Skocz do zawartości

Neoxal Quick Detailer/ Coat


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, penkus5 napisał:

@ral6014 Raczej coś z produktem. 

Może słabo wymieszany,  ale wadliwy się trafił. 

@ral6014 Raczej coś z produktem. 

Może słabo wymieszany,  ale wadliwy się trafił. 

@penkus5 Zdarza się najlepszym, na pewno producent weźmie to na klatę. W sumie jestem ciekaw prawdziwej przyczyny. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
14 godzin temu, Saczi napisał:

@penkus5 ja już się pogubiłem...

Butelka jest zielona i jakiś zapach; taki "apteczny".

 

Póki co, maska 2x cleanerem przeczyszczona, wymyta 100% ipa i na połówkę wrzuciłem qd.

Jutro będę sprawdzał. Filmik wrzucę do tego wątku.

Cześć, masz Neoxal Quick Detailer Coat SiO2, tak zwanej wersji v3. Była to ostatnia aktualizacja gdzie dodaliśmy zapach i składnik poprawiający docieranie. Mimo wstępnej, dobrej oceny tej innowacji, postanowiliśmy w konsekwencji powrócić do poprzedniej, sprawdzonej wersji QDeka SiO2. I wprowadzić na rynek zupełnie nowy Neoxal Show Cars quick detailer booster. Takich "pachnących" QDek- ów trafiło na rynek 38sztuk. Jeśli jesteś właścicielem jednej z nich, i nie spełnia Twoich oczekiwań, odeślij nam ją proszę, wymienimy. Na koniec przyznam że mieliśmy w testach "pachnącej" wersji jeden przypadek pogorszonej hydrofobowości, kiedy zaaplikowaliśmy ją na sealant tuż po jego dotarciu, nie czekając aż się ułoży. Efekt był podobny do zaprezentowanego na lewej (kierowcy) stronie maski na Twoim filmie. Poprawa nastąpiła po ponownej aplikacji tego samego QDeka. Jeśli chcesz spróbować, zachęcam do tego. Jeśli nie wymienimy na nowy.

Pozdrawiam, Grzegorz. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Cześć, masz Neoxal Quick Detailer Coat SiO2, tak zwanej wersji v3. Była to ostatnia aktualizacja gdzie dodaliśmy zapach i składnik poprawiający docieranie. Mimo wstępnej, dobrej oceny tej innowacji, postanowiliśmy w konsekwencji powrócić do poprzedniej, sprawdzonej wersji QDeka SiO2. I wprowadzić na rynek zupełnie nowy Neoxal Show Cars quick detailer booster. Takich "pachnących" QDek- ów trafiło na rynek 38sztuk. Jeśli jesteś właścicielem jednej z nich, i nie spełnia Twoich oczekiwań, odeślij nam ją proszę, wymienimy. Na koniec przyznam że mieliśmy w testach "pachnącej" wersji jeden przypadek pogorszonej hydrofobowości, kiedy zaaplikowaliśmy ją na sealant tuż po jego dotarciu, nie czekając aż się ułoży. Efekt był podobny do zaprezentowanego na lewej (kierowcy) stronie maski na Twoim filmie. Poprawa nastąpiła po ponownej aplikacji tego samego QDeka. Jeśli chcesz spróbować, zachęcam do tego. Jeśli nie wymienimy na nowy.

Pozdrawiam, Grzegorz. 

@NEOXAL EUROPE Posiadam wersję z grudkami i przyjemnym, jakby orientalnym zapachem. Czy to jest wersja v3 ("limited"), jedna z owych 38 sztuk?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
51 minut temu, t.sienkiewicz91 napisał:

A może za krótki czas na odparowanie czy to clenera, czy to IPY.

 @penkus5

Możliwe. Ale Kolega który opisuje problem raczej nie jest amatorem, takie mam wrażenie i wie takich rzeczach. No nic, jeśli nie pomoże ponowna aplikacja wymienimy produkt i będzie dobrze. Markę buduje się kilka sposobów. Jednym z nich są zadowoleni Klienci. My wybraliśmy ten.

Pozdrawiam, Grzegorz.

2 minuty temu, ral6014 napisał:

@NEOXAL EUROPE Posiadam wersję z grudkami i przyjemnym, jakby orientalnym zapachem. Czy to jest wersja v3 ("limited"), jedna z owych 38 sztuk?

Dokładnie tak. I jak jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał:

... Ale Kolega który opisuje problem raczej nie jest amatorem, ... i wie takich rzeczach. ...

Amatorem jestem jak najbardziej, ale na mokrą maskę nie aplikowałem QD.
Minęło co najmniej 5 minut od wymycia 100% IPA do aplikacji.
A 100% dlatego, że 25% nie imała się pozostałości po cleanerze (Duraglos).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Możliwe. Ale Kolega który opisuje problem raczej nie jest amatorem, takie mam wrażenie i wie takich rzeczach. No nic, jeśli nie pomoże ponowna aplikacja wymienimy produkt i będzie dobrze. Markę buduje się kilka sposobów. Jednym z nich są zadowoleni Klienci. My wybraliśmy ten.

Pozdrawiam, Grzegorz.

Dokładnie tak. I jak jest u Ciebie?

@NEOXAL EUROPE Jeszcze nie wiem ale sprawdze. Na pewno będzie dobrze. Jesli będzie coś nie tak, dam znać. Na wszelki wypadek założę krawat - cytując klasyka - klient w krawacie jest mniej awanturujący się (Miś, Bareja) 😀

  • Okay 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 minuty temu, ral6014 napisał:

@NEOXAL EUROPE Jeszcze nie wiem ale sprawdze. Na pewno będzie dobrze. Jesli będzie coś nie tak, dam znać. Na wszelki wypadek założę krawat - cytując klasyka - klient w krawacie jest mniej awanturujący się (Miś, Bareja) 😀

Znam na pamięć cały film. 👍😂

52 minuty temu, Saczi napisał:

Amatorem jestem jak najbardziej, ale na mokrą maskę nie aplikowałem QD.
Minęło co najmniej 5 minut od wymycia 100% IPA do aplikacji.
A 100% dlatego, że 25% nie imała się pozostałości po cleanerze (Duraglos).

Piszemy już poprzez Allegro. Tak jak wspomniałem, spróbuj ponownie zaaplikować QDek. Odczekaj kilka godzin i sprawdź hydro. Jeśli będzie problem, bez problemu wymienimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE Położyłem godzinę temu na przygotowany panel obok siebie QD "Limited" i Show Cars. Aplikacja QD bardzo przyjemna. Przed chwilką sprawdziłem hydro - kropelki podobne po obu stronach. Zrzut wody szybki i dość dokładny, śliskość podobna. Krawat nie będzie potrzebny 😀

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

https://youtu.be/tWN43GB3vV4


tym razem inaczej polewałem maskę, więc te testy to tak bardziej "TEST" 😉
Widać że fuso szybciej zrzuca wodę, na części QD zostaje tafla, która jednak schodzi z maski.
Stąd wniosek, że jednak spełnia swoje zadanie, chociaż wyraźnie wolniej naj wosk Soft99.
(trzeba kilka minut poczekać, aż YT przemiele filmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój z kolei wyglądał rano tak:

20221010_065331.jpg.2384b80f390ee5da00ba802efff01024.jpg

Wyjeżdżam nim codziennie,  więc wiem jak zawsze wygląda.  Po kilkunastu godzinach od aplikacji widzę,  że Show Cars mocno go przyciemnił! Do tego szkiełko pozostało na wysokim levelu 😊

  • Lubię to 4
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 zacnie! Jestem ciekaw ile posiedzi. 

Ja niestety parkuję pod chmurką i dziś cały pokryty rosą był, lecz po wjechaniu na obwodówke szybko się osuszył. W ciągu dnia złapał odrobinę kurzu na masce i dachu ale dalej lakier prezentuje się pięknie. 

Szklistość jest na wysokim poziomie wg mnie i do tego ta śliskość lakieru 😍

Przebieg i data aplikacji spisana, trzeba będzie sprawdzać co jakiś czas jak się trzyma show 😎

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, penkus5 napisał:

@ral6014 Też miałem odczucie że ktopelki i śliskość podobne,  ale Show Cars moim zdaniem (zdaniem pamięci) daje lepsze szkiełko.  Też tak to widzisz u siebie? 

@penkus5 Nie widzę, bo to tylko na małym fragmencie. Szklistość lepiej widać na całym aucie, patrząc pod kątem na całe auto, najlepiej w półcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.