Skocz do zawartości

Neoxal Quick Detailer/ Coat


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to ten qd tam siedzi i zrzuca. Tylko widać, że ten zrzut jest mało równomierny, jakby na powierzchni było jakieś dziwne napięcie, które momentami koncentruje wodę i dopiero odprowadza. 

Kolega Strus miał kiedyś magiczny lakier na volvo, na którym niektóre produkty żyły slabo i krótko a inne na odwrót. Choć powinny inaczej. Magia.

Ipą bez demi tak generalnie to bym odradzał spryskać lakier. Kup jakiś dobry wipe out jeśli chcesz wymywać cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, penkus5 napisał:

@Saczi Nie wiem,  ciężko mi już cokolwiek doradzić.  Mi nawet nie zupełnie nieprzygotowany lakier usiadł zacnie. 

@t.sienkiewicz91 Skoro chcesz się bawić i wchodzić w koszta 🤪

@ral6014 Też nie chce mi się wierzyć w kolejny wadliwy produkt,  dlatego też szukałem przyczyny...

W takich sytuacjach zawsze przychodzą mi na myśl słowa Briana z Apex Detail - przygotowanie powierzchni jest kluczowe

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania powierzchni to tu raczej nie ma co się czepiać. Na Squeaky Clean , nawet nie wymytym powinien siedzieć. 

Błędu w aplikacji to chyba nie ma co się doszukiwać , bo to jest quick detailer. 

@Saczi ostatni filmik gdzie pokazujesz hydro , to jest po umyciu czy świeżo po aplikacji ? 🙂

Jeżeli masz chęć , to może spróbuj wrzucić qd na cleaner bez wymywania , a drugą stronę maski przetrzyj IPA 25-50% i daj z 30 min na odparowanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask Wspominałem już że siedział mi też na kompletnie nieprzygotowanym lakierze,  po zwyczajnym myciu.  Natomiast skoro zachowuje się tak już druga butelka (wysłana mu przez Neoxal na przeprosiny), to też nie chce mi się wierzyć że to wina produktu. 

Pisałem że może za krótko czekał z odparowaniem IPY (10 min. przy 100% IPA), ale to tylko domysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask Zatem zachęcamy @Saczi do ostatniego testu tego produktu,  tylko tak jak wspominamy ... 

Ipa 50%, daj godzinkę na pełne odparowanie i jedziesz z  QD. Potem daj mu kilka godzin na związane nim potraktujesz go wodą pod ciśnieniem. 

To chyba jedyna szansa na sprawiedliwy werdykt 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, penkus5 napisał:

Wspominałem już że siedział mi też na kompletnie nieprzygotowanym lakierze 

 

Godzinę temu, AudiBlask napisał:

a to mi też siedział na kompletnie nie przygotowanym lakierze , umytym tylko ONR. 

@ral6014 Między innymi dlatego nie rozumiem co jest grane.  Pomijam fakt iż nie jest to typowy QD,  trwałością bliżej mu do QW, to jednak gdzieś musi być przyczyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 To się robi trochę męczące takie szukanie nie wiadomo czego. Zawsze warto zacząć szukanie przyczyny problemu od samego siebie. Kolejny raz cytując Briana - profesjonalista potrafi pracować ze wszystkim.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku zachwytu, jest poprawa względem poprzedniej wersji.
Nie wiem również, czego oczekiwać po QD, bo mam wrażenie, że po aplikacji oczekujemy efektu 1:1 porównując do wosków.
Co do hydro, to prześledźcie inne moje wrzutki tu na forum, może czegoś się dopatrzycie:
- HOW Saphire vs Diamond: https://kosmetykaaut.pl/topic/18307-house-of-wax-sapphire-vs-diamond/?do=findComment&comment=763671
- QD Tevo Black Strong: https://kosmetykaaut.pl/topic/18993-tevo-qd-black-strong-test-ii/#comment-785188
No i filmy, które tutaj wrzucałem.

Co do ponownej aplikacji, to w tym momencie nie bardzo wiem, co jeszcze inaczej mógłbym zrobić.
Pozostaje mi korekta lakieru. W tym roku na tej masce leżało już kilka "wynalazków".
Problem mam jednak z czasem - z domu wyjeżdżam we wtorek, wracam w piątek wieczorem.
W sobotę trzeba trochę się domem zająć, zakupy zrobić itd.

Jeżeli chodzi o udostępnienie próbek, - nie ma problemu, poza czasem.
@Domel, byłbyś zainteresowany?

 

 

8 godzin temu, ral6014 napisał:

... Zawsze warto zacząć szukanie przyczyny problemu od samego siebie. ...

Czyli "maszyna gwizda, tylko operator p . . . a ? 😉
W sumie też jestem tego zdania z tym, że trzeba wiedzieć gdzie błędów szukać.

 

9 godzin temu, penkus5 napisał:

...

Ipa 50%, daj godzinkę na pełne odparowanie i jedziesz z  QD. Potem daj mu kilka godzin na związane nim potraktujesz go wodą pod ciśnieniem. 

To chyba jedyna szansa na sprawiedliwy werdykt 🤔

Bez przesady ...
Czysta IPA paruje błyskawicznie. Rozcieńczona siedzi dość długo na lakierze przez lotność wody.
10 minut od prztarcia to aż naddto.
Woda z lancy na lakier poszła minimum po 1h od aplikacji, więc tu też nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, Saczi napisał:

@penkus5 , to co sugerujesz?

Kolejny raz czyścić lakier i qd?

@NEOXAL EUROPE co Ty na to?

Co na to? Życzę Ci dobrej niedzieli. Pozdrawiam, Grzegorz.

12 godzin temu, Saczi napisał:

@penkus5 , to co sugerujesz?

Kolejny raz czyścić lakier i qd?

@NEOXAL EUROPE co Ty na to?

Co na to? Życzę Ci dobrej niedzieli. Pozdrawiam, Grzegorz.

Ps. Uczepił się ktoś hasła "wersja"  jak pijany płotu i teraz jadą wszyscy. To wina producenta! Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego! W życiu tego nie dotknę? Patrzcie co mi z lakierem zrobiło! Oto fragment takiej opinii, reklamacji...

 

received_864329311612282.jpeg

received_657594779095986.jpeg

received_1235791540610074.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Co na to? Życzę Ci dobrej niedzieli. 

Czyli spadaj frajerze ...
Nie będziesz nam tu naszego najlepszego na świecie "produktu" w 100 wersjach oczerniał.
Generalnie dla mnie to kończy temat, a podejście @NEOXAL EUROPE jest po prostu chamskie.

Bez odbioru.

EDIT
Odpowiednią opinię na allegro wystawiam.
Z linkiem do tej dyskusji.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
13 minut temu, Saczi napisał:

Czyli spadaj frajerze ...
Nie będziesz nam tu naszego najlepszego na świecie "produktu" w 100 wersjach oczerniał.
Generalnie dla mnie to kończy temat, a podejście @NEOXAL EUROPE jest po prostu chamskie.

Bez odbioru.

EDIT
Odpowiednią opinię na allegro wystawiam.
Z linkiem do tej dyskusji.

Od chamów wyzywasz? Niech Ci będzie. Ja po prostu idę do kościoła. Potem będzie rosół w rodzinnym gronie. Będzie miło.

I tego i Tobie życzyłem. Ale skoro tak to odebrałeś, no cóż, oprócz życzeń dobrej niedzieli, przyjmij wyrazy współczucia.

Pozdrawiam, Grzegorz.

  • Lubię to 4
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi Powiedz czego Ty oczekujesz teraz?  Wysłali Ci drugą butelkę zupełnie za darmo, nie wierzę że wina leży w produkcje,  ale takiej opcji widzę że do siebie nie dopuszczasz.  Mają Ci hurtownie przepisać?  Wysyłać aż będziesz zadowolony?  

Chamskie to jest grożenie negatywami po tym jak fajnie podeszli do tematu! 

@NEOXAL EUROPE Nie bierz już tego do głowy,  wszystkich nie zadowolisz,  życie 🙂

 

KOŃCZĘ TEMAT. 

  • Lubię to 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie porozmawialiśmy ...

PS
Do odstąpienia 200ml QD Neoxal za koszty przesyłki.
Zdecydowanie za dużo $$$ wydałem i były to pieniądze, które poszły w błoto...

3 minuty temu, penkus5 napisał:

@Saczi Powiedz czego Ty oczekujesz teraz?  Wysłali Ci drugą butelkę zupełnie za darmo, nie wierzę że wina leży w produkcje, 

Nie oczekuję w zasadzie niczego, poza rzetelną dyskusją.
Natomiast reakcja @NEOXAL EUROPE mnie zirytowała.
Dostał drugą butelkę gratis i dalej marudzi, zamiast "chwalić".
Inni jakoś potrafią podawać propozycje, a ja wbrew pozorom zakładam również swój błąd!

I zrobię coś dla producenta - nic więcej pisał już nie będę...
Ani tym bardziej filmów publikował.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, Domel napisał:

@NEOXAL EUROPE jaki ten QD ma czas wiązania z lakierem? 🙂

Grzegorz, ponawiam pytanie, bez żadnego hejtowania lub głupich podtekstów. Sprawdzaliście jaki ma czas wiązania z lakierem? 🙂

Pytam bo mam na tapecie 3 produkty i te czasy są różne. Jak u was ?

@NEOXAL EUROPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Saczi napisał:

Czyli spadaj frajerze ...
Nie będziesz nam tu naszego najlepszego na świecie "produktu" w 100 wersjach oczerniał.
Generalnie dla mnie to kończy temat, a podejście @NEOXAL EUROPE jest po prostu chamskie.

znam Grzegorza od dawna i to jest ostatnia osoba która nazwałbym chamską, dostałem pare razy próbki na testy czy to powłoki czy qd i zawsze jak wytykałem mu że cos jest nie tak to nie negował tego a starał sie poprawic produkt. Niektorzy producenci jak im sie mowi ze cos jest słabe i zeby to poprawili to zaczną Cie hejtowac i wmawiać ze sie nie znasz, a w przypadku @NEOXAL EUROPE nigdy tak nie było. 

Proponuje potestować troche produkt, pobawić sie nim i polożyć na wiecej niz tylko maske testową 🙂 Wtedy człowiek wyrobi sobie opinie na temat danego produktu. Ja uwielbiam QD Neoxala i dla mnie osobiscie jest to moj numer 1 i poki co nie widze konkurencji dla niego, a przelałem juz go ponad 1L wiec cos juz moge powiedzieć nawet moi znajomi pytali sie co jest na lakierze bo jest taki inny, głeboki a zarazem "mokry" 

  • Lubię to 10
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Saczi czego oczekujesz w sumie.

Producent wszedł w dyskusję,  wysłał 2 butelkę. Produkt siedzi ale inaczej niż u innych odprowadza wodę. Bywa.

A u Ciebie ciśnienie spore w tym temacie. 

Nakręcony jesteś na maxa, na myjnie o 5 rano, filmiki itd. Ja zajawke szanuję, ale tu momentami piszesz jakby te krople były sprawą życia. 

W co producent ma zrobić skoro u innych działa a u Ciebie nie? Wziąć maskę na testy? Przyjechać i zaaplikować osobiście?

Niektórym nie siedzi water gold, innym elixir, sa ludzie co qd1 kochają a innym się źle aplikuje.  A tu taka inba o produkt za 41 pln?

Paru fajnych producentów z forum się wymiksowało przez takie akcje. 

  • Lubię to 8
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.