Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Linka wrzucić nie można na forum więc spróbuj wpisać Genuine Sheepskin Wash Mitt. Jakby coś to mogę zamówić komuś.

Nie wiem jak Ci wyszło 42zł jak ta rękawica kosztuje 12,58$ gdzie ok 3,7zł a jeżeli nie ma się konta walutowego to wychodzi po ok 3,9zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka wrzucić nie można na forum więc spróbuj wpisać Genuine Sheepskin Wash Mitt. Jakby coś to mogę zamówić komuś.

Nie wiem jak Ci wyszło 42zł jak ta rękawica kosztuje 12,58$ gdzie ok 3,7zł a jeżeli nie ma się konta walutowego to wychodzi po ok 3,9zł

 

mam w obserwowanych za $11.02 /szt x 3.8 . wczoraj płaciłem po 3,77 za $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka wrzucić nie można na forum więc spróbuj wpisać Genuine Sheepskin Wash Mitt. Jakby coś to mogę zamówić komuś.

Nie wiem jak Ci wyszło 42zł jak ta rękawica kosztuje 12,58$ gdzie ok 3,7zł a jeżeli nie ma się konta walutowego to wychodzi po ok 3,9zł

Masz moze jakies porownanie do CarPro? Czy jest rownie delikatna dla lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cene podałem tej co mam , sprawdzonej a nie najtańszej na ali.

 

Jest mega delikatna jak dla mnie. Porównania niestety nie mam do Carpro ale do np megsa washmit w tej cenie.

Megs wash mitt chyba mikrofibrowy jest z tego co mi sie wydaje wiec napewno wełna bedzie delikatniejsza. Jestem ciekaw czy roznice miedzy CarPro, ale dzieki bo tez myslalem o zakupie ze wschodu tylko nie bardzo ogarniam jak zamowic cos na alli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka wrzucić nie można na forum więc spróbuj wpisać Genuine Sheepskin Wash Mitt. Jakby coś to mogę zamówić komuś.

Nie wiem jak Ci wyszło 42zł jak ta rękawica kosztuje 12,58$ gdzie ok 3,7zł a jeżeli nie ma się konta walutowego to wychodzi po ok 3,9zł

Masz moze jakies porownanie do CarPro? Czy jest rownie delikatna dla lakieru?

Mam obie i CarPro wydaje się mieć przyjemniejsze i delikatniejsze włosie. Włosie tej z Aliexpressu jest twardsze - coś jak grzywa konia.

Według mnie pod względem mycia/poślizgu - CarPro nieznacznie wygrywa - głównie przez jakość włosia. Jest trochę krótsze włosie (ale długość to już zależy od konkretnego egzemplarza) i jakby delikatniej sunęło po lakierze :)

Czy warto zatem dopłacać 50 zł więcej do CarPro?

:dontknow: I tak i nie. Jeśli wcześniej nie miałeś CarPro - nie poczujesz różnicy i będziesz bardzo zadowolony. A jak już ktoś zasmakował "króla", to gdzieś tam będzie miał z tyłu głowy, że jest coś jeszcze przyjemniej myjącego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na Raceizm to oglądałem tą rękawicę na stoisku Softa. W dotyku jest bardzo puszysta, a na pewno bardziej od rękawicy Gtechniq i tej niebieskiej od LE, w dodatku włosie wydawało się bardziej geste i milsze w dotyku. Wydaje mi się, że kieszonka na dłoń mogłaby być ciut większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Gdybyście chcieli odszukać rękawice na popularnym Chińskim portalu do zakupów to proponuję wpisać kombinacje ze słów:

Long Hair Car Wool Wash Mitt Wash Mitt

- zaznaczacie Free Shipping i cenę z przedziału 10-13$ i spokojnie coś znajdziecie.

Nie dajcie się kiwać przez pośredników co wołają za takie rękawice po 60zł

Jak coś to piszcie na PW, postaram się pomóc bez łupienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie coś:

e19f50a09e5e4fd699f00ee4846f7922.jpg

 

Nadaje się do mycia auta? Muszę zamówić rękawicę ale zanim dojedzie to kilka dni a jutro chciałem umyć auto... Póki nie trafiłem na to forum auto myłem szczotką... I jaką rękawicę polecacie dostępną w PL sklepach? W rozsądnych pieniądzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czyli większość uważą, że CarPro najlepsza rękawica?

Ja aktualnie mam 2, jedna z mikrofibry, druga Mitt z bardzo miękkim włosiem od MartinCox. Obydwie super, mięciutka sprawa jak to mówią :)

 

Czy najlepsza to nie wiem nie używałem, ale z tego co słyszałem jest uważana za jedną z najdelikatniejszych. Sam używam Flexipads Merino Swirl-Free Wool Wash Mitt oraz do progów i plastików rękawice z MF od Megsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta spora różnica w cenie z powietrza się nie bierze i wnioskując z tego co udało mi się wyczytać na forum to jest warta takiego wydatku. Ale chyba aż tak zła to ta Megsa nie jest, nie? :P Nigdy nie używałem CarPro, ale jeśli ta różnica jakości jest jednak tak duża, to może faktycznie lepiej dołożyć. Zależy jeszcze jakie kto ma potrzeby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bedziesz przechodzil z marketowej gąbki to przeskok na Megsa bedzie naprawde wystarczajacy i różnica bedzie wyrazna :) W miare jedzenia apetyt rośnie, dokupisz kiedys Car Pro a Megs zostanie do "brudniejszej" roboty bo Car Pro bedzie szkoda :). Warto też dodać ,że niestety taka rekawica wymaga pewnej opieki wyczesywanie włosia, nie pranie w pralce ( bo w srodku naturalna skóra ) oczywiscie nie są to jakieś czynności nie do wykonania ale dla mnie zwykła strata czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.