Skocz do zawartości

Neoxal Quick Detailer/ Coat


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, penkus5 napisał(a):

@ral6014 Ręcznie myłem,  2x snow ball Adbl,  a wczoraj Neoxal 737. Raz wleciała piana na bezdotyku, a 2x tylko woda przed myciem. Biorę poprawkę że jest jesień,  że tylko doły drzwi poległy... ale liczyłem że może to być produkt na zimę,  a już wiem że raczej nie 

Chyba mocniejszy byłby QD, ale w całą zimę nie wierzę. 2 warstwy QD co 24 godziny, idealnie przygotowany lakier - może wtedy. Nie zmienia to faktu, że produkty Neoxala to dla mnie ideał - co kilka tygodni strzał na auto i gotowe.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ral6014 napisał(a):

 produkty Neoxala to dla mnie ideał - co kilka tygodni strzał na auto i gotowe.

Prawda! Aplikacja prosta,  efekt rewelacyjny,  czas działania całkiem niezły mimo wszystko... Masa plusów 😄

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 ja również liczyłem, że na spokojnie posiedzi chociaż do zimy, chociaż u mnie te "taflowanie" też w jakiś sposób zdejmuje wodę, auto osuszyłem bezproblemowo, śliskość jest, szkiełko jest, więc mogę uznać iż produkt siedzi na aucie. Na obecną chwilę nie zamierzam dokładać kolejnej warstwy czy podbijać jakimś QD, po prostu będę czekał...

 

Bez tytułu.png

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
47 minut temu, pablo15005 napisał(a):

@NEOXAL EUROPEGrzegorz, będą jeszcze dostępne 500ml show cars? Szybko się rozeszły 😳

Bardzo szybko. Trochę nas to zaskoczyło. W przyszłym tygodniu będą sprzedawane przez http://www.cosmetics4car.pl i https://www.djakdetailing.com.pl

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 dni od aplikacji, przejechane 2200 km, garażowane pod chmurką. 

Dziś kolejne mycie Nexoalem 737, spłukanie i tafla, która powoli schodzi, czyli do końca nie umarł ale ja uznaję to za jego koniec. 

Wynik? Oceńcie sami.

Dla jednych to krótko dla innych to dobry wynik.

Osobiście uważam to za bardzo dobry wynik! 

Banalna aplikacja, cena bardzo atrakcyjna, wydajność jeszcze lepsza a ten LOOK to zwala na kolana 😁

Na pewno powtórzę kombinację Primer+SC ale to na wiosnę. 

Dziś z racji tego, że nie miałem dostępu do swego całego arsenału to wpadł na szybko Art De Shine Bio Nano V2. 

@NEOXAL EUROPE kawał dobrej roboty z Show Cars! Dziękuję w imieniu swoim jak i użytkowników! 🙂

Tylko powiedz mi jedno: ile wg Waszych testów wytrzymał na lakierze jako samodzielne LSP z ewentualnym podkładem w postaci primerka?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

34 dni od aplikacji, przejechane 2200 km, garażowane pod chmurką. 

Dziś kolejne mycie Nexoalem 737, spłukanie i tafla, która powoli schodzi, czyli do końca nie umarł ale ja uznaję to za jego koniec. 

Wynik? Oceńcie sami.

Dla jednych to krótko dla innych to dobry wynik.

Osobiście uważam to za bardzo dobry wynik! 

Banalna aplikacja, cena bardzo atrakcyjna, wydajność jeszcze lepsza a ten LOOK to zwala na kolana 😁

Na pewno powtórzę kombinację Primer+SC ale to na wiosnę. 

Dziś z racji tego, że nie miałem dostępu do swego całego arsenału to wpadł na szybko Art De Shine Bio Nano V2. 

@NEOXAL EUROPE kawał dobrej roboty z Show Cars! Dziękuję w imieniu swoim jak i użytkowników! 🙂

Tylko powiedz mi jedno: ile wg Waszych testów wytrzymał na lakierze jako samodzielne LSP z ewentualnym podkładem w postaci primerka?

Dzięki, jednak to stanowczo za krótko. Brak hydro nie jest równoznaczne z końcem powłoki. Ona tam jest i długo będzie. Czasami połączenie Primera i SC kłóci się z teorią, czemu miś polarny nie tonie? Bo jest polarny! Co jest powodem tej "kłótni", jeszcze jest dla nas zagadką. Pracujemy nad tym. Ewidentnie coś zakłóca polarność podczas łączenia się tych produktów. Sam Neoxal Show Cars ma wytrzymałość powyżej 6 miesięcy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, NEOXAL EUROPE napisał(a):

Dzięki, jednak to stanowczo za krótko. Brak hydro nie jest równoznaczne z końcem powłoki. Ona tam jest i długo będzie. Czasami połączenie Primera i SC kłóci się z teorią, czemu miś polarny nie tonie? Bo jest polarny! Co jest powodem tej "kłótni", jeszcze jest dla nas zagadką. Pracujemy nad tym. Ewidentnie coś zakłóca polarność podczas łączenia się tych produktów. Sam Neoxal Show Cars ma wytrzymałość powyżej 6 miesięcy. 

Czyli SC nie zawsze się lubi z Primerem? Czy dobrą opcja byłoby - Primer , na to klasyczny QD, po utwardzeniu wiązania -  SC co jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, ral6014 napisał(a):

Czyli SC nie zawsze się lubi z Primerem? Czy dobrą opcja byłoby - Primer , na to klasyczny QD, po utwardzeniu wiązania -  SC co jakiś czas?

To jest sprawdzona i dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE ale jak kto kłóci się z teorią? 

Wcześniej była rozmowa, że Neoxal Primer/baza będzie dobrym podkładem pod Show Cars. 

Oczywiście zrobione zgodnie ze sztuką: onestep, primer/baza Neoxal maszynowo, odczekanie 1-1.5godziny w temperaturze 22-25°C, nałożenie SC, auto pozostało w garażu ponad 24h w celu utwardzenia SC. 

Ogólnie to nie twierdzę, że SC się skończył po 34 dniach bo brak hydro/taflowanie nie znaczy, że powłoki nie ma 🙃 jest jakiś wykrywacz SC na lakierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

@NEOXAL EUROPE ale jak kto kłóci się z teorią? 

Wcześniej była rozmowa, że Neoxal Primer/baza będzie dobrym podkładem pod Show Cars. 

Oczywiście zrobione zgodnie ze sztuką: onestep, primer/baza Neoxal maszynowo, odczekanie 1-1.5godziny w temperaturze 22-25°C, nałożenie SC, auto pozostało w garażu ponad 24h w celu utwardzenia SC. 

Ogólnie to nie twierdzę, że SC się skończył po 34 dniach bo brak hydro/taflowanie nie znaczy, że powłoki nie ma 🙃 jest jakiś wykrywacz SC na lakierze?

Mówiąc że "kłóci się z teorią" mam na myśli to, że pomimo iż takie połączenie jest właściwe, i w zdecydowanej większości przypadków wszystko jest dobrze, zdarzyły się kilka razy anomalie w postaci taflowania. Co jest tego powodem? Na tę chwilę, nie do końca wiemy. Teoretycznie, wszystko jest ok. Być może jest to kwestia odstępu, przerwy między warstwami? Nie wiem, ale się dowiem, jak mówi "poeta" ;⁠) i dam znać.

Pozdrawiam, Grzegorz 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE dobrze Panie Kierowniku 🙂 Czekam więc zatem na wieści 🙂 Teraz to nie mam zbytnio jak ale chętnie zrobię test na masce z kombinacjami primer + SC a mianowicie np.

1. Primer godzina przerwy na to SC

2. Primer 2 godziny przerwy na to SC itd

...

Nta. Sam SC. 

 

Jak mawiał mój Dziadek (Heniu Sienkiewicz): "Należy zachować zimną krew, zdrowy rozsądek i szablę przy boku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 minut temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

@NEOXAL EUROPE dobrze Panie Kierowniku 🙂 Czekam więc zatem na wieści 🙂 Teraz to nie mam zbytnio jak ale chętnie zrobię test na masce z kombinacjami primer + SC a mianowicie np.

1. Primer godzina przerwy na to SC

2. Primer 2 godziny przerwy na to SC itd

...

Nta. Sam SC. 

 

Jak mawiał mój Dziadek (Heniu Sienkiewicz): "Należy zachować zimną krew, zdrowy rozsądek i szablę przy boku".

 I miał rację! Zostajemy w kontakcie. 

Pozdrawiam Grzegorz Baczyński (niestety, chyba nie z tych:)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE pytałem w innym temacie, ale nie odpowiedziałeś. Czym różni się w praktyce Neoxal Quick Detailer SiO2/ Quick Coat od Neoxal Show Cars quick detailer \ booster?

Który łatwiej się aplikuje (dociera)?
Który ma dłuższą trwałość w praktyce?Który ma lepsze hydro? 
Który bardziej przyciemnia lub daje większy połysk? I ogólnie wnosi więcej do wyglądu.  

pozdrawiam! 😉 wiem, że należałoby przetestować oba, ale tylko jeden mogę teraz kupić 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, rudi0018 napisał(a):

@NEOXAL EUROPE pytałem w innym temacie, ale nie odpowiedziałeś. Czym różni się w praktyce Neoxal Quick Detailer SiO2/ Quick Coat od Neoxal Show Cars quick detailer \ booster?

Który łatwiej się aplikuje (dociera)?
Który ma dłuższą trwałość w praktyce?Który ma lepsze hydro? 
Który bardziej przyciemnia lub daje większy połysk? I ogólnie wnosi więcej do wyglądu.  

pozdrawiam! 😉 wiem, że należałoby przetestować oba, ale tylko jeden mogę teraz kupić 😉 

Przepraszam że nie odpowiedziałem. Ale myślę że na ten temat mogą się wypowiedzieć użytkownicy. 

Pozdrawiam, Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018 Neoxal SC ma łatwiejszą aplikację i lepiej się dociera. 

Trwałość ma chyba gorszą od klasycznego QD,  ale to wymaga jeszcze kolejnych testów. 

Hydro chyba jest jednakowe, na bardzo wysokim poziomie. 

Zdecydowanie większe szkiełko jest po SC,  a co do przyciemnia to już nie pamiętam co robił QD,  a trzeba by obok siebie je położyć żeby być obiektywnym. 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś sklep gdzie można kupić Quick Detailer o Show Car razem, bo co sklep to jest jedno albo drugie....jeszcze jakby było w opakowaniach 200 ml i z BF rabatami to było by cudo....aż nie mogę się doczekać żeby je porównać do Gold Watera i Pirouette ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.