mam prawo wyrazic niezadowolenie! Ale nie chce wchodzic w polemiki z producentem gdzie wiadomo ze zawsze zwala wine na uzytkownika jesli produkt nie zachwyci 

@AudiBlask tak sliskosc owszem przyzwoita,hydro wlasciwie wcale,takie to mam jak i nic nie położę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też podłącze się do tematu braku hydro po położeniu Show Cars. 

Może to dziwnie wyglądać, gdy negatywny komentarz na temat produktu pochodzi ze świeżo założonego konta, ale szczerzę przyznaję, że forum czytam od conajmniej roku, a dopiero teraz uznałem, że jest sens wypowiedzieć się w jakimś wątku i wyrazić swoje zdanie.

 

Na początek plusy: zacznijmy od aplikacji i docierania - bomba. Produkt momentalnie odparował, nie było w ogóle sensu docierać go suchą fibrą. Nie zostawiał mazów nawet na czarnym lakierze. Specjalnie aplikowałem go dużo, ale pomimo tego, smug na lakierze nie uświadczyłem. Aplikację uprzyjemnia nam zapach, jak mniemam cytrusowy, ale u mnie z węchem jest słabo, więc ograniczę się do tego, że mi się podobał. Zarówno w aplikacji i zapachu Show Cars przypomina mi Poorboy's Spray & Wipe, co jest ogromnym plusem produktu. Również śliskość pozostawia na porównywalnym do Poorboysa poziomie. Wygląd po aplikacji - rewelacja, siuwaks wyciagnął mój zajechany srebrny lakier do granic możliwości. No i tutaj przechodzimy do minusów.

 

Po 3 dniach (30 przejechanych kilometrach) hydro na aucie wygląda tak:

20230117_090121.jpg.cfce46342a8ac259133a330e04db37ef.jpg

Od razu zaznaczam, że lakier nie został przepolerowany, nie używałem primera, nawet nie odtłuściłem. Potraktowałem go jak zwykłego QD po myciu. Będę bawił się nim dalej, bo czuć w nim potencjał, ale na obecną chwilę jestem zawiedziony. Nie wydaję ostatecznej opinii, do tematu jeszcze na pewno wrócę. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę coś od siebie w temacie neoxala bo też mam mieszane uczucia odnośnie wersji show:)

Lakier jest jaki jest, obszar testowy potraktowany aio hard z adbl,wymyte wipeoutem,zawodnicy widoczni na zdjęciach. Mamy tam ssw, jajeczko w wersji Platinum,Water Golda i dwa neoxale. Aplikacja po trzy strzały na panel testowy,te same kijowe fibry. Najbardziej przyjazna aplikacja kolejno:Water gold,ssw,jajeczko,show i qd neoxal. Śliskość po aplikacji: jajeczko, watergold, show,ssw i na końcu qd neoxal. Najlepszy efekt wizualny jak dla mnie watergold.

Po aplikacji samochód odstał ponad godzinę w 20 stopniach tak żeby siuwaksy mogły się związać.

Zdjęcia po myjni, deszczu itp wpadną za parę dni.IMG20230118132722.jpg.e23162e4b54affcb869b6432c3f31bc3.jpgIMG20230118132541.jpg.069025dafc31ea0fdee0421d4e185122.jpgIMG20230118132053.jpg.72da94c00ee695e6177017104ef34bcf.jpgIMG20230118132045.jpg.399751884ba820d191d9d36c26bee52d.jpgIMG20230118131939.jpg.c16a6635d22573863522b0bd130107dd.jpgIMG20230118130447.jpg.3a4021662f2ab7cd8f6276403608be24.jpg 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 20 stopni Celsjusza i wilgotność 28% to lepszych warunków w obecnej aurze nie wyczaruje:) maska była letnia podczas aplikacji, teraz patrzę po zdjęciach to nawet ponad półtorej godziny auto stało bo czysciłem komorę silnika i maskę od środka:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.