Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

 

Czy moglibyście polecić mi jakąś dobrą, sprawdzoną rękawicę do mycia, która w swojej klasie cenowej będzie najlepszym wyborem i będzie dobrze chronić lakier przed zarysowaniami? Pojawiło się w garażu nowe wozidło i chciałbym od samego początku dać mu w miarę moich możliwości najlepszą ochronę lakieru podczas mycia. Wiem, że wszscy chwalą rękawicę CarPro, ale jej cena jest dla mnie ciut za duża. Myślałem, że może udało by się znaleźć coś zastępczego w okolicach np 50zł? Ktoś pisał też o jakimś "tańszym źródle"... czy to nadal aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moją pierwszą rękawicą była rękawica megsa nie byłem z niej do końca zadowolony w sklepie w którym się zaopatruję polecili mi rękawicę Car Pro i tu jest już mega przeskok jakościowy choć kosztowała troszkę jestem z niej bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i padła kolejna rękawica niby z wełny merynosa :mrgreen: Tym razem to był gyeon ,rozerwalo ja od środka, używana 3 razy w tyg, męskie że ok roku coś wytrzymała. Teraz to już nie wiem co kupić myślę gyeon mitt?jak u was się sprawuje mitt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek555, ja mam gyona mitt jest to mój drugi egzemplarz pierwszy był wadliwy i się rozpadł, drugi jest jest super cały sezon czyli okolo 40-50 myć wytrzymał i jest jak nowy. Ale jest jedna zasada musi wolno schnąć żaden grzejnik czy coś! dodatkowo odzywka do skory robie go co 3/4 mycie zeby nie byl taki sztywny po wyschnięciu. Co do mycia na pewno zauważalnie się rozciąga gdy jest cały zamoczony ale nic mu się potem nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geyon, ten niebieski. Naprawdę polecam :good:

 

Ta podróbka DWasha też nie jest zła. Pierwsze 3 mycia zaliczone i wygląda obiecująco, puchata i bardzo dobra chłonność. Tylko sciągacz gunwniany, zupełnie jakby sugerowali żeby tam dwie łapy naraz pchać :D

 

http://shiningcar.pl/pl/p/D-Wash-Pinky-Mitt/1980

 

Miała służyć do prewashu przyjeźdżających parchów ale jest lepsza niż mikrofibra CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wełniak car pro przeżył rok. Raz w tygodniu myję dwa auta nią przez cały rok a w sezonie letnim nawet częściej. Po każdym myciu płucze zimną wodą, wyschnie, rozczesuję i jest jak nowa. Zgubiła poprzez czesanie kilka włosów i to wszystko więc polecam. Do felg katuję rękawice z Megsa i dół karoserii też myję megsem i powiem szczerze ze jest nie wygodna do mycia dlatego rozglądam się za czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

A ja myłem pierwszy raz swoim gyeon woolie i mam mikroryski na wiekszości elementów. Tak mnie wk.. ten mój debiut że spać po nocach nie mogę. Najgorzej bolą rysy ma czarnych plastikach piano (mazda 6).

 

Czy jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.