Skocz do zawartości

Neoxal Quick Detailer/ Coat


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
40 minut temu, Chochlik437 napisał:

@NEOXAL EUROPE Mam pytanie co do Show Cars, qd-ek można aplikować na elementy gumowe/plastikowe ? Czy produkt stricte do zabezpieczania powłok lakierniczych ? 

Można. Jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni pojazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa-stara wersja QD dotarła do mnie i dzisiaj została nałożona na cały samochód i połowę maski.
W tej chwili się "wiąże" z lakierem i czeka na nagranie filmu porównawczego.

Tymczasem wrzucam kolejne porównanie "starej" wersji z zapachem.
Dla przypomnienia, strona kierowcy Neoxal QD z "zapaszkiem", strona pasażera maski 50ka Neoxal QD i Fuso Coat:
https://youtu.be/XsK63c9_VdI

https://youtu.be/htVGR1ZnCv8

@NEOXAL EUROPE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi Miałem stary QD (tylko że bez zapachu) i mam nowy SC. Oba kropling mają na rewelacyjnym poziomie,  zresztą chyba widziałeś zdjęcia które dodałem po deszczu 🙂

Neoxal to dobra firma,  świetnie wyszli naprzeciw problemowi i wysłali Ci nowy 👍

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś ewidentnie nie tak... Może któregoś ze składników zapomniał ktoś dosypać 🤪

Podjadę wieczorem i ja na myjnię żeby zobaczyć kropling showa i nie omieszkam czegoś nagrać 😎 talentu nie mam ale może coś będzie widać 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91 Szczerze to dawno nic nie zajarało mnie tak jak ten produkt,  a sporo bardzo fajnych przechodziłem. 

Wczoraj myłem auto,  też tydzień po nałożeniu.  To tylko tydzień,  ale jest identyczne jak w dniu aplikacji 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, obiecane filmy.
Samochód umyty.
Maska od strony pasażera wyczyszczona cleanerem (Duraglos Squeaky Clean) i przetarta 100% IPA.
Od momentu wycierania IPA do aplikacji QD minęło 10-15 minut.
Strona kierowcy - poprzednia wersja QD, czyli to, co widać na poprzednich filmach.
Zresztą, na cały samochód zaaplikowałem nową-starą wersję QD.
Mam tą wersję:
image.png.9e28d9e906cac8957b982ebb0fac4cf1.png

Filmy:
https://youtu.be/YMSQlruiOAo

https://youtu.be/f227Yuv-dkE

Jest lepiej, ale dalej do obiecywanego efektu WOW brakuje.
Ja nie powtórzę chyba żadnego produktu tej firmy ...
Innych ani nie namawiam do kupna, ani nie zniechęcam.
Wolna wola, również co do wniosków z filmu.
Na dzień dzisiejszy, nie mam nic więcej do dodania.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi Nie wiem gdzie leży przyczyna, ale produkt u mnie (i pewnie u wielu innych osób) zachowywał się zupełnie inaczej. 

Spróbuj jeszcze raz zdjąć to cleanerem,  odtłuścić IPA (50% dwukrotnie odtłuści Ci lepiej niż IPA 100%) i odczekaj godzinę po odtłuszczeniu.  Niech to wszystko sobie dobrze odparuje i wtedy aplikuj produkt. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 już mi się po prostu nie chce bawić tym QD ...
Poza tym w wątku przewija się i jest akcentowana łatwość, wręcz banalność aplikacji.
Więc po co ja mam po raz kolejny bawić się w cleanery, odpowiednie stężenia IPA'y, itp.
Mam psiknąć i ma działać!
Taki jest przekaz producenta.
Wiem, że to tylko marketing i chęć wyróżnienia się. 
Trzeba zachować odpowiednią kulturę aplikacji, ale jak widać, moje postępowanie całkiem odpowiada Fuso Coat, a neoxal'owi już nie bardzo ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi Szukam przyczyny,  bo jestem mocno zdziwiony tym co widzę.  Gdybym wcześniej nie obcował z tym produktem... Nie wiem kolego,  ale jawnie coś gdzieś jest nie halo. Tym bardziej że masz wymieniony produk na "właściwy", który u mnie zachowywał się zupełnie inaczej.  Nawet na nieprzygotowany lakier kładłem i hydro oraz połysk były bardzo zacne...

Rozumiem też Twoje rozgoryczeni i zniechęcenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi zupełnie nie mam pomysłu o co tu chodzi...

Ja natomiast mogę pochwalić się krótkim filmikiem działania Nexal Show Cars. 

Dla przypomnienia coś o aplikacji (kolejne posty będę już edytować by nie zaśmiecać wątku)

8.10.2022r. Neoxal Primer, odczekanie godziny i aplikacja jednej warstwy Show Cars. Auto odstało jakieś 18 godzin w garażu. 

Użytkowane na dojazdy do pracy i zakupy, parkowane pod chmurką.

15.10.2022r. Od momentu aplikacji przejechane 300 km, sam nawet nie wiem gdzie 🤪 

Na filmiku chciałem pokazać zrzut wody jeszcze przed jakimkolwiek myciem auta.

Auto umyłem ONR bo akurat taki miałem pod ręką. Kolejne mycie będzie już neutralnym szamponem od ADBL. Osuszone dokładnie ręcznikiem, błyszczy się jak psu jajeczka 🙃

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi ja mam pomysł ale nie wiem czy chcesz się w to bawić, a mianowicie. Wysłał byś mi jakieś 25ml Twego produktu, oczywiście zapłacę za wszystko i wrzucę na świeżo wyczyszczoną maskę auta Żony i zobaczymy 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi Nie wiem,  ciężko mi już cokolwiek doradzić.  Mi nawet nie zupełnie nieprzygotowany lakier usiadł zacnie. 

@t.sienkiewicz91 Skoro chcesz się bawić i wchodzić w koszta 🤪

@ral6014 Też nie chce mi się wierzyć w kolejny wadliwy produkt,  dlatego też szukałem przyczyny...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.