Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

I jesteś absolutnie pewien że Twój podpis nie naruszał pozostałych postawień Regulaminu Forum , poza faktem że reklamował działalność zarobkową ?

 

To ostatnie miało najmniejsze znaczenie przy jego kasowaniu, bo jak sam zauważyłeś działasz na innym rynku i nie godzi to praktycznie w żaden sposób w naszych Partnerów, którzy za taką reklame muszą płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas_UK, gdzie Ty sie dopatrzyles dzialalnosci gospodarczej na moim fanpage :o ?

Nie dopatrzyłem, chodziło mi o samą sygnaturkę nic poza tym, widocznie trochę się tu pozmieniało, kiedyś było chyba luźniej z tym wszystkim ale jak widać forum się rozrosło co za tym idzie regulamin się zmienił, dobra nic nie szkodzi, przepraszam za zamieszanie, skoro nie mogę wrzucić swojego linku do strony w opisie to rozumiem i szanuje.

 

P.S a szkoda bo jednak ktoś tam zaglądał i miał kilka pytania na ,które mu z chęcią odpowiedziałem więc w jakiś sposób pomogłem :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wracając do działu zestawy. Co Was tak w nim bulwersuje? Niech zostanie i w ogóle go nie moderujmy. Może w końcu nie będę otrzymywał takich PW. Jestem z natury Cierpliwy ale w tym przypadku :wallbash:

 

Witam. Piszę Pw bo mam małe pytania.

Chcę zapytać o optymalny cleaner pod wosk colli ( collinite 467)

Mój lakier to czerwony (LP3G) Na VW polo 6n2

 

Zastanawiam się nad użyciem:

PB BLACK HOLE (podobno ładne efekty wizualne)

R222(nie mam zdania)

AG SRP(nie mam zdania)

 

Obróbka ręczna.

 

Stan lakieru b.dobry male swirle (pozostawione po lakierniku) .

 

Myślałem nad czymś co wypełni male rysy (swirle), oraz podniesie efekt wizualny.

 

Liczę na konkretną odp z pana strony.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni zaczną doradzać drugim a często bywa tak a że ani Ci pierwsi ani drudzy nie mieli produktu w rękach ale wydaje im się
w tym dziale są udzielane "profesjonalne rady amatorów, amatorom" :evil:
może walnąć na górze tematu informację, że administracja forum nie odpowiada za treści tu zamieszczane i uprasza się samodzielne myślenie przy ustaleniu wiarygodności "radzącego" :D :D ;)

 

Panowie, spokojnie! :P jest garstka osób z doświadczeniem, reglanie piszących cierpliwie w tym dziale. Bez nerwów i spinki odpowiadają na "1002 -gi" raz zadane pytanie typu:

 

Chcę zapytać o optymalny cleaner pod wosk Colli ( collinite 467)
:D:-]

Dajmy temu działowi, żyć swoim życiem, zostawiając tam nawet lekki bałagan. Myślę że po to on jest, a kogo to denerwuje, niech naciska "IGNORUJ" :good::kox:

 

Często jest tak, że "nie pamięta wół jak cielęciem był" :acute: - pamiętajcie, że będąc raczkującym w temacie, czasami nie wiadomo co wpisać do szukajki :dontknow:a od ogromu informacji kręci się czasami w głowie. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie! jest garstka osób z doświadczeniem, reglanie piszących cierpliwie w tym dziale. Bez nerwów i spinki odpowiadają na "1002 -gi" raz zadane pytanie typu:

 

Cytat:

Chcę zapytać o optymalny cleaner pod wosk Colli ( collinite 467)

 

Dajmy temu działowi, żyć swoim życiem, zostawiając tam nawet lekki bałagan. Myślę że po to on jest, a kogo to denerwuje, niech naciska "IGNORUJ"

 

Często jest tak, że "nie pamięta wół jak cielęciem był" - pamiętajcie, że będąc raczkującym w temacie, czasami nie wiadomo co wpisać do szukajki a od ogromu informacji kręci się czasami w głowie.

Zaczynam sie martwic bo juz drugi raz sie zgadzamy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może walnąć na górze tematu informację, że administracja forum nie odpowiada za treści tu zamieszczane i uprasza się samodzielne myślenie przy ustaleniu wiarygodności "radzącego" :D :D ;)

To ma sens :good:

Ja rozumiem, że walą tu ludzie, którzy potrzebują natychmiastowej odpowiedzi na palące ich problemy, szkoda,że większość nie wczytuje się dogłębnie w forum, gdzie tajemniczą metodą dedukcji można się wszystkiego dowiedzieć :idea: Większość woli wierzyć w pierwszy skierowany do Nich post i czy to sprawdzona metoda czy nie wieży w niego bo to indywidualna porada :wallbash: Nikomu przecież nie chce się czytać dziesiątek, czy setek setek stron aby znaleźć odpowiedź, zadaje pytanie, oczekuję odpowiedzi, minimalizm. Też jestem za tym aby w niektórych działach umieścić info, że administracja nie bierze odpowiedzialności za udzielanie porad osób przypadkowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu przecież nie chce się czytać dziesiątek, czy setek setek stron aby znaleźć odpowiedź, zadaje pytanie, oczekuję odpowiedzi, minimalizm.

 

słuchaj wejdź sobie na forum np http://rubyonrails.pl/forum/ i poczytaj czy dowiesz się czegoś ciekawego o temacie forum a później zadaj jakieś inteligentne pytanie tak, aby "staży" użytkownicy nie odpowiedzieli ci żebyś poczytał więcej i dopiero zadał pytanie.

 

Ja kiedyś zaczynałem i jak to z każdym początkiem trzeba od czegoś zacząć. FAQ niestety nawet w najmniejszym stopniu nie wyczerpuje tematu ani nie przybliża do detailingu.

 

Propozycje zestawów, oczywiście są, ale "zielonemu" użytkownikowi niewiele powiedzą nazwy produktów których nigdy w życiu nie widział na oczy nie mówiąc o stosowaniu.

 

Fakt, są też poprzednie pytanie o zestawy, ale w tym wypadku gdy ktoś poda jakiś konkretny produkt znajdzie się ktoś, kto odpisze, że wybrał by inny... Nadal "nowy" niewiele wie, dlaczego nie ten a inny, czym się one różnią, a w ogóle to z czym to zjeść i jak to nałożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie martwic bo juz drugi raz sie zgadzamy. ;)
Chyba sobie zacznę to w kalendarzu zaznaczać na zielono... :D :D ;)
Eryczek napisał/a:

A może walnąć na górze tematu informację' date=' że administracja forum nie odpowiada za treści tu zamieszczane i uprasza się samodzielne myślenie przy ustaleniu wiarygodności "radzącego"

 

To ma sens :good:[/quote']

Czyżby??

Ja rozumiem, że walą tu ludzie, którzy potrzebują natychmiastowej odpowiedzi na palące ich problemy, szkoda,że większość nie wczytuje się dogłębnie w forum, gdzie tajemniczą metodą dedukcji można się wszystkiego dowiedzieć :idea:

 

Nawet jak przeczytasz całe forum, ciężko jest czasami przetrawić te informację, tym bardziej, że nowi czasami czują się jak by czytali "po chińsku" - po to jest taki specyficzny dział, co by zapytać o podstawy, nawet sto pierwszy raz :good: Napiszę ponownie: nie chcesz czytać, ZIGNORUJ :acute:

 

słuchaj wejdź sobie na forum np http://rubyonrails.pl/forum/ i poczytaj czy dowiesz się czegoś ciekawego o temacie forum a później zadaj jakieś inteligentne pytanie tak, aby "staży" użytkownicy nie odpowiedzieli ci żebyś poczytał więcej i dopiero zadał pytanie

Nawet tam jest dział zielona szkoła w którym widać, że nowi o pierdoły pytają 8-)[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Na kanwie wyników ostatniego konkursu PSB - AD 2012 pozwoliłem sobie prześledzić profile zwycięzców i jedna, dość zabawna rzecz rzuciła mi się na oczy :)

Otóż zwycięzca tej edycji jakimś cudem nie jest jeszcze masterem :shock:

Wprawdzie lex retro non agit ale ja chciałbym wystąpić z propozycją wniosku żeby jednak agit i żeby do pakietu nagród za zwycięstwo w konkursie rocznym, był dokładany tytuł Mastera - można to potraktować jako nadanie szlachectwa za zasługi na polu bitwy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.