Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Tome_waw - do progów, felg itp. ujdzie. Ale do lakieru... Trochę szkoda lakieru. Jeżeli chcesz coś dobrego z MF - polecam Microfiber Madness Incredipad Waschpad . Po pierwszym użyciu moja wełniana rękawica na razie odpoczywa - gąbka Madness'a (wg mnie) jest super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MM mam akurat nie rękawicę ani pada, ale gąbkę (sponge). Umyłem parę razy, ale nie podeszła mi rozmiarem - zbyt duża (trochę większa i twardsza niż washpudel). Gdybym kupował kolejny raz, wziąłbym pada - myślę, że byłby optymalny. Samo mycie przebiegało ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tome_waw,

 

Tego typu rękawice są moim zdaniem lepsze niż popularna z mikrofibry i w dodatku 2 razy droższa.

Są dosyć trwałe, mają dłuższy włos, więc dochodzi w zakamarki i nie trzeba dociskać paluchami.

Parę kłaczków na początku użytkowania może zgubić, ale użytkuję kilka takich od roku i cały czas są w dobrym stanie. Za tę cenę jest bardzo w porządku.

 

Jak ktoś ma do głównego użytku np. rękawicę CarPro, to taka może służyć do mycia bardziej brudnych partii samochodu jak felgi, dolne części zderzaków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby się wypowiedzieć ktoś na temat Flexipads Merino Soft Wool Wash Mitt co korzystał z niej? Generalnie mogę ją mieć za dobrą cenę i zastanawiam się jak ona wypada w porównaniu do słynnego Car Pro, miękkość/wytrzymałość mnie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, ja mam i jestem zadowolony :-D naprawdę daje radę i jest porównywalna z car pro :-P ale się na mnie zaraz posypią gromy :-D

Ale serio, istotnych różnic nie znajduję a mam ją od prawie roku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam już CarPro i chciałem dokupić drugą rękawicę do mycia dolnych partii samochodu oraz zderzaków. Myślałem o:

1. Wet Wet Look Artemis http://autonablask.pl/produkt/wet-wet-l ... ica-mycia/

2. ShiningCar POLAR Mammoth Wash Mitt http://shiningcar.pl/pl/p/ShiningCar-PO ... -Mitt/1214

Co byście polecili do mycia tych miejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, jak bierzesz pod uwagę tego Wet Wet Look Artemis to lepiej dorzucić te 20 zł do CarPro i mieć dwie. Tę starszą do dolnych części auta i kół a nowszą do do reszty. Ja tak mam i jest całkiem dobrze :)

 

-- 20 cze 2015, o 13:07 --

 

kita33 - to najwyższy czas zacząć używać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.